Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

„Palmiros žvaigždės“ kiekvienai dienai 17

2010 05 05 autorius: Palmiros žvaigždės
„Palmiros žvaigždės“ kiekvienai dienai

Atsivertėm laikraštį, atsivertėm internetinį portalą, paskaitėm šios dienos horoskopą ir darbas atliktas. Stop! „Palmiros žvaigždės“ siūlo ne tik Palmiros Kelertienės išsamų horoskopą mėnesiui kiekvienam ženklui, tačiau ir Mėnulio kalendorių bei atkreipti dėmesį į planetas, esančias konkretaus mėnesio ženkle.

Kam gi reikalingas toks kalendorius? Neužtenka vien tik žinoti, koks yra Jūsų Zodiako ženklas – planetų, saulės ir mėnulio padėtys taip pat lemia mūsų ir aplinkinių savijautą bei elgesį. Todėl kasdien keliaudami su Mėnuliu diena iš dienos žinosite, kokius veiksmus atlikti vieną ar kitą dieną, kas seksis gerai, o ko geriau atsisakyti. Ir šį Mėnulio kalendorių galite rasti kiekviename žurnalo numeryje.

Gegužės mėnuo „Palmiros žvaigždės“ skiria jaučiui – meilės, maisto gurmano ir mėgstančio pinigus bei grožį ženklui. Todėl ir pagrindiniai akcentai yra šioms temoms.

Mėnulis lemia mūsų grožį, todėl atitinkamoms procedūroms pasirikite tinkamas dienas, naudodamiesi pateiktu kalendoriumi.

Pasakykite savo Zodiako ženklą ir mes pasakysime, ką jūs mėgstate valgyti: esate gurmanai ar greito maisto šalininkai. Ir atkreipkite dėmesį, kad maisto spalva taip pat gali lemti mūsų savijautą.

Vis trūksta pinigų? Išsiimkite iš piniginės turimas pinigų kupiūras ir suraskite tą vienintelę, kuri jums atneš finansinę sėkmę. Nelabai tuo tikite? Tačiau pabandykite – juk nieko neprarasite.

Kaip ir kiekviename numeryje jūsų laukia Soliarai, gimtadienių horoskopai. Šįkart Palmiros Kelertienės metų prognozės gegužės mėnesį gimusiems.

Taip pat sužinokite, kokie šunys tinkami Jaučio ženklo žmonėms, pasidomėkite, kas yra sveikas miegas, kaip galima išvengti nugaros skausmo ir jei liekninatės – rasite arbatžolių nuovirų receptų.

„Palmiros žvaigždės“ gegužei – jau prekyboje!


 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Ravi
that they have only few readers from Latvia.It is safe to say that there is big pecnret of internet users in Latvia which can read English texts, so only limitation for readership should be the subject of a blog.
Satchell
I supspoe that sounds and smells just about right. [url=]ewavnh[/url] [link=]ltmtiihrkl[/link]
Dalibor
I've been surfing on-line more than 3 hours as of late, but I never dsiroveced any fascinating article like yours. It's beautiful value sufficient for me. Personally, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the web will likely be a lot more useful than ever before.

Daugiau komentarų