Dienos horoskopas

 • Avinas

  Jūsų laukia neįprasta diena: reikėtų atidėti sudėtingus darbus, varginančius užsiėmimus ir ilgas išvykas. Gali pablogėti savijauta, paaštrės chroniški susirgimai, galimos traumos. Kitą vertus, būsite aktyvūs ir nenorėsite laisvo laiko praleisti namuose.

 • Jautis

  Gana rami diena, tad galėsite įgyvendinti tai, ką esate suplanavę. Kai kurie sunkumai galimi finansinėje sferoje, ir šios problemos palies šeimos narius. Nepraleiskite palankių momentų ir išnaudokite kūrybinius užmojus.

 • Dvyniai

  Nepalankių tendencijų įtaka labai stipri, ir mažiausiai palies tuos, kurie ruošiasi dieną praleisti ramiai, nerizikuodami ir atsisakydami neapgalvotų sprendimų. Gyvybinis tonusas bus linkęs mažėti, tačiau romantinės permainos bus ryškios, svarbios ir malonios.

 • Vėžys

  Nepaisant, kad teks nugalėti tam tikrus sunkumus, ši diena bus tikrai sėkminga. Palankiai susiklosčiusios aplinkybės leis išspręsti sudėtingus klausimus. Mėgausitės bendravimu su žmonėmis, ypač su tais, kuriuos seniai matėte.

 • Liūtas

  Būkite labai atsargūs, jei planuojate užsiimti rimtais reikalais. Didelė klaidų tikimybė, taip pat galimi konfliktai su žmonėmis, nuo kurių priklauso svarbių užduočių sprendimas. Artimieji bus tie žmonės, į kuriuos galite drąsiai remtis esant rimtiems išbandymams.

 • Mergelė

  Ypač būkite dėmesingi santykiams šeimoje. Šiandien būsite linkę sau atleisti įvairias klaidas, o iš antrosios pusės reikalausite žymiai daugiau. Nereikėtų per daug priekaištauti ir mėtytis pretenzijomis. Daug malonių įspūdžių patirs tie, kas užsiims aktyviu poilsiu.

 • Svarstyklės

  Gyvybinis potencialas labai aukštas, ir jums tikrai neteks skųstis energijos nuopoliu. Vis dėl to problemų neišvengsite. Pagrindiniai pagalbininkai – artimieji, kurie tikrai jus palaikys ir pats sudėtingomis akimirkomis.

 • Skorpionas

  Gana sėkminga diena, jei neieškote nuotykių ir kliūčių. Patirsite malonių emocijų, gausite malonumą realizuodami savo mintis. Šeimyniniuose santykiuose laukia permainos, tačiau nereikėtų greitinti įvykių.

 • Šaulys

  Gera diena: pozityvios tendencijos stiprios, jų įtaka stabili ir beveik universali, todėl džiaukitės gyvenimu neišeidami iš įprastų rėmų. Gali atsirasti tokių, kurie darys spaudimą norėdami pakeisti jūsų požiūrį, tačiau tai bus nesėkminga.

 • Ožiaragis

  Būkite atsargūs ir akyli, ypač tai aktualu tiems, kas planuoja užsiimti šeimyniniais reikalais ar padėti giminaičiams. Iniciatyva šiandien nepageidaujama: būkite kantrūs ir išlaukite – ateis laikas ir jūsų pasiūlymams bei idėjoms.

 • Vandenis

  Gana sėkminga diena, tačiau ją gali sugadinti pykčiai ir ginčai su giminaičiais ar šeimos nariais. Galite sulaukti žinios iš toli, naujienų, kurios jums išties svarbios ir brangios. Gyvybinis potencialas aukštas, tad optimizmą išsaugoti nebus sudėtinga.

 • Žuvys

  Netruks malonių įvykių, tačiau ir sunkumų netruks. Stenkitės neieškoti nuotykių, venkite nereikalingo jaudinimosi, taip pat abejotinų pažinčių. Labai palanki diena tiems, kas spręs klausimus, susijusius su išsikraustymu ar namų apstatymu.