Dienos horoskopas

 • Avinas

  Labai stiprios pozityvios tendencijos ir tuo galima pasinaudoti siekiant savų tikslų. Pats laikas įgyvendinti kažką naujo, išplėsti bendravimo ratą, užmegzti naujas pažintis. Ramybė ir pasitikėjimas savo jėgomis teigiamai paveiks jūsų santykius su artimaisiais.

 • Jautis

  Nepalanki diena pradėti naujus darbus ar išbandyti save naujose sferose. Judėkite pasirinktu keliu ir nepasiduokite įvairioms provokacijoms. Nerizikuokite dėl smulkmenų ir kontroliuokite savo emocijas, įvertinkite kiekvieną savo žingsnį.

 • Dvyniai

  Reikės pastangų darbe, tačiau jas vainikuos geri rezultatai. Nepraleiskite šanso įvesti kažką naujo į savo gyvenimą, praplėsti akiratį ir atrasti naujų draugų. Dėka jūsų draugiškumo, be problemų rasite bendrą kalbą su aplinkiniais.

 • Vėžys

  Darbas iš jūsų atims daug laiko, todėl nukentės artimieji, ypač mylimas žmogus. Gali atsirasti situacijos, kurios išmuš jus iš vėžių – prireiks šaltakraujiškumo, nepanikuokite, klausykite sveiko proto, kuris jums leis išvengti klaidų.

 • Liūtas

  Dėl problemų lengviausiai kaltinti visus kitus, tik ne save. Patriukšmauti gal ir sveika, tačiau konfliktų venkite. Beje, galimi malonūs romantiniai išgyvenimai. Neskubėkite, nedarykite neapgalvotų sprendimų.

 • Mergelė

  Asmeniniuose santykiuose vyrauja įtampa, o jūsų nenoras nuolaidžiauti gali turėti liūdnų pasekmių. Venkite konfliktų su giminaičiais ir nekelkite ypatingai aukštų reikalavimų. Ramiai užsiimkite savo darbais ir neskubėkite daryti išvadas.

 • Svarstyklės

  Puiki diena romantiškų santykių pradžiai, pasimatymams, meilės prisipažinimams. Jūsų žavesys bus aukščiausiame taške ir neliks nei vieno, kuris to nepastebėtų. Darbe, tiesa, jūsų laukia tam tikri sunkumai, tačiau neimkite to giliai į širdį.

 • Skorpionas

  Gana sparčiai kilsite karjeros laiptais ir tai jus džiugins. Jei turite galimybių, plėskite savo veiklos sferą, priimkite naują informaciją, išnaudokite gebėjimus. Vakare apsvarstykite su mylimu žmogumi svarbius klausimus, ieškokite būdų, kaip spręsti problemas.

 • Šaulys

  Malonių siurprizų diena. Susitvarkysite finansinius reikalus, užsiimkite turto tvarkymu. Palanki diena planuoti biudžetą. Asmeniniuose santykiuose pradžiugins santykiai su šeima – pats laikas įnešti tam tikrų naujovių.

 • Ožiaragis

  Tik neskubėkite. Svarbiausiai turėti tikslą ir nuosekliai jo siekti. Būkite atkaklūs ir užsispyrę. Nevertėtų manipuliuoti aplinkiniais, regzti intrigas – veikite atvirai ir teisingai. Gera diena užmegzti romantiškus santykius, tik nusiteikite, kad jie vystysis gana lėtai.

 • Vandenis

  Nerizikuokite dėl smulkmenų, venkite rizikingų veiksmų. Saugokite šiandien save, rinkitės ramius ir nevarginančius užsiėmimus. Stabilumas asmeniniuose santykiuose leis jums susidėlioti prioritetus gyvenime, suprasti, kas iš tikrųjų jums yra svarbu.

 • Žuvys

  Puiki diena bendravimui, prezentacijoms ir susitikimams. Rasite bendrą kalbą netgi su ypač kaprizingais žmonėmis. Neskubėkite, leiskite sau ramiai apgalvoti kiekvieną žingsnį. Palanki diena pasiieškoti naujo darbo.