Dienos horoskopas

 • Avinas

  Sunkiai išgirsite, kas jums yra sakoma, netgi nelabai suprasite patys, ką kitiems sakote. Tad geriau tylėkite ir šypsokitės. Prie vairo nederėtų rizikuoti, o pirkdami ar žadėdami nepraraskite saiko.

 • Jautis

  Mokėkite atleisti ir nusileisti, nes artimieji jumis rūpinasi ir suteikia nemažai gėrio - įvertinkite tai. Trečiadienį geriau neleiskite laiko parduotuvėse, nes liksite nepatenkinti įsigytais drabužiais ar daiktais.

 • Dvyniai

  Nebijokite elgtis drąsiai, nes ir intuicija, ir aplinkybės jums padės. Per daug nieko nesvarstykite ir ženkite lemtingą žingsnį. Beje, svetima nuomonė gali suklaidinti, tad pasikliaukite tik savąja.

 • Vėžys

  Prieštaringa diena. Stenkitės bendrauti su maloniais žmonėmis, susitikti su draugais, daugiau laiko praleiskite su tais, kurie jums yra simpatiški. Tiesa, galimos traumos ir negalavimai. Sunkiai pasieksite pergalių profesinėje srityje.

 • Liūtas

  Pozityvios tendencijos stiprios ir pasireikš visose gyvenimo sferose, todėl diena žada būti maloni ir įdomi. Pasitaikys proga įgyvendinti savo drąsiausius su darbu susijusius planus, sėkmė lydės derybose, pavyks pritraukti potencialių partnerių ir klientų. Jūsų autoritetas auga vis labiau.

 • Mergelė

   Visi sunkumai įveikiami – nepamirškite to nė minutei. Jūs ne tik esate teisingame kelyje, bet ir galite palaikyti savo artimuosius sunkesnę akimirką. Jus traukia visa, kas egzotiška ir neįprasta. Kaip tik ši įtaka gali lemti, kad įsigysite ką nors netikėto ar išleisite pinigus kokioms nors nestandartinėms pramogoms.

 • Svarstyklės

  Puiki diena bendrauti su aukštesniais valdininkais, atsakingais asmenimis ir apskritai žmonėmis, kurie arčiau valdžios. Jūsų savo vertės suvokimas, gebėjimas rasti išeitį iš bet kokios situacijos tik didins jūsų patrauklumą aplinkinių akyse.

 • Skorpionas

  Pozityvių tendencijų įtaką jausite daugelyje gyvenimo sričių, tai leis jums pasiekti sėkmės. Tiesa, gyvybinis potencialas bus kiek nusilpęs, tad gali pablogėti savijauta. Todėl kad ir kiek pramogų ir reikalų jūsų lauktų – skirkite laiko atsipalaidavimui ir poilsiui.

 • Šaulys

  Produktyvi diena, kuri prabėgs įdomiai, dovanos daugybę teigiamų emocijų, paliks malonių įspūdžių. Jūsų laukia daug susitikimų, pažinčių. Gali pasitaisyti finansinė padėtis, rasite naujų pajamų šaltinių. Šeimoje ir asmeniniame gyvenime kai kurios problemos išsispręs savaime, be jūsų pastangų.

 • Ožiaragis

  Palankus metas komerciniams sandoriams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu ir kita nuosavybe. Jūsų energijos tonusas – aukštumoje, taigi visas savaitgalis bus aktyvus, kupinas veiklos. Daugiau laiko praleiskite su vaikais ir jaunesniais giminaičiais, skirkite dėmesio šeimos nariams.

 • Vandenis

  Profesinėje srityje laukia įvairūs sunkumai. Norėdami pasiekti savo tikslų, bendradarbiaukite su kūrybingais žmonėmis. Ši diena netinkama pirkiniams, skolinti pinigus. Artimieji jus apgaubs rūpesčiu.

 • Žuvys

  Venkite tų vietų, kur jums nemalonu lankytis, ir tų žmonių, kurių nemėgstate. Pasaugokite savo turtą ir sveikatą. Gera diena prisiminti ir įvertinti savo praeitį, žmones, kuriuos mylėjote.