Dienos horoskopas

 • Avinas

  Diena žada profesinę sėkmę tiems, kas dirba savarankiškai – vargu, ar sulauksite paramos. Galimos problemos su sveikata, nes gyvybinis potencialas yra linkęs mažėti. Teks spręsti finansines problemas, peržiūrėti planuojamas išlaidas.

 • Jautis

  Grandiozinių permainų įvairiose gyvenimo sferose diena. Būsite pilni energijos, taip pat traukte trauksite prie savęs įvairius įvykius – dažniausiai malonius. Galimos įdomios pažintys, o taip pat netikėti susitikimai su žmonėmis, kurių esate pasiilgę.

 • Dvyniai

  Sėkminga diena, kuri atneš meilę ir abipusį supratimą. Filosofiškai žvelkite į tai, kas vyksta, į įvairius nemalonumus – visa tai kelias į sėkmę. Jokiais būdais nesiimkite ilgalaikių planų ir susikoncentruokite ties aktualiomis pergalėmis. Būkite dėmesingi savo antrosioms pusėms.

 • Vėžys

  Atsipūskite ir atsiduokite paprastiems reikalams, spręskite eilines problemas. Santykiai su dalykiniais partneriais bus apgaubti senų nesutarimų, pretenzijų. Ne pati lengviausia diena bus ir įsimylėjusiems – stiprės negatyvios tendencijos, kompromisai tiesiog tirps akyse.

 • Liūtas

  Teks užsiimti ne itin maloniais reikalais, kurių išvengti bus neįmanoma. Nepalanki diena kelionėms, ilgalaikiams pasivaikščiojimams – geriausiai likite namuose. Išlaikykite ramybę, kitaip neišvengsite pykčių ir nesutarimų su draugais ir šeimos nariais.

 • Mergelė

  Nesiimkite spręsti finansinių reikalų, Neapsipirkinėkite – galite suklysti, apsiskaičiuoti. Dalykinius reikalus spręsti padės kolegos ir patikimi partneriai. Palanki diena buitiniams reikalams. Malonius išgyvenimus žada įsimylėjėlių pasimatymai.

 • Svarstyklės

  Gyvybinis potencialas aukštas, todėl įveiksite problemas. Galimi sunkumai asmeniniuose santykiuose, situacija vis dar bus įtempta, nesijausite komfortiškai. Teks atsidėti planuotus įvykius. Naujos pažintys nepageidaujamos, jos atneš tik problemas.

 • Skorpionas

  Puikiai praleisite dieną, jei nepervertinsite savo jėgų ir galimybių, taip pat aklai nepasitikėkite sėkme. Nors realistai pasieks sėkmės. Tačiau galimi nesutarimai su dalykiniais partneriais, pasistenkite būti lankstūs. Pernelyg didelė įtampa neigiamai paveiks jūsų sveikatą.

 • Šaulys

  Nepaisant palankios dienos ir pozityvių šios dienos tendencijų, jausitės nepasitikintys savimi ir abejosite savo jėgomis. Dėl to galima nuotaikų kaita, kartais pasiekianti emocines iškrovas. Neieškokite problemų ten, kur jų nėra, ir nesekite visais be išimties patarimais, kuriuos gaunate.

 • Ožiaragis

  Šią dieną nevertėtų susitikinėti ir spręsti svarbius klausimus, priimti svarbius sprendimus. Ryte bus nemažai nesusipratimų, sulauksite kritikos. Jokiais būdais nepasiduokite provokacijomis, tikrai neverta pamesti galvos – klausykite savo logikos.

 • Vandenis

  Augantis gyvybinis potencialas leis nugalėti bet kokius sunkumus ir nugalėti bet kokioje situacijoje. Sėkmę reikaluose lydės dar ir malonios permainos asmeniniame gyvenime. Gali išsipildyti jūsų sena svajonė arba teigiamai išsispręsti svarbus jums klausimas.

 • Žuvys

  Ši diena atneš sėkmę tiems, kas dirbo daug ir atkakliai, teisingai išsikėlė tikslus ir savarankiškai jų siekė. Lyderiausite sudarinėdami sutartis ir susitikimuose. Atsiras nauji ryšiai, galite užmegzti naujas pažintis arba susitikti su seniai matytais asmenimis.