Dienos horoskopas

 • Avinas

  Labai palanki finansinė situacija, tad gali drąsiai apsipirkinėti. Galite išvykti į keliones su šeimos nariais arba planuoti bendrą poilsį. Romantiški santykiai vystysis harmoningai ir jums nereikia rodyti iniciatyvos: paprasčiausiai pasitikėkite likimu ir mylimu žmogumi.

 • Jautis

  Nuotaikos bus permainingos, todėl ir įvykiai klostysis prieštaringai. Reikės labai daug kantrybės ir savikontrolės, nes kitaip neišvengsite pykčių su giminaičiais. Vis dėl to savaitgalis palankus šeimos šventėms, iškilmėms. Leiskite sau nuo visko atsikvėpti.

 • Dvyniai

  Emocinis fonas palankus, o santykiai su šeimos nariais nepateiks jokių nemalonių siurprizų. Mylimo žmogaus dėmesys jūs nudžiugins. Tik stenkitės neslėpti savo norų ir pamirškite visas užuominas – viską sakykite tiesiai šviesiai.

 • Vėžys

  Saugokite save nuo stresinių situacijų, kaip ir nuo žmonių, kurie jums nemalonu: intuicija pakuždės, su kuo jums reikia būti. Jūsų nuotaika vis keisis. Nereikėtų užsiimti sudėtingomis problemomis ir užduotimis.

 • Liūtas

  Nerizikuokite dėl smulkmenų, atsisakykite bet kokios rizikingos veiklos. Palankus laikas kelionėms ir išvykoms. Tiesa, giminaičiai gali nelabai teigiamai vertinti jūsų elgesį, tad santykių aiškinimąsi palankiau atidėti kitiems laikams.

 • Mergelė

  Laikas palankus ir reikalų tvarkymui, ir poilsiui – abejais atvejais jausite malonumą. Galite sulaukti gerų žinių iš toli. Turėsite progų susitikti su draugais. Finansinė padėtis stabili, galite nudžiuginti save įvairiais pirkiniais.

 • Svarstyklės

  Šiuo metu nereikėtų užsiimti skaičiavimais, sudarinėti planus ateičiai. Galimi pykčiai su giminaičiais, nes konfliktai, kad ir dėl smulkmenų, gali užsitęsti. Venkite aštraus jumoro jausmo – galite kažką rimtai įžeisti.

 • Skorpionas

  Įjunkimas į darbus pablogino jūsų santykius su artimaisiais, ypač su mylimu žmogumi. Be to, gali kilti situacijos, kurios labai lengvai išmuš jus iš vėžių. Jokiais būdais nepanikuokite: tik sveikas protas išgelbės jus nuo klaidų.

 • Šaulys

  Šiomis dienomis stenkitės išlikti šešėlyje ir klausykite savo intuicijos, susivokite, ko jūs norite ir ko siekiate. Pasikliaukite savo draugais – jie šiuo metu jums tikrai padės. Sudėtinga finansinė situacija, kuri privers pagalvoti apie išlaidų sumažinimą.

 • Ožiaragis

  Galimi nesutarimai su mylimu žmogumi, kartais jie peraugs į rimtus pykčius. Gyvybinis potencialas šiek tiek sumažėjęs, paaštrės negalavimai. Atsisakykite ilgų išvykų ar kelionių, taip pat rimto fizinio krūvio.

 • Vandenis

  Palankus laikas spręsti finansinius ir nekilnojamojo turto klausimus. Palankus laikas susitaikyti po pykčių ir susitvarkyti santykius – tiek dalykinius, tiek ir asmeninius. Venkite išvykų, daugiau laiko praleiskite su šeimos nariais.

 • Žuvys

  Netruks bendravimo. Finansinė padėtis vis gerės, galite apsipirkti. Emocinis fonas gana įtemptas, ir tai trukdys išlaikyti ramybę, taip pat ir draugiškumą su šeimos nariais. Būkite bent jau kantrūs. O sudėtingas situacijas įveikti jums padės jumoro jausmas.