Dienos horoskopas

 • Avinas

  Gana sudėtingas dienos fonas: emocinio fono nestabilumas provokuos nuotaikos permainas, kurios labai vargins daugiau nei bet kokie kylantys rūpesčiai. Daugiau vaikščiokite, venkite nemalonių susitikimų.

 • Jautis

  Paaštrės šeimyninės problemos ir nesutarimai. Būkite pasiruošę keisti savo planus, kad užsiimtumėte namų reikalais ir padėkite giminaičiams. Palanku stiprinti autoritetą ir ieškoti naudingos patirties.

 • Dvyniai

  Ryškių permainų diena profesinėje veikloje. Nors kai kurie svarbūs reikalai ir užsivilkins dėl partnerių kaltės, tačiau niekas netrukdo veikti savarankiškai. Įsimylėjėlių santykiai stabilūs, ypač bus svarbu palaikyti vienas kitą bet kokioje situacijoje.

 • Vėžys

  Jūsų laukia nepaprasti išbandymai – romantiniai santykiai klostosi ne pačiu geriausiu būdu, o ir profesinių problemų netruks. Nepalanki ir finansinė padėtis, galimos ryškios išlaidos. Šiandien galite pasikliauti šeimos narių pagalba.

 • Liūtas

  Labai sėkminga diena, tačiau ji bus susijusi su žemu gyvybiniu potencialu: venkite krūvių, jei norite išvengti nuovargio ir chroniškų ligų. Asmeniniai santykiai harmoningi, konfliktų neturėtų kilti. Buitinių klausimų sprendimą geriau atidėti kitai dienai.

 • Mergelė

  Gana harmoninga ir rami diena, nors nieko daug ir nežadanti. Palanku pabaigti pradėtus darbus, išspręsti iškilusias problemas. Galimi netikėti susitikimai ir pažintys, kurie atvers jums naujas profesines galimybes.

 • Svarstyklės

  Rimtų problemų pavyks išvengti. Stenkitės prieš save neišsikelti nepasiekiamų tikslų – geriau pabaikite tai, ką esate pradėję. Priimdami svarbius sprendimus, vadovaukitės logika ir remkitės faktais. Šeimoje vyraus įtempta situacija, tačiau rimtų konfliktų išvengsite.

 • Skorpionas

  Gana palanki diena, nors ir bus susijusi su tam tikrai išbandymais. Netikėtus sunkumus įveiksite savo lakios fantazijos ir aštrios intuicijos dėka. Vyresnieji giminaičiai negailės naudingų patarimų, kurie leis išspręsti finansines problemas.

 • Šaulys

  Aukštas gyvybinis tonusas, todėl jums bus nebaisios jokios problemos ir sunkumai. Vis dėl to, atminkite, kad skubėjimas čia nepageidaujamas. Galimi nesutarimai su vyresniaisiais giminaičiais, pykčiai su šeimos nariais.

 • Ožiaragis

  Jūsų laukia maloni ir rami diena, kurią paskirsite įdomiems reikalams, taip pat bendravimui su draugais, galite leisti sau pailsėti. Pagerės finansinė situacija, galite apsipirkti ir investuoti. Stenkitės informuoti šeimos narius apie savo planus – šiuo metu siurprizai nepageidaujami.

 • Vandenis

  Vargu, ar galėsite pasigirti aukštu gyvybiniu potencialu: bus susikaupę nuovargis, tad atlikti bet kokius reikalus reikės nemažai pastangų. Būkite atsargūs santykiuose su naujais žmonėmis: negalima patikėti viliojančiais pasiūlymais.

 • Žuvys

  Iš dalykinės pusės diena ne itin sėkminga. Profesinės problemos labai rimtos, o bet kokie būdai jas išspręsti atrodys netinkami. Nerizikuokite svetimais pinigais ir atminkite, kad šiuo metu jums tikrai nelemta praturtėti.