Dienos horoskopas

 • Avinas

  Gyvybinis potencialas žemas, todėl nenorėsite nei pramogų, nei aktyviai leisti laiką, nevilios ir nuotykių paieškos. Su kasdieniniais buitiniais reikalais susitvarkysite lengvai ir be problemų, tačiau kūrybinis potencialas toli gražu nedžiugins. Galimi konfliktai su artimaisiais.

 • Jautis

  Diena palanki kūrybai, išradingumui pasireikšti. Rutininis darbas jus vargins net ir tuo atveju, kai rezultatai turėtų džiuginti. Galite turėti sunkumų su valstybinėmis institucijomis, pareigūnais. Tuo tarpu šeimyniniams santykiams palanki diena – jūs būsite išklausyti, netruksite dėmesio.

 • Dvyniai

  Susitelkite ties savo norais, klausykite savo intuicijos. Gausite nemažai patarimų, tačiau nereiškia, kad nors vienas jums tiks. Romantiška pramoga gali kardinaliai pakeisti gyvenimą, tad reikės peržiūrėti savo požiūrį ir ateities planus. Tačiau būkite atidūs, ar jūsų tikrai niekas nenori apgauti.

 • Vėžys

  Diena pilna įdomių ir pramoginių reikalų. Jūsų išradingumas bus labai naudingas: susitvarkysite su iškilusiomis problemomis, priimsite sėkmingus sprendimus. Tik nesilaikykite šešėlyje, nebijokite būti iniciatyviais, siūlyti įvairias idėjas. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų.

 • Liūtas

  Neribokite savo norų – pasieksite tikrai daug, jei nesustosite ties pirma pergale. Lengvai išspręsite bet kokius praktinius klausimus. Įdomios pažintys padės praplėsti profesinę sferą ir požiūrį. Galimos romantinės pažintys, padarysite įspūdį simpatizuojančiam žmogui.

 • Mergelė

  Aukštas gyvybinis potencialas ir neatsiras nei vieno tikslo, kurio jūs nepasiektumėte. Gali atsirasti nauji interesai, pareigos ir pramogos; jūsų pasaulėžiūra greitai plėsis, o likimo pamokas greitai įsisavinsite. Romantiški santykiai nevers jūsų abejoti, o bet kokie nesklandumai bus nugalėti.

 • Svarstyklės

  Santykiuose su giminaičiais, šeimos nariais reikės nuolaidžiauti, daug kantrybės – nekelkite per didelių reikalavimų ir nerodykite kaprizų. Daugiau dėmesio rodykite mylimam žmogui, venkite konfliktų ir įžeidinėjimų. Nepalanki diena eksperimentuoti su įvaizdžiu, lankytis pas kirpėją.

 • Skorpionas

  Teks nemažai padirbėti, jei norite pasiekti savo tikslų. Džiugins bendravimas su draugais, nors nemažą laiko dalį diskutuosite ir netgi ginčysitės. Atminkite, kad tai, ką įsipareigosite, būtinai turėsite ir išpildyti. Nepaisant įvairių reikalų, raskite laiko susitikti su mylimu žmogumi.

 • Šaulys

  Daugiau dėmesio skirkite asmeniniam gyvenimui: čia galimos ryškios permainos, o jos tik į gerą. Tačiau tai nereiškia, kad likimas jums kloja žiedlapius po kojomis – daug kuo reikės pasirūpinti patiems. Nepalanki diena ilgoms kelionėms, nors čia ir sutiksite naudingų pažįstamų.

 • Ožiaragis

  Nedarykite skubotų sprendimų, netgi jei jums atrodys, kad čia yra smulkmenos. Smulkus aplaidumas šią dieną gali turėti rimtas pasekmes. Nesitikėkite sulaukti paramos: netgi iš mylimo žmogaus sulauksite daugiau kritikos, nei pagyrų.

 • Vandenis

  Sėkmingiausia diena tiems, kurie planuoja kelionę ar šiandien išvyksta. Finansinė padėtis nėra stabili, o idėjų įgyvendinimas pareikalaus nemažų išlaidų. Jei jūsų romanas tik prasidėjo, galimi kritiniai santykiai, o viltys nepateisintos. Tik nesivadovaukite emocijomis.

 • Žuvys

  Daugelis problemų išsispręs pačios savaime ir jums nereikės jokių pastangų. Stenkitės išlikti ramūs ir neprovokuokite aplinkinių. Vedami emocijų rizikuojate išsakyti ir padaryti tai, dėl ko vėliau teks gailėtis. Būkite atsargūs prisižadėdami kitiems žmonėms, neprisiimkite atsakomybės, dėl kurios nesate įsitikinę.