Dienos horoskopas

 • Avinas

  Raskite būdų, kurie leistų jums išspręsti problemas racionaliai, be jokių papildomų energijos sąnaudų. Daugiau bendraukite su draugais, partneriais, daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei – taip pelnysite ilagalaikę paramą. Tačiau sugebėkite išsilaisvinti iš pojūčio, kad esate priklausomi nuo kažkieno nuomonės.

 • Jautis

  Priimkite kitų poreikius ir laikas prabėgs puikiai. Be to, laisvai bendrausite ir pasieksite reikiamo kompromiso, rasite bendrų interesų su aplinkiniais, tad išvengsite galimų konfliktų. Palankus laikas auklėti vaikus ir išmokyti juos pagarbos vyresniems.

 • Dvyniai

  Vykdant bet kokias užduotis – tiek buitines, tiek tarnybines, - būtinai akcentuokite jų užbaigimą, patikrinimą ir kritinį požiūrį. Taip pajusite pasitikėjimą savimi. Jūsų ramybė ir džiaugsmas persiduos ir aplinkiniams, o įtakingi partneriai arba tėvai garantuos jums paramą.

 • Vėžys

  Jei jūs turite kontroliuoti mylimą žmogų arba vaiką, tai nesukels jums jokių rūpesčių, o ir kontroliuojamam neiššauksite neigiamos reakcijos. Palanku perduoti savo žinias, savo patirtį, mokyti kitus. Šiais atžvilgiais susilauksite palaikymo ir iš antrosios pusės.

 • Liūtas

  Buitiniams rūpesčiams sugebėsite padėti tašką. Nekreipkite dėmesio į emocinius nukrypimus, keistas reakcijas tiek savo, tiek ir artimųjų elgesyje. Norėsite kontroliuoti mylimo žmogaus gyvenimą. Palankus laikas išpildyti duotus artimiesiems pažadus.

 • Mergelė

  Savo kritinį mąstymą nukreipkite savianalizei arba konkrečiai pagalbai tiems, kuriuos mylite. Palankus laikas trumpoms išvykoms, tvarkant namų reikalus. Artimieji jus palaikys įvairiuose reikaluose, o jų atsakomybė privers jus galvoti, kad dar ne viskas prarasta.

 • Svarstyklės

  Finansinė sfera užims visą jūsų laisvalaikį. Pats laikas patikrinti ir pakoreguoti esamą finansinę sistemą. Jei norite pasiekti pilnatvės ir ramybės materialinėje sferoje, atsisakykite iliuzijų ir neįgyvendinamų fantazijų: atskirkite tai, kas tikra.

 • Skorpionas

  Tikrą malonumą patirsite tik bendraudami su įdomiais žmonėmis. Jei jūsų šeimoje ne viskas klostosi taip, kaip norėtumėte, nerandate čia supratimo, mokslai, pramogos, meilės pasimatymai – bus tai, ko jums šiuo metu iš tikrųjų reikia. Tik taip rasite dvasinį komfortą.

 • Šaulys

  Poilsis leis jums atstatyti dvasines ir fizines jėgas. Galite su malonumu praleisti laiką šeimoje arba padovanoti kokią nors dovaną šeimyniškiams. Jei ieškote slaptų pramogų ir aštrių pojūčių, pats laikas realizuoti šį savo poreikį. Tik nekreipkite dėmesį į tuos, kurie abejoja jūsų pasilinksminimo teisumu.

 • Ožiaragis

  Atsiribokite nuo savo iniciatyvų, priimtų slapta nuo aplinkinių, kadangi gali grėsti įvairūs pavojai. Požiūris į ateitį bus per daug emocionalus, netgi viršijantis jūsų lūkesčius. Nekreipkite dėmesio į intrigas. Jūsų parama – draugų simpatijos.

 • Vandenis

  Aplinkinių atsiliepimai gali suduoti smūgį jūsų pasitikėjimui ir pasididžiavimui. Tačiau nepaisant šios aplinkybės, vis tiek jums seksis. Pasiekti rezultatai jums patiems yra geri, bet ne visi tai mato ir moka įvertinti.

 • Žuvys

  Palankus laikas stiprinti savo pozicijas, užsitikrinti tvirtą statusą. Jūsų viltys ir svajonės, kurias ilgai slėpėte, bus palankiai įvertintos, jūs užsitarnausite aplinkinių palaikymo. Tai labai svarbu kūrybiniams žmonėms ir tiems, kurie dirba savarankiškai.