Dienos horoskopas

 • Avinas

  Stiprios pozityvios tendencijos, tačiau joms nepasiduoda jūsų nuotaika. Sunku džiaugtis gyvenimu, kai erzina bet kokia smulkmena. Tačiau pagalvokite apie kompromisų naudą. Kontroliuokite savo suirzimą ir romantiniai santykiai pasiseks.

 • Jautis

  Maloni diena, kai įgyvendinsite savo planus, gali išsipildyti seni norai. Išbandykite naujas emocijas, išbandykite savo jėgas kitoje, jums dar naujoje sferoje. Bus palankios išvykos, o romantiniai santykiai įsimins tikrai ilgam.

 • Dvyniai

  Daugiau laiko praleiskite su artimais žmonėmis ir laikas praeis puikiai, nors naudos neišpešite jokios. Trumpi susitikimai, pokalbiai, įprasti pirkiniai – visa tai jums atrodys savaime suprantama. Tačiau būkite atsakingi, rimti ir kruopštūs.

 • Vėžys

  Jūsų visi veiksmai yra pateisinami, o sprendimai teisingi – pamirškite savo abejones ir siekite tikslų. Būsite stebėtinai kantrūs ir tai turės įtakos bendraujant su aplinkiniais. Daugiau dėmesio ir rūpesčio rodykite savo antrajai pusei.

 • Liūtas

  Aukštas gyvybinis potencialas padovanos jums puikią savijautą, taip pat ir neblogą nuotaiką. Būsite pilni energijos ir nukreipsite ją reikiama linkme. Palankus laikas taisyti savo klaidas ir pabaigti pradėtus darbus.

 • Mergelė

  Dienos bėgyje pagerės nuotaika ir pojūčiai, šaus į galvą naujos įdomios idėjos, kurias realizuoti jums bus įdomus ir malonus užsiėmimas. Bendravimas su draugais pasirodys ne tik įdomus, bet ir naudingas – gausite daug svarbios informacijos.

 • Svarstyklės

  Geriausių rezultatų pasieksite veikdami vieni. Lengvai išspręsite bet kokius finansinius reikalus, puikiai apsipirksite ar investuosite pinigus. Praktiškai toks elgesys pasiteisins, tačiau asmeniniams santykiams tokia pozicija gali pakenkti. Daugiau fantazijos ir jūsų meilės pasimatymas praeis puikiai.

 • Skorpionas

  Daug naujų galimybių jums šiandien atsivers, tik reikės padaryti tinkamus sprendimus ir pasirinkimą. Neatsisakykite idėjų, kurias jums atrodys sunku įgyvendinti: su laiku viskas išsispręs savaime. Nesipriešinkite ateinančioms permainoms.

 • Šaulys

  Nebloga diena, tačiau šiandien jums koją gali pakišti užsispyrimas – nesiimkite reikalų, kurie atims iš jūsų per daug laiko. Taip pat sulauksite ir artimųjų pagalbos: klausykite žmonių patarimų, ypač jei jie siekia jus apsaugoti.

 • Ožiaragis

  Diena žada labai daug įdomių ir malonių įvykių, dovanų ir siurprizų. Bus puikus poilsis, taip pat sulauksite dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Apie save primins seni pažįstami, draugai. Tačiau tai netinkamas laikas pradėti romantinius santykius.

 • Vandenis

  Puiki diena įsimylėjėliams, o taip pat tiems, kas žino, kaip išspręsti asmenines problemas ir sutvarkyti santykius šeimoje. Tik jokiais būdais neįgyvendinkite svetimų idėjų ir norų – būkite savimi, jei norite įtikti kitiems.

 • Žuvys

  Diena atvers daug gerų kelių. Nesistebėkite maloniais netikėtumais ir sėkmingai susiklosčiusiomis aplinkybėmis – paprasčiausiai pasinaudokite tuo, ką jums siūlo likimas. Gali pagerėti finansinė padėtis, maloniai bendrausite su aplinkiniais.