Dienos horoskopas

 • Avinas

  Darbe susiklostys kebli situacija – lengvų pergalių nesitikėkite. Bet atkakliu darbu galite pasiekti visai nemažai. Galimos permainos asmeniniame gyvenime, kurias inicijuosite pats, tik galbūt prieš savo valią. Geriau nepriimkite sprendimų, kurių vėliau negalėtumėte pakeisti.

 • Jautis

  Nelengva diena. Teks patirti nemažai išbandymų, spręsti ir savas, ir svetimas problemas. Profesinė sėkmė lydės tik tuo atveju, jei veiksite savarankiškai, nesitikėdami pagalbos iš šalies. Pasistenkite teisingai interpretuoti mylimo žmogaus žodžius ir atspėti norus – jūsų intuicija šiandien jums tai leis.

 • Dvyniai

  Ramiau vertinkite nesėkmes darbe. Šiaip ar taip, diena ne iš lengvųjų, tad ko daugiau norėti? Dėl finansinių sunkumų gali tekti atsisakyti pramogų. Deja, intuicija šiandien jus taip pat gali apgauti. Todėl elkitės apgalvotai ir ramiai, daugiau kliaukitės artimaisiais, nesipykite su jais.

 • Vėžys

  Diena atneš daug problemų ir užduočių, kurias reikės spręsti nedelsiant. Bet jums tai patiks. Yra šansas pasiekti progreso reikaluose, susijusiuose su turto pirkimu ir vertybiniais popieriais. Galimi nesutarimai su partneriais. Jei šeimoje sulaužysite seniau duotą pažadą, laukia daug nemalonumų.

 • Liūtas

  Palanki diena, leisianti realizuoti savo ankstesnius planus ir judėti link užsibrėžto tikslo. Pajėgsite įgyvendinti net ir pačias drąsiausias idėjas. Jei pasiūlytumėte originalų projektą savo vadovybei – veikiausiai jis gautų palaiminimą. Finansinė situacija palengva taisosi, bet didesnis pagerėjimas dar laukia ateityje.

 • Mergelė

  Laukia profesinė sėkmė, galite išspręsti problemas, prieš kurias bendradarbiai nuleido rankas, taip įrodytumėte savo sumanumą ir pranašumą. Tinkamas metas bendrauti su įtakingais žmonėmis. Tiesa, asmeniniame gyvenime laukia nusivylimas: partneris neteisingai supras jūsų troškimus ir norus.

 • Svarstyklės

  Puikios finansinės perspektyvos, žvaigždės žada dideles pajamas arba naujus finansų šaltinius. Sėkminga diena pramogų pasaulio atstovams. Bet verčiau neveskite svarbių derybų, nespręskite klausimų, susijusių su darbo pakeitimu.

 • Skorpionas

  Nelengva, bet įdomi diena. Savarankiškai įveiksite sunkumus, spręsite sudėtingas problemas. Atrasite naujas galimybes, įgysite vertingos patirties. Pasistenkite susikoncentruoti ties iš tikrųjų svarbiais reikalais ir nesiblaškyti dėl smulkmenų.

 • Šaulys

  Jei kopiate karjeros laiptais – šiandien pademonstruosite savo pranašumą prieš konkurentus. Jūs kunkuliuojate energija, jaučiate jėgų antplūdį. Emocinis fonas stabilus, galite mėgautis bendravimu su artimaisiais ir nesibaiminti beprasmiškų pykčių ir nesusipratimų

 • Ožiaragis

  Teks spręsti asmenines problemas. Ne paprasčiausiai užglaistyti santykius, o kapstytis praeityje ir kelti klausimus, kurie kadaise liko užmesti ir neatsakyti. Be abejo, tą darysite su antrąja puse, tačiau procesą turėsite inicijuoti jūs. Stenkitės neskubinti įvykių, kitaip situaciją tik pasunkintumėte. Laimė, atkaklumo ir optimizmo jums netrūksta.

 • Vandenis

  Darbe galite atrasti naujų sąjungininkų, gauti apdovanojimą. Galite spręsti turto klausimus, ką nors pirkti ar forminti dokumentus. Šeimoje galimi nesutarimai su vyresniąja karta. Nesitikėkite, kad antra pusė leisis į kompromisus – veikiausiai šį kartą teks nusileisti jums.

 • Žuvys

  Diena nebloga, nors teks pasistengti kad paverstumėte ją sėkminga. Nepageidaujama pradėti naujų reikalų arba mėginti savo jėgų dar neišbandytose srityse. Judėkite pasirinktu keliu, nepasiduokite provokacijoms. Gali atsirasti naujas pajamų šaltinis, tiesa, gana kuklus. Asmeniniai santykiai stabilizuosis jei išsiaiškinsite visus likusius klaustukus.