Dienos horoskopas

 • Avinas

  Diena nebus produktyvi, nes tingėsite kažką daryti, į viską žvelgsite apatiškai. Tiesa, galima nusiraminti ir iš tikrųjų patinginiauti, tačiau aplinkinių būsite nesuprasti. Be to, tokios veltėdžiavimas gerokai supykdys ir šeimos narius.

 • Jautis

  Prarandate pasitikėjimą savimi, jaučiatės neapsaugoti ir lengvai pažeidžiami. Sudėtingas emocinis fonas trukdo ir santykiuose su šeimos nariais bei mylimu žmogumi. Kaip bebūtų keista, užtarimo ir paguodos ieškosite ant svetimų žmonių peties.

 • Dvyniai

  „Tuščia“ diena, kai nenusimato jokių perspektyvų. Žemas gyvybinis tonusas neigiamai atsilieps ir savijautai, ir nuotaikai – prarasite nemažai jėgų. Tik nereikia kovoti su melancholija – vis tiek nieko nepasieksite.

 • Vėžys

  Sėkminga ir maloni diena. Vienintelė gyvenimo sfera, kurią paveiks negatyvios tendencijos – tai jūsų santykiai su giminaičiais. Venkite nesutarimų, atidėkite aštrių klausimų sprendimą. Puiki diena kūrybai, sportui ir mokslams.

 • Liūtas

  Netruks įvykių, kurie iššauks jums prieštaringus jausmus. Vis dėl to, iki optimizmo dar truks šiek tiek. Labai stiprios pozityvios tendencijos vyraus asmeniniame gyvenime: lengvai bendrausite, apie save praneš seniai matytas draugas.

 • Mergelė

  Nebloga diena, tik jums truks optimizmo. Daugiau pasitikėjimo savimi! Nėra kada savimi abejoti. Nors ir netruks problemų, kurias turite kuo greičiau išspręsti, tačiau atsiras ir nauji interesai – jų nereikėtų praleisti.

 • Svarstyklės

  Pasiruoškite netikėtumams: dienos įvykiai privers jus pakeisti planus, improvizuoti ir parodyti visus savo gebėjimus. Geriausias būdas išvengti nemalonumų – tai kūrybiškai žvelgti į bet kokią situaciją. Galimi sunkumai šeimoje, pykčiai su giminaičiais.

 • Skorpionas

  Tikslo siekimas neturi jokių ribų. Šiandien darysite viską, kad tik pasiektumėte to, ko trokštate. Susikaupkite, nes turite šansą suspėti padaryti tai, kas iš tikrųjų jums bus svarbu. Romantiniai santykiai, atrodę tokie gražūs, šiandien pasirodys jau kitoje šviesoje.

 • Šaulys

  Atsisakykite ryžtingų veiksmų ir neapgalvotų pasisakymų – bent jau šią dieną. Šiandien jums reikia susikaupimo ir rimties. Diena bus sudėtinga, tačiau tuo pačiu ir įdomi. Palankus laikas pradėti romantinius santykius.

 • Ožiaragis

  Turėsite šansų viską suspėti, tačiau visur jus lydės rizika, teks atsisakyti savo įpročių ir netgi laužyti nusistovėjusias tradicijas. O laužomi stereotipai privers jus trypčioti vietoje ir nervintis – nenuostabu, kad nuotaika gali būti nekokia.

 • Vandenis

  Sėkminga diena tiems, kas sugebės atsitraukti nuo pramogų ir pagaliau priims ryžtingus sprendimus. Pagalvokite, kas būtų naudinga jūsų namuose, o gal sodyboje? Neatsisakykite vakarėlių ir įvairių renginių.

 • Žuvys

  Būsite linkę analizuoti praeities įvykius, daryti netikėtas išvadas, iš esmės keisti savo elgesį ir netgi požiūrį į gyvenimą. Ši diena susijusi su pokyčiais tiek vidiniais, tiek ir išoriniais. Artimieji noriai palaikys jus – tikrai sulauksite palaikymo.