Dienos horoskopas

 • Avinas

  Būsite pilni energijos, tačiau ne visuomet ją sugebėsite suvaldyti. Profesiniai sunkumai taps vis rimtesni, o ši liūdna tendencija neduos jums ramybės, juolab, jei niekas taip ir nepasistengs jums padėti. Šeimoje teks nuolaidžiauti ir pripažinti savo padarytas klaidas.

   

 • Jautis

  Palanki diena išvykoms, tiek dalykinėms, tiek ir pramoginėms. Jūsų sėkmė profesinėje srityje bus labai ryški, tik nebijokite improvizuoti. Puiki diena bendravimui ir naujoms pažintims: jūsų žavesys nepaliks nei vieno abejingo.

   

 • Dvyniai

  Ryškios profesinės pergalės, ir jums tikrai nereikės pašalinių pagalbos. Finansinės problemos išsispręs savaime. Didelė romantinių pramogų tikimybė: lengvai prarasite galvą, o ir aplinkiniams paliksite nepakartojamą įspūdį.

   

 • Vėžys

  Įtampa romantiniuose santykiuose vis augs, ir paieškos supratimo iš mylimo žmogaus jus labai vargins. Būsite linkę kompromisams, tačiau vargu, ar atsisakysite visų savo norų ir poreikių. Profesiškai diena taip pat palanki – jūsų laukia susitikimai su įdomiais žmonėmis.

   

 • Liūtas

  Būsite įsitempę labiau nei įprastai, pasiduosite kvailoms įtakoms. Tai atsilieps neigiamai ir jūsų darbui: sunkiai pabaigsite darbus, sunkūs darbai taps dar sunkesni ir sudėtingesni. Palanki diena pasiilsėti su šeimos nariais ir pabėgti nuo realybės.

   

 • Mergelė

  Jūsų laukia palanki diena, sulauksite palaikymo, gerai seksis naujų darbų pradžia. Atsiras galimybė realizuoti drąsius planus, gausite įtakingų žmonių palaikymą. Labai sėkminga diena bendrauti, užmegzti naujas pažintis.

   

 • Svarstyklės

  Jums teks nemažai laiko skirti sprendžiant profesines problemas. Ypač sudėtinga diena ieškant bendraminčių, tad daug kuriuos reikalus teks spręsti savarankiškai. Šią dieną venkite naujų pažinčių, ypač su neaiškios reputacijos žmonėmis.

   

 • Skorpionas

  Prieštaringa diena, kai jūs būsite linkę pervertinti savo jėgas ir galimybes, ir tai bus visų nemalonumų priežastis. O juk priimdami pagalbą išspręstumėte nemažai problemų. Palanku spręsti juridines problemas, pasirašinėti dokumentus.

   

 • Šaulys

  Būkite atsargūs ir apdairūs, nes tik taip išvengsite negandų ir lemtingų klaidų. Kontroliuokite profesinę situaciją, nors ir kaip norėtųsi viską mesti ir atsipalaiduoti. Dėmesingi turėtų būti ir tie, kurie išvyksta į keliones arba planuoja išvykas.

   

 • Ožiaragis

  Šios dienos įvykiai jus pralinksmins. Seksis profesiniuose reikaluose, pasieksite išsikeltų tikslų dėka savo žinioms ir patirčiai. Finansinė padėtis vis gerės ir jūs galite drąsiai apsipirkti. Emocinis fonas stabilus, o nuotaika puiki.

   

 • Vandenis

  Neturėsite progos tinginiauti: netruks įvykių, o taip pat ir problemų, kurias reikės nedelsiant spręsti. Veikti reikės greitai, pasirinkti reikalingą taktiką. Noras veikti savarankiškai gali iššaukti konfliktus tiek namuose, tiek ir darbe.

   

 • Žuvys

  Neįprasta finansinė situacija, kai norėsite iššvaistyti visus savo pinigus – tačiau taip tik pagilinsite esamas problemas. Sėkminga diena romantiniuose santykiuose: šiandien didelė naujų pažinčių ir pramogų tikimybė, be to, ir esami santykiai pagerės.