Dienos horoskopas

 • Avinas

  Net ir būdami optimistai iš prigimties, šiandien Avinai tarsi specialiai darys viską, kad tik susigadintų sau dieną. Nesitikėkite to, kas neįmanoma, būkite atlaidesni savo ir artimųjų silpnybėms, nepasiduokite negatyviam poveikiui. Imkitės naudingos veiklos, kuri teiktų jums malonumą.

 • Jautis

  Susilaikykite nuo neapgalvotų poelgių – šiandien jums derėtų būti atsargesniam ir apdairesniam. Geriau nekeiskite savo principų ir nesiderėkite su savo sąžine. Negatyvias tendencijas įveiksite lengviau jei tvirtai tikėsite tuo, ką darote.

 • Dvyniai

  Gyvybinis tonusas sumažėjęs, todėl daugelis įprastų užsiėmimų gali varginti. Prarasite susidomėjimą tuo, kas anksčiau jums įkvėpdavo entuziazmo. Nenusiminkite – greitai atrasite naują hobį ar pomėgį. Venkite pirkinių ir procedūrų grožio salone: jūsų išlaidos neatneš trokštamo rezultato.

 • Vėžys

  Diena sėkminga ir palanki, ji nežada nemalonių siurprizų ir nusivylimų. Kai kurie Vėžiai prisiims taikdarių funkcijas: pavyks sutaikyti besiginčijančius draugus ar giminaičius. Diena tinkama smulkiems remonto darbams.

 • Liūtas

  Vargu ar norėsite nuveikti ką naudingesnio ar užsikrauti ant galvos darbo rūpesčius. Gyvybinis potencialas gana žemas, todėl tikrai išmintingiau būtų dieną skirti poilsiui ir savęs palepinimui. Laukia malonūs susitikimai ir naujos, daug žadančios pažintys.

 • Mergelė

  Įtempti asmeniniai santykiai, galimi konfliktai su artimaisiais. Geriau šiandien neplanuokite jokios bendros veiklos ar šeimos švenčių. Venkite aptarinėti aštrias temas su jums brangiais žmonėmis. O su bičiuliais ir kolegomis bendrauti seksis stebėtinai lengvai. Finansinė situacija palanki, tad galite ką nors nusipirkti ar investuoti.

 • Svarstyklės

  Jums gresia pervargimas ir nervinė įtampa. Todėl nesiimkite darbų, kurie jums atrodo labai nemalonūs. Leiskite laiką vienumoje, būtinai išeikite pasivaikščioti. Puiki diena ramiai veiklai: skaitymui, filmų žiūrėjimui, rankdarbiams.

 • Skorpionas

  To, kas vyksta, negalite pakeisti. Todėl stebėkite viską iš šalies ir bandykite įsiterpti ten, kur jums atrodo naudingiausia. Galbūt teks pakeisti su poilsiu ir pramogomis susijusius planus. Nenusiminkite, viskas galų gale vis tiek bus tik į gera.

 • Šaulys

  Nepervertinkite savo galimybių ir geriau nesiimkite svarbių reikalų ar naujų projektų. Apsiribokite buitiniais rūpesčiais ir darykite tik tai, kas išties negali palūkėti iki rytojaus. Daug džiaugsmo suteiks bendravimas su mylimu žmogumi, galimos romantiškos permainos jūsų asmeniniame gyvenime.

 • Ožiaragis

  Jums stigs stabilumo asmeniniuose santykiuose. Veikiausiai nepasitikėsite savimi ir imsite abejoti, ar išties laikotės teisingos pozicijos. Užuot vėl ir vėl analizavus savo klaidas verčiau pagalvoti apie ateitį: šiandien jums į galvą gali ateiti originalių minčių.

 • Vandenis

  Atidėkite į šalį varginančius darbus ir imkitės to, kas teikia malonumą. Gyvybinis potencialas sumažėjęs, tad verčiau pasisaugoti per didelio fizinio ar emocinio krūvio. Pailsėkite draugų kompanijoje ir mažiau velkitės į kalbas su nepažįstamais žmonėmis.

 • Žuvys

  Laukia sunki ir varginanti diena. Nevalia veikti paskubomis ir priimti neapgalvotų sprendimų. Sudėtingose situacijose jūsų pagrindinė užduotis bus laiku padaryti pauzę, ramiai apgalvoti tai, kas vyksta aplink jus. Tik taip galėsite įveikti negatyvias tendencijas.