Dienos horoskopas

 • Avinas

  Puikiai išspręsite visus kilusius finansinius klausimus. Ypač sėkmingi bus tie pirkiniai, kuriuos įsigysite kartu su šeimos nariais. Tiesa, profesiniai pasiekimai nebus tokie ryškūs, tačiau bet kokie susitarimai bus naudingi. Nebandykite mylimo žmogaus kantrybės.

 • Jautis

  Palanki diena, tačiau vienintelio dalyko, ko reikėtų atsisakyti – tolimų kelionių. Diena palanki dalykiniams susitikimams, taip pat galimos ir romantinės pramogos darbe. Pagaliau pajudės ir finansinių reikalų tvarkymas, palanku tartis dėl investicijų ir bendrų pirkinių.

 • Dvyniai

  Nebloga diena, tačiau gyvybinis potencialas žemas, todėl savijauta gali pablogėti ir skųsitės nuotaikų kaita. Harmoningi santykiai su šeimos nariais, o nesutarimus pagaliau pakeis santarvė. Tiesa, permainoms dar neatėjo laikas.

 • Vėžys

  Palanku užbaigti senus darbus ir padaryti išvadas. Neskubėkite pradėti naujus projektus – reikia gerai viską apgalvoti prieš imantis naujų darbų: ar tikrai turite pakankamai informacijos, kad padarytumėte tinkamas išvadas?

 • Liūtas

  Jūsų laukia maloni ir lengva diena. Galite tikėtis, kad jus palaikys ne tik aplinkiniai, bet ir žvaigždės bus dosnios. Puikiai klostosi asmeniniai santykiai: lengvai išspręsite senas problemas, o nesutarimus su mylimu žmogumi pamiršite.

 • Mergelė

  Diena praeis be rūpesčių, nerimo ir rimtų problemų. Žinoma, išvengti kliūčių visiškai nepavyks, tačiau jūs būsite nusiteikę pozityviai. Pasitikėkite savo jėgomis – visi sunkumai laikini. Puikus laikas romantinei išvykai, taip pat galite tikėtis ir malonios pažinties.

 • Svarstyklės

  Profesiniai reikalai nedžiugins, vis dėl to, esant kritiniams atvejams galite kreiptis pagalbos. Galite neišspręsti ir finansinių problemų, nes būtent pinigai taps ginčų ir nesutarimų priežastimi. Su artimaisiais sutariate lengvai, todėl nors šioje srityje vyraus ramybė.

 • Skorpionas

  Pasieksite daug ko, jei teisingai įvertinsite savo galimybes ir „nešoksite aukščiau bambos“. Atminkite, kad jūsų jėgos ribotos, o ir aplinkiniai vargu, ar padės. Rimti išbandymai laukia ir įsimylėjėlių, ypač tai būdinga poroms su didesniu amžiaus skirtumu.

 • Šaulys

  Šiandien geriau neskubėkite: diena palanki sprendimų priėmimui, taip pat ir gerai apgalvotiems sprendimams. Dalykiniai santykiai bus harmoningi ir stabilūs, išvengsite nemalonių siurprizų. Asmeniniame gyvenime vyraus palankus, romantiškas laikas.

 • Ožiaragis

  Būsite linkę neįprastam elgesiui. Jei norite kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, negaiškite laiko ir nešvaistykite energijos – šiandien kaip niekada tinkama diena. Klausykite savo intuicijos – jos kuždesiai bus naudingesni nei logiškos išvados.

 • Vandenis

  Nebloga diena, tačiau jūsų norų bus tiek daug, kad visko išpildyti fiziškai nėra įmanoma. Stenkitės teisingai išsidėlioti savo prioritetus, kitaip rizikuojate visą dieną gainioti savo svajones. Finansinė padėtis pradžiugins, galite susigrąžinti senas skolas.

 • Žuvys

  Reikėtų susikaupti ties asmeniniu gyvenimu: ši diena labai palanki romantiškiems pasimatymams, taip pat susitikimams su draugais, šeimyninėms šventėms. Nuotaika bus permaininga, tačiau artimieji jau yra susitaikę su jūsų melancholinėmis nuotaikomis.