Dienos horoskopas

 • Avinas

  Rasite išeitį iš bet kokios situacijos, rasite būdų, kaip padėti žmonėms, tik būkite lankstesni ir atiduokite kuo daugiau savo dėmesio artimiesiems. Tinkamas laikas lankytis vakarėliuose, dalykiniams susitikimams neformalioje aplinkoje.

 • Jautis

  Būkite atsargūs ir budrūs atlikdami buities darbus ar padėdami giminaičiams. Kantriai išklausykite prašymus ir nerodykite savo iniciatyvos – šiuo metu ji nebus suprasta. Spręsdami finansinius klausimus, įsiklausykite į savo intuiciją. Geras laikas naujoms pažintims, senų svajonių išsipildymui.

 • Dvyniai

  Stiprios pozityvios tendencijos: pasieksite bet kokių savo išsikeltų tikslų tiek dalykinėje, tiek ir asmeninėje sferose. Puikus laikas pailsėti, priimti draugus ar surengti jiems vakarėlį. Neatsisakykite naujų užsiėmimų – eksperimentai šiuo metu bus tik teigiami.

 • Vėžys

  Susilaikykite nuo išvykų: jos nekaip atsilieps jūsų sveikatai ir vargu, ar bus naudingos. Jūsų šeimos nariams truks dėmesio ir pagalbos, tad stenkitės daugiau laiko praleisti namuose, kad nepasijustumėte pamiršti.

 • Liūtas

  Suspėti bus ne taip lengva: aplinkybės nebus jums palankios, reikės jūsų išradingumo ir išminties. Nereikėtų kaišioti ir savo originalių idėjų. Romantiniuose santykiuose vyraus ne pati palankiausia situacija, iškils būtinybė imtis priemonių, kad nekiltų konfliktų.

 • Mergelė

  Stiprios pozityvios tendencijos, o žvaigždės – jūsų pusėje. Nereikėtų abejoti tuo, kad pasieksite bet kokius tikslus – užtenka tik būti kūrybingais ir atkakliai siekti savo tikslų. Energijos antplūdis padės jums išspręsti ne tik profesines, bet ir asmenines pergales.

 • Svarstyklės

  Galimi pykčiai, ginčai, rimti konfliktai dėl įvairių smulkmenų. Nors iš tikrųjų laikas gana palankus, atsiras galimybė rasti bendrą kalbą su tais žmonėmis, kurie jums naudingi. Asmeniniuose santykiuose pasikliaukite intuicija.

 • Skorpionas

  Smulkūs nesusipratimai trukdys jums ramiai dirbti. Teks nemažai laiko praleisti gerinant santykius su kolegomis ir vadovais, įveikti įvairius sunkumus. Asmeniniame gyvenime laukia permainos, kurios daugiau stebins negu džiugins.

 • Šaulys

  Nesitikėkite, kad susitikimas su draugais ir pažįstamais pakeis jūsų gyvenimą, be to, ir susitikimams ne itin geras laikas. Su savo problemomis teks susidoroti savarankiškai. Venkite krūvių – tiek fizinių, tiek ir emocinių.

 • Ožiaragis

  Maloni ir rami diena, kai išvengsite bet kokių nesusipratimų. Jūs nuoširdžiai džiaugsitės artimųjų dėmesiu, o ir patys rodysite savo rūpestį kitais. Net ir įtemptuose romantiniuose santykiuose įsivyraus harmonija.

 • Vandenis

  Įdomi ir daug žadanti diena. Jus lydės sėkmė įvairiose sferose. Turi šansą ne tik atskleisti savo gebėjimus, bet ir rasti bendraminčius, su kuriais bendradarbiauti bus nepaprastai lengva. Šeimoje vyraus palankios tendencijos, išspręsite nemažai problemų.

 • Žuvys

  Pats laikas susitaikyti ir įvesti taiką į jūsų gyvenimą: jūs per ilgai vengėte spręsti iškilusių problemų. Norėsis atidėti bet kokius reikalus, bent jau atidėti juos kažkam kitam. Labai palankus laikas atnaujinti savo asmeninį gyvenimą ir pasikliauti ne tik emocijomis, bet ir sveiku protu.