Dienos horoskopas

 • Avinas

  Galimos problemos darbiniuose santykiuose, smulkūs nesutarimai gali peraugti į rimtus konfliktus. Būsite ypač emocionalūs ir nekantrūs bet kokiose situacijose. Savarankiškas darbas atneš daugiau naudos. Išvengsite išlaidų, finansinė padėtis pagerės.

 • Jautis

  Jei sprendžiate asmenines problemas, ši diena bus sėkminga. Pozityvių tendencijų įtaka padės jums išvengti nesutarimų su mylimu žmogumi, galų gale užbaigsite visas problemas ir ginčus. Jūs būsite optimistiškai nusiteikę, kupini energijos ir tai darys įtaką aplinkiniams.

 • Dvyniai

  Santykiuose su mylimu žmogumi galimos rimtos problemos, jums bus sunku vienas kitą suprasti. Dažnai teks aukoti asmeninius interesus vardan pažinčių. Profesinėje srityje viskas klostosi gerai – pasirodysite iš gerosios pusės.

 • Vėžys

  Dėmesingai bendraukite su mažai pažįstamais žmonėmis, neleiskite plisti informacijai, kuri jums be galo brangi. Sudėtingose situacijose gausite paramos ar pagalbos iš artimųjų. Atsiras nauji interesai, pajusite energijos antplūdį.

 • Liūtas

  Tie, kas linkėjo blogo, šiandien gali pradėti „sukti uodegą“ aplink jus – būkite atsargūs. Tačiau tikrai galite pasitikėti savo artimaisiais. Gyvybinis potencialas augs, o kelionės suteiks didelį malonumą, kaip ir aktyvus poilsis.

 • Mergelė

  Galimos problemos darbe, kai kurie planai taip ir liks nerealizuoti dėl klaidų, kurias padarys kiti žmonės. Susilaikykite nuo pirkinių ir investicijų šią dieną. Romantiniams santykiams diena gera: jei ieškote antrosios pusės, būtinai leiskitės į „medžioklę“.

 • Svarstyklės

  Stiprios palankios tendencijos, o gyvybinis potencialas aukštas. Maloni diena, kai atsivers naujos perspektyvos, galėsite spręsti susikaupusias problemas. Pats laikas plėsti bendravimo ratą, dalyvaukite įvairiuose renginiuose ir vakarėliuose.

 • Skorpionas

  Emocinis fonas įtemptas, o tai paveiks jūsų bendravimą. Būsite linkę aštriai pasisakyti, nors kai kuriose situacijose vertėtų susilaikyti. Būkite labai atsargūs spręsdami finansines problemas. Savo trykštančią energiją nukreipkite naudinga linkme, nes aplinkiniams su jumis bus sunku.

 • Šaulys

  Būsite pilni energijos ir įdomių idėjų. Tačiau nereikėtų išlikti reikliems: net ir patys lėčiausi žmonės gali būti naudingi šiuo metu. Lengvai įveiksite bet kokias kliūtis ir didžiuositės pergalėmis. Asmeniniuose santykiuose vyraus palankios tendencijos.

 • Ožiaragis

  Daugiau laiko skirkite poilsiui ir savo norų išsipildymui – jūs tikrai nusipelnėte ir galite sau tai leisti. Susitikite su draugais, planuokite išvykas, lankykitės renginiuose ar įvairiose pramogose. Bendraudami su mylimu žmogumi, stenkitės neįsikalinti stereotipų jūroje.

 • Vandenis

  Būkite atsargūs bendraudami, venkite bet kokių kontaktų su abejotinais asmenimis. Jūsų patiklumas, ko gero, vienintelis dalykas, kuris gali pakenkti. Iš esmės sėkminga diena, pozityvios tendencijos visose gyvenimo sferose stabilios.

 • Žuvys

  Ambicingiems asmenims nereikėtų šiandien eikvoti veltui energijos ir dėti per didelių vilčių. Veikite ryžtingai tik tuomet, jei turite patikimus sąjungininkus. Be jokių kliūčių susitvarkysite santykius su mylimu žmogumi ir šeimos nariais.