Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

„Palmiros žvaigždės“ apie Svarstyklių tiltus – jungiančius ir skiriančius 1

2010 09 30 autorius: Palmiros žvaigždės
„Palmiros žvaigždės“ apie Svarstyklių tiltus – jungiančius ir skiriančius

Svarstyklės – Zodiako ženklas žinantis geriausiai iš visų, kuri pozicija yra teisingiausia ir atneš daugiausiai naudos. Kaip bebūtų keista, taip jos gali atsidurti ir opozicijoje – apie šiuos astrologinius paradoksus kalba Palmira Kelertienė.

Svarstyklių ženklas siejamas ne tik su svarstyklėmis, bet ir su tiltais, jungiančiais krantus, žmones, partnerius ir valstybes. Todėl spalio mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“ partnerystei skiriamas nemažas dėmesys: pasitikrinkite, su kuo gyvenate, su kuo dirbate, su kuo susitikinėjate ir linksmai pasiskaitykite, ar jūsų vaikinas galų gale pribrendo santuokai.

Inkstai – vidaus organas, kurį globoja Svarstyklių ženklas, tad pats laikas jais ir pasirūpinti: „Liaudies medicinos“ rubrikoje rasite ne tik apie tai, kokios gali būti inkstų ligos, bet kaip jų išvengti, naudojant namuose gamintas liaudies priemones.

Ruduo tęsiasi ir dabar jis pražydo įvairiausiomis spalvomis. Besimėgaudami rudens grožiu, rinkdami gražius lapus bei raudonskruosčius obuolius, išsiburkite ir taip prasiskaidrinkite sau dieną. Juk neskaudės, o ir pinigais gali pažirti! Jei jau netikite rudens grožybių burtais, tuomet pasirūpinkite namuose tinkamais talismanais, kuriuos siūlome įsigyti pagal fengšui.

Tradiciškai žurnale „Palmiros žvaigždės“ rasite Palmiros Kelertienės Mėnulio kalendorių, astrologines prognozes kiekvienam ženklui spalio mėnesiui, Soliarus – gimtadienio horoskopus, spalio mėnesį gimusiems, šunis, tinkančius Svarstyklių ženklui. O išsprendę kryžiažodį, šįkart galite laimėti Juozo Vasiliausko knygą „Gamtos vaistinė“.

Pasverkite savo žodžius ir veiksmus teisingai.

 

Užsiprenumeruokite žurnalą internetu metams ir gaukite dovanų.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Petre
Hey, kliler job on that one you guys!

Daugiau komentarų