„Palmiros žvaigždės“: Kas mūsų laukia kitais metais?

2010 12 22 autorius: Palmiros žvaigždės
„Palmiros žvaigždės“: Kas mūsų laukia kitais metais?

Dar nesibaigė senieji metai, o mes jau domimės, kokie bus kiti. Tokie jau mes – visada norisi bent vienu akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį ir kas mūsų laukia toje ateityje. Kokie bus kiti metai ir kaip juos sutikti – pagrindinė žurnalo „Palmiros žvaigždės“ tema. Palmira Kelertienė pateikia ne tik tradiciškai sausio mėnesio horoskopus kiekvienam ženklui, bet ir Baltojo Kiškio (Katino) prognozes. Pasidomėkite, kaip sutikti Naujuosius metus, kad juos nugyventume sėkmingai.

Sausį karaliauja Ožiaragis, todėl didelis dėmesys skiriamas ir šiam Zodiako ženklui. Koks gi tas Ožiaragis? Rimtas, organizuotas, mokantis save kontroliuoti, galintis pasiekti bet kokias aukštumas. Su šiuo ženklu siejamas ir darboholizmas – tik nereikia jo maišyti su Mergelės pasinėrimu į darbą. Nes Ožiaragio polinkis į darbą susijęs su vadovaujamuoju darbu. O ką daryti, jei darbomanas esate ne jūs, bet jūsų vadovas? Apie tai skaitykite psichoterapeutės Dalios Mickevičiūtės straipsnį.

Su dideliu džiugesiu norime pristatyti ir kelias naujas rubrikas žurnale: nuo šiol čia kiekvieną mėnesį skaitykite apie keliones, sapnų reikšmes ir jogą – kaip lavinti savo kūną. Taigi, kur geriausiai keliauti Ožiaragiams? Žinoma, kad į kalnuotas šalis! Todėl pati pirmoji kelionė – į Norvegiją. Pasigrožėkite, pasidomėkite, sužinokite ką nors naujo.

Stuburas – laikysenos pagrindas, ir Ožiaragio stiprioji kūno dalis yra būtent ši. Kaip ją stiprinti, kaip išlaikyti tiesų stuburą, kaip jį mankštinti, skaitytojams patars kūrybinių namučių „Vėjų fėja“ jogos instruktoriai.

Perbėkite sapnų laiptais, sužinokite, ką tai reiškia, pasikabinkite ant sienos sausio mėnesio Palmiros Kelertienės kalendorių, būtinai pasižiūrėkite, ką žada jums šie gimtadienio metai, jei esate gimę sausio mėnesį, ir galite atsikvėpti – kiti metai išties bus geri, nes viskas jūsų rankose.

 

Pats laikas prenumeruoti žurnalą.