Didžiojo aštuntuko metas

2016 08 10 autorius: Palmiros žvaigždės
Didžiojo aštuntuko metas

Fengšui filosofija apima ne tik gyvenamosios vietos ir aplinkos organizavimo principus. Ji taip pat suteikia žinių, leidžiančių nuspėti savo namo likimą, priklausantį nuo dangaus ir žemės ženklų tarpusavio sąveikos.

Jūsų namo gimimo metai (data, kai jis buvo pastatytas) ir jūsų gimimo data – tai pagrindiniai faktoriai, kuriais grindžiama fengšui analizė.

Periodų kaita

Praktikoje fengšui laikas dalinamas į 20 metų trunkančius periodus, kurių kiekvieną valdo savas skaičius nuo 1 iki 9. Devyni tokie periodai sudaro pilną ciklą – 180 metų. 2004 metų vasario 4 dieną prasidėjo priešpaskutinis ciklo periodas. Aštuntuko metas. Devintas periodas prasidės 2024 metų vasario 4 dieną, jis baigsis 2044 vasario 3 dieną.

Septintuko periodu (1984-2004) laimingas skaičius buvo 7. Bet jis laimingas buvo tik savo periodu. Iš tikrųjų šis skaičius net labai nepalankus, neša praradimus, prievartą, vagystes. Taigi periodui pasibaigus septynetukas ir vėl grįžo kaip blogas, visai ne teigiamas ženklas.

Todėl nuo 2004 metų daugelio žmonių gyvenimas pakrypo kiek blogesne linkme. Nevertėtų viskuo kaltinti tik ekonominę krizę. Viskas daug paprasčiau: tuo laikmečiu pastatyti namai yra susiję su septintuko periodu ir vis dar yra pakrauti septyneto energetika. Juos tiesiog gyvybiškai svarbu pervesti į aštuoneto periodą.

Tam visų pirma prireiks kapitalinio remonto. Antra – naujų lauko durų. Tai labai svarbu keičiant namo periodą. Atlikus šiuos du pakeitimus pereinama prie trečiojo: metas namuose surengti didelį triukšmingą vakarėlį. Patriukšmaukite kaip reikiant! Paraginkite svečius paploti rankomis. Taip išjudinsite užsistovėjusią namų energiją.

Tegyvuoja permainos!

Kaip jau minėjome, šiuo metu karaliauja aštuntasis periodas. Aštuonetukas laikomas vienu laimingiausių skaičių visame cikle ir kinų numerologijoje. Jam tinkamiausia spalva – geltona. Taip pat tinka visi žemės atspalviai. Taigi nebijokite įsileisti į namus aštuonetuko energijos – ir ji būtinai atneš jums sėkmę, ramybę, harmoniją. Septynetuko periodu viską valdė Vakarų sektorius. Jo elementas – metalas. Jis apie save nuolat primindavo vystantis moderniosioms informacijos ir ryšio technologijoms. O labiausiai į Vakarus nutolusioje šalyje, JAV, vakarinė jos dalis, Kalifornija, buvo tapusi moderniosios komunikacijos ir technikos naujovių centru. Septyneto periodu buvo palankus metas turto kaupimui, gražbyliavimui ir moterims.

Sulig aštuntuoju periodu viskas keitėsi: ekonomikoje, politikoje, versle ima dominuoti jauni vyrai.

Nepamirškite ypatumų

Aštuntuoju periodu daugiau dėmesio teks šalims, esančioms įvairių žemynų Šiaurės Rytuose, nes būtent šią kryptį reprezentuoja aštuonetukas. Taigi Eurazijos žemyne dėmesys nukrypsta į Kiniją ir Korėją. Šiuo periodu žmogaus sveikata bus kur kas reikšmingesnė, nei pinigai ar materialinė gerovė.

Turėkite omeny ir šiuos su aštuntuoju periodu susijusius sėkmės kaprizus:

• Jei pagal numerologiją jūsų asmeninis skaičius – 8 (toks skaitmuo gaunamas sudėjus visus jūsų gimimo datos skaitmenis tol, kol gausite vienaženklį), jums šiuo periodu ypatingai seksis.

• Jei jūsų namo, buto, telefono ar automobilio numeryje yra vienas, o dar geriau – keletas aštuonetukų, tikėtina, kad sėkmė jus lankys dažniau.

• Vienas geriausių šio periodo amuletų – begalybės ženklas (paverstas aštuonetukas). Jį rekomenduojama pasikabinti ar prisisegti matomoje vietoje.

• Beveik visų su 8 periodu susijusių namų centrinis sektorius gauna didelę dozę sėkmės. Todėl geriausia jei planuodami savo būstą jo centrą paliksite atvirą. Neužgriozdinkite šio sektoriaus, dažniau jame leiskite laiką – taip sustiprinsite savo sėkmės potencialą.

• Aštuntuko periodu rekomenduojama labiau aktyvuoti žemės energiją. Kad iš jos gautumėte maksimalios naudos, aktyvuokite namų centro, pietvakarių ir šiaurės rytų sektorius. Šiuose namų ar biuro sektoriuose pastatykite keramikos, molio dirbinių, kristalų, paveikslų su kalnų, žemės motyvais.

• Turėtumėte pasirūpinti ir geru apšvietimu, kai kuriose patalpose rekomenduojama įsukti raudonas lemputes. Pati stipriausia žemės energija – tai pietvakariai. Ten rekomenduojama nudažyti sienas ruda arba raudona spalva.

O svarbiausia – pozityvus nusiteikimas ir troškimas savo bei namiškių gyvenimą padaryti geresnį, sėkmingesnį, harmoningesnį. Tam turėtumėte laikytis atokiau nuo apkalbų, pykčio, pavydo. Fengšui metodika neveiks visa savo jėga, jei jūs nuolat konfliktuojate su namiškiais, gyvenate chaose ir netvarkoje. Nepamirškite, kad harmonija ir pusiausvyra visų pirma prasideda nuo mūsų pačių.

Bagua sektoriai namuose

• Zonų išsidėstymas nustatomas atsistojus pačiame buto centre, pagal kompaso rodyklę. Atsistokite nugara į laukujas duris ir nusibraižykite schemą. Ja vadovaudamasi galėsite sustiprinti jums reikiamų zonų energiją.
• Rytų ir pietryčių energiją stiprinkite augalais. Šią zoną valdo medis.
• Šiaurės, rytų ir pietryčių energiją taip pat stiprina vanduo.
• Pietų zonos energiją sustiprinsite ryškiais šviestuvais. Čia energija taip pat aktyvinama kristalais, pavyzdžiui, kvarcu.
• Vakarų ir šiaurės vakarų energija žadinama metaliniais varpeliais – vėjo muzika.