Dienos horoskopas

 • Avinas

  Būtinybė imtis profesinių problemų sprendimo – vienas tų faktorių, kurie gali ilgam sugadinti jums nuotaiką. Šio ženklo atstovai trokšta naujų įspūdžių, įvairovės ir pramogų, o ne varginančio, nuobodaus darbo. Situaciją kiek pagerintų išmintingas veiksmų planas. Meilės santykiai gali kaip reikiant subjurti, į romantiškas keliones geriau nesileisti.

 • Jautis

  Jaučių nebaugina iššūkiai, siekis įveikti užkardas. Jie pilni energijos, gyvenimo džiaugsmo, išradingi, bet stokoja kantrybės. Pasistenkite susitaikyti su tuo, kad per vieną dieną vis tiek nepasieksite visų tikslų, o laiką, kai negalite veikti, panaudokite apmąstymams ir ateities planams kurti.

 • Dvyniai

  Iš Dvynių tikėtis pastovumo neverta – šiandien jūsų nuotaika gali keistis greitai ir be priežasties. Pasistenkite bent jau nekaitalioti savo tikslų. Jūsų elgesys gali apsunkinti tiek darbinius, tiek asmeninius santykius.

 • Vėžys

  Darbinis aktyvumas nedidelis, todėl pasiekti profesinių aukštumų šiandien vargu ar pavyks. Esate linkę į apatiją, stokojate ryžto net tada, kai išties gyvybiškai svarbu ką nors daryti. Asmeniniams santykiams nelengvas etapas, gyvybinis potencialas susilpnėjęs.

 • Liūtas

  Liūtus gali prispausti netikėtai užgriuvę reikalai – bumerangu sugrįžę anksčiau nepabaigti arba netinkamai atlikti darbai. Kad ir kaip norėtųsi ir šį kartą nuo jų pabėgti – verčiau to nedarykite, nes ateityje būtų tik dar blogiau. Kad išlaikytumėte savo įvaizdį veikiausiai užsidėsite linksmumo bei entuziazmo kaukę.

 • Mergelė

  Diena gali pasirodyti nuobodi: norų išsipildymo teks palaukti, o ir naujų galimybių neatsvers. Jūsų užduotis – parodyti maksimumą pastangų ir entuziazmo, suvaldyti situaciją, net jei dėl to teks kaip reikiant pavargti. Rizikuoti neverta, kliaukitės kruopščiai suplanuota strategija.

 • Svarstyklės

  Prieš save nematote tikslo, todėl nustojote stengtis. Tai nepatinka aplinkiniams. Jūsų filosofinis požiūris į problemas artimiesiems gali pasirodyti kaip tikra tinginystė, o tai netruks prišaukti konfliktų. Nepasiduokite provokacijoms ir elkitės išmintingai.

 • Skorpionas

  Dabar ne pats tinkamiausias momentas aktyviai veikti. Nepamirškite to kai jūsų akiratyje pasirodys žmonės, kurie siūlys aukso kalnus ir greitą karjerą. Neverta rizikuoti ir leistis į aferas, eikite pramintu taku. Jums padės šeima ir artimieji.

 • Šaulys

  Nedegate noru priimti iššūkius ir kovoti už savo tikslus. Ką gi, aktyvumo sumažėjimas – puikus metas pamąstyti apie poilsį ir tai, kaip atgauti jėgas. Ši diena puikiai tinka pakeisti aplinkai, pakeliauti, aplankyti istorijos ir kultūros paminklus.

 • Ožiaragis

  Nelengva diena tiems, kurie nepasinėrę į darbą. Jūsų gali laukti rimti nusivylimai ir nesutarimai su kolegomis, konfliktai su verslo partneriais. Bet didžiausią pavojų kelia nepasitikėjimas savo jėgomis. Nepamirškite: jūs galite įgyvendinti savo planus!

 • Vandenis

  Daugiausia problemų susikaupė finansų srityje. Sunku paskirstyti turimus pinigus, juolab kad pagundų aplinkui tikrai apstu. Profesiniai sunkumai įvairūs, bet juos įveiksite palyginti nesunkiai. Puikus metas kelionėms, ypač su šeima.

 • Žuvys

  Šeimos nariai neatsisakys jums padėti. Taip pat ir materialiai. Ši diena labai tinka sujungti jėgas ir spręsti finansines problemas ar buities reikalus. Svarbiausia – neinicijuokite esminių permainų savo gyvenime, neskubinkite įvykių. Priešingu atveju rizikuojate pražiūrėti kažką labai svarbaus.