Dovanos

 • Avinas
  Prabangios, bet praktiškos ir įsimenančios: kosmetika, grožio salono, sporto klubo, koncertų abonementas, muzikos šedevrų įrašai, gėlės (tiek milžiniškos puokštės, tiek kambariniai augalai), pasaulinę šlovę pelniusios knygos.
 • Jautis
  Būtinai praktiška, bet netikėta. Treniruoklis, abonementas į sporto klubą ar SPA saloną, madingas aksesuaras. Ūkiški jaučiai dievina ir namams skirtas dovanas: indus, buitinę techniką, meno kūrinius.
 • Dvyniai
  Svarbiausia – ne dovanos vertė, o netikėtumas. Tiks originalūs aksesuarai (gali būti ir bižuterija, Dvyniai nevergauja kainai ir prestižui), senoviškas indas, smagi knyga, kosmetika, smilkalai, kelionės, sporto reikmenys, fotoaparatas, gardūs skanumynai ar taurūs gėrimai.
 • Vėžys
  Ideali dovana – ir vertinga, ir su istorija: kailiniai, antikvarinis daiktas, vardinis aksesuaras, kvietimas į prabangų renginį, meno kūrinys, kosmetika, juvelyriniai dirbiniai.
 • Liūtas
  Praktiškos, konkrečios ir nepigios: rūbai, avalynė, aksesuarai, su Liūto hobiu susiję reikmenys, indai, buitinė technika, vonios reikmenys, kūno, plaukų priežiūros priemonės, solidus fotografijų albumas ar enciklopedija, papuošianti jų knygų lentyną.
 • Mergelė
  Viskas, kas subtilu ir ką galite nupirkti dailės salone, taip pat knygos (ypač poezija), tautodailės dirbiniai, mielos interjero smulkmenos, muzikos įrašai, kokia nors unikali vertybė, kuria būtų galima pasipuikuoti.
 • Svarstyklės
  Viskas, kas dvelkia egzotika, pradedant suvenyrais iš tolimų šalių, baigiant egzotiškomis grožio procedūromis. Taip pat tiks prasmingos dovanos – Svarstyklių prisiminimų koliažas, joms dedikuotas posmas, graviruotas juvelyrinis dirbinys. Puikų humoro jausmą turinčios Svarstyklės įvertins ir jumoristines dovanas, jų tikrai nešokiruos ir seksualinė dovanos potekstė.
 • Skorpionas
  Geriausia dovana Skorpionui – su lašeliu mistikos. Tai gali būti ir per atlaidus pirktas šventas paveikslėlis, ir iš Indijos parvežta Budos statulėlė. Taip pat pravers prabangūs aksesuarai, kelionės, sporto reikmenys, apatiniai rūbai. Svarbiausia kad dovana būtų atitinkamai įpakuota, didelė, turėtų simbolinę vertę.
 • Šaulys
  Visa, kas susiję su kelionėmis, pradedant kelionių gidais ir žemėlapiais, baigiant kelialapiais, taip pat juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai, profesijos reikmenys, madingos namų smulkmenos, nuotykių romanai, kompiuteriniai žaidimai.
 • Ožiaragis
  Visa, kas susiję su profesine veikla (prabangūs rašikliai, užrašinės, darbo kalendoriai) ir moderniausiomis technologijomis (naujausias skaitmeninis fotoaparatas, ausinukas, mobilusis telefonas). Taip pat tiks aksesuarai, kelionių suvenyrai, enciklopedijos, žinynai.
 • Vandenis
  Meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai, egzotiški suvenyrai, įdomūs, neįprasti daiktai (gali būti jumoristiniai), knyga (Vandenio interesų ratas itin platus, tad tiks įvairiausia literatūra), muzikos įrašai, bilietai į koncertą, spektaklį, renginį, įvertins netgi pakvietimą į mokslinę paskaitą.
 • Žuvys
  Kosmetika, aksesuarai, ezoteriniai suvenyrai, skarelės, šalikėliai, papuošalai-talismanai, meno kūriniai.