Stilius

 • Avinas
  Chaotiškas ir originalus. Avinai žavisi netikėtomis idėjomis, dievina tai, kas sportiška, seksualu ir patogu. Avino ženklo moterys dažnai renkasi berniukišką įvaizdį: mielai dėvi kelnes, kerpasi plaukus trumpai – mat taip patogiau. O moteriškumą visiškai kompensuoja jų vidinė energija. Rekomenduojamas kultinis spalvų derinys Avinams – klasikinė raudonos ir juodos elegancija.
 • Jautis
  Jautis vertina saugumą ir komfortą, įtariai žiūri į permainas ir netikėtumus. Todėl labiausiai pasikliauja klasikiniu stiliumi, ieško nepriekaištingos kokybės daiktų. Jaučiai retai kada vaikosi paskutinių madų, jiems daug svarbiau rasti tinkamą ir amžinai madingą daiktą. Daug dėmesio skiria papuošalams, aksesuarams. Dažnai renkasi švelnius bei natūralius audinius, pavyzdžiui šilką, kašmyrą, medvilnę, kuri maloniai priglunda prie kūno.
 • Dvyniai
  Vertina permainas ir tempą, todėl jų spintoje – nuolatinis mados vėjų sūkurys. Dvyniai neprisiriša prie vieno įvaizdžio, tad turi rūbų „nuo... iki...“. Daug spalvotų, originalių drabužių, tiesa, dažniausiai jie puikiai dera vieni su kitais. Dievina neįprastas, netikėtas detales, aksesuarais pabrėžia savo tos dienos nuotaiką.
 • Vėžys
  Vėžių garderobą galima apibūdinti dviem žodžiais: romantiškas ir jausmingas. Mielai renkasi lengvus, minkštus audinius, pastelines spalvas, dėvi aptakių formų, patogius drabužius. Vėžiai linkę prisirišti pire turimų rūbų ir papuošalų, jų spintose galima surasti ir keliolikos metų senumo daiktų. Apsipirkti mieliau eina ne į dideles parduotuves, o į mažus jaukius butikus, noriai ieško stiliaus perliukų padėvėtų daiktų parduotuvėse.
 • Liūtas
  Liūtų spintoje karaliauja prabanga ir garsūs vardai. Jei piniginė neleidžia įsigyti originalo – mielai perka ir kopiją, tik stengiasi niekam neišsiduoti. Savo apranga jie traukia aplinkinių dėmesį: išraiškingos spalvos (nebūtinai ryškios, svarbiausia – sodrios), dideli, masyvūs aksesuarai, išskirtiniai audiniai ir formos.
 • Mergelė
  Mergelių spintoje – pedantiška tvarka. Jos skrupulingos, praktiškos ir labai išrankios, daug dėmesio skiria smulkmenoms. Dažniausiai renkasi klasikinį stilių, rūbus dėvi ilgai, rūpestingai prižiūri, derina vieną su kitu. Šiek tiek nuobodų ir monotonišką stilių efektingai pabrėžia taikliai parinkti aksesuarai, bet... ne kiekviena Mergelė juos geba prisitaikyti, mat vadovaujasi principu: geriau per mažai, nei per daug.
 • Svarstyklės
  Svarstyklės išsiskiria puikiu įgimtu stiliaus ir mados pojūčiu, be to, paprastai domisi šia sritimi. Taigi Svarstyklių drabužinėje tikrai rasite šviežiausių mados naujienų. Jos taip pat dievina aksesuarus, rūbai gausiai puošti detalėmis.
 • Skorpionas
  Žavus, seksualus ir nenuspėjamas. Skiriamasis Skorpiono bruožas – juoda spalva, tarp šio ženklo žmonių daug gotų judėjimo atstovų. Dievina seksualius ir prabangius daiktus, todėl Skorpionės moterys gali tapti tikromis aukštakulnių arba apatinių rūbų maniakėmis, o vyrai išskirtinį dėmesį skiria prabangiems laikrodžiams, kaklaraiščiams.
 • Šaulys
  Šaulio spinta – tikras originalių idėjų lobynas. Jis mieliausiai renkasi laisvus, judesių nevaržančius drabužius, kuriuos lengva derinti tarpusavyje. Maksimaliai išnaudoja rūbų galimybes, kartais juos pritaikant ir ne pagal paskirtį, pvz. ilgus marškinius gali apsirengti vietoj suknelės, o iš drapiruotos palaidinės susijuosti nestandartinį diržą. Šauliai taip pat dievina militaristinį, safario stilius bei, žinoma, džinsus.
 • Ožiaragis
  Ožiaragių stilių labiausiai lemia jų karjera, todėl neatsiejama jų garderobo dalis – darbo rūbai: kam judesių nevaržantis kombinezonas ar sportinė apranga, o kam griežtas dalykinis kostiumėlis. Panašaus tipo rūbus Ožiaragiai renkasi ir laisvalaikiui. Mieliausiai dėvi klasikinį stilių, natūralius audinius. Daug dėmesio skiria aksesuarams ir avalynei. Retai kada vergauja madai, stiliaus nuobodulį mėgina vaikyti taikliai parinktomis originaliomis detalėmis.
 • Vandenis
  Jokių taisyklių! Vandeniai vertina originalumą ir polėkį, be to, turi puikų humoro jausmą. Tad lengvai derinama net ir labiausiai nesuderinamus dalykus, noriai išbando mados naujoves, bet dažniau patys diktuoja stilių. Jiems tinka ryškūs, ekstravagantiški rūbai, eklektika.
 • Žuvys
  Subtilus ir svajingas. Žuvys intuityviai jaučia, kas gražu ir madinga. Mieliau renkasi romantiško tipo rūbus, kūrybingai prisitaiko sau mados naujoves. Plevėsuojantys, perregimi audiniai, daugiasluoksniai rūbai – savotiška Žuvų vizitinė kortelė. Intrigos ir paslapties atmosferą sukuria pamėgtas aksesuaras – plačiabrylė kepuraitė, skrybėlaitė su vualiu ar bent jau tamsūs akiniai – Žuvys mėgsta paslėpti savo akis nuo svetimų žvilgsnių.