Liūtas

(liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Ryškių pergalių šiandien nepasieksite, tačiau tai nereiškia, kad nepasieksite puikių rezultatų bet kokiuose darbuose. Aplinkiniai kreips didelį dėmesį į bet kokius jūsų veiksmus, tad venkite susigadinti savo reputaciją. Mažinkite išlaidas – dabar ne laikas švaistyti pinigus vėjais.

Šį ženklą valdanti Saulė reiškia gyvenimą, šilumą, ugnį, liepsną, šviesą, sąmoningumą, idealizmą, discipliną ir karališką didybę. Liūtams išties svarbu jų padėtis visuomenėje, todėl savo įvaizdžiu jie gali rūpintis netgi labiau, nei realiu gyvenimu. Ne visi Liūtai iš prigimties karaliai, tačiau karališkos ambicijos nesvetimos visiems šio ženklo atstovams. Jie gimę vadovauti, įteigti, ginti, rūpintis, vesti pirmyn. Tai lyderiai ir vadovai visose gyvenimo srityse. Jų jėga – tikėjimas savo teisumu. Tiesa, jei tas tikėjimas – tik iliuzija, o didybė – tik išpūstas muilo burbulas, miglai išsisklaidžius Liūtas gali pulti į pačią juodžiausią neviltį.

Liūtas, kaip ir pridera karaliui, nuo pat pirmųjų karjeros žingsnių veržiasi link valdžios – jei ne į Seimą ar ministeriją, tai bent jau į įmonės direktoriaus kėdę. Juos tenkins vadovo, firmos direktoriaus, politiko, atsakingo konsultanto pareigos. Taip pat puikiai jausis tapę advokatais, lektoriais, įtakingais administratoriais, aktoriais, dekoratoriais, TV laidų rengėjais, režisieriais, poilsio ar pramogų organizatoriais, mokytojais, juvelyrais, publicistais, gydytojais.

Netinkamos visos profesijos, kuriose reikalaujama paklusnumo, o ne dominavimo. Todėl Liūtai – prastoki referentai, dubleriai, asistentai, darbininkai.

Liūtų spintoje karaliauja prabanga ir garsūs vardai. Jei piniginė neleidžia įsigyti originalo – mielai perka ir kopiją, tik stengiasi niekam neišsiduoti. Savo apranga jie traukia aplinkinių dėmesį: išraiškingos spalvos (nebūtinai ryškios, svarbiausia – sodrios), dideli, masyvūs aksesuarai, išskirtiniai audiniai ir formos.
Praktiškos, konkrečios ir nepigios: rūbai, avalynė, aksesuarai, su Liūto hobiu susiję reikmenys, indai, buitinė technika, vonios reikmenys, kūno, plaukų priežiūros priemonės, solidus fotografijų albumas ar enciklopedija, papuošianti jų knygų lentyną.

Tinkami partneriai: Šaulys, Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai.

Sunkiai sugyvena su Vandeniu ir Jaučiu.

Gintaras, chrizolitas, olivinas ir topazas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter