Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Jūsų laimingoji kupiūra 10

2016 08 31 autorius: Palmiros žvaigždės, flickr.com nuotr.
Jūsų laimingoji kupiūra

Ar jums šypsosi finansinė sėkmė? Pamėginkime išsiaiškinti burtais iš... pinigų!

Šis būdas pažvelgti į ateitį – vienas seniausių ir populiariausių. Burtas grįstas skaičių magija, yra gana tikslus ir patikimas. Skaičiai dažnai tampa talismanais, jie gali pranašauti ir sėkmę, ir nemalonumus. O kai jie parašyti ant kokio nors materialaus daikto, jų jėga išauga kelis kartus. Svarbiausia – žinoti, kaip juos traktuoti.

Senovėje šiam burtui naudotos monetos. Paprastai jas rinkdavosi ypatingas. Pavyzdžiui, užsienietiškas, užkalbėtąsias, jubiliejines, atsitiktinai rastas ar netgi pavogtas. Popieriniai pinigai Europoje atsirado tik XVII amžiuje. Jiems ne iš karto pavyko prasiskinti kelią į visuomenę – monetas dauguma žmonių dar ilgai laikė patikimesniais, ilgalaikiškesniais, tikresniais pinigais. Bet palengva ir jie „apdalinti“ mistifikacijomis, imti naudoti buriant. Pamėginkite su jais išsiburti ir jūs!

Aritmetika į pagalbą

Kupiūrą, kurią naudosite burtams, galite traukti iš piniginės aklai. Bet bus geriau jei vis dėlto išsirinksite sąmoningai. Tarkime, šią kupiūrą gavote grąžos kai pirkote kažkokį jums naudingą, mielą, vertingą daiktą. Arba jį perdavė jums artimas, mielas, reikšmingas žmogus. Arba pastebėjote, kad tas pinigas tarsi nenori jūsų palikti – vos ištiesiate jį, pardavėjas kaip mat prašo paieškoti smulkesnių pinigų. O gal tiesiog ta kupiūra yra nauja, savo žvilgesiu išsiskirianti iš visų kitų jūsų piniginėje?

Kupiūra gali būti ir kitos šalies. Įdomu, kad skirtingų valstybių piniginių vienetų numerius sudaro skirtingas skaitmenų kiekis. Pavyzdžiui, lito numerį sudaro 7, dolerio – 8, euro – 11 skaitmenų.

Sudėkite visus skaitmenis, paskui – gautos sumos skaitmenis, kol liks vienas skaitmuo. Jei suma – 10, 11, 22, galite ir nebeprastinti iki vienaženklio skaitmens, šie skaičiai turi savas reikšmes.

Skaičių kalba

Dabar pažiūrėkite, ką jūsų pasirinkto banknoto numerologinė išraiška lemia jums ateityje.

1 – Atsiras galimybė jums pasireikšti, parodyti ką sugebate. Jei pradedate naujus darbus – laukia sėkmė, ypač reikaluose, kurie susiję su finansais, prekyba. Kolegos vertins jūsų nuomonę, įsiklausys į patarimus.

2 – Šis skaičius pranašauja permainingą sėkmę jūsų finansiniuose reikaluose. Nesėkmių galite išvengti jei neskubėsite veikti, dažniau liksite šešėlyje, atidžiau stebėsite kas vyksta ir nekišite savo trigrašio neiškilus būtinybei.

3 – Puikus skaičius! Žada sėkmę darybose. Atsiras šansas atsiskleisti jūsų kūrybiniam potencialui, galėsite pademonstruoti visiems ką sugebate. Daugiau energijos! Sėkmė netruks pasibelsti į jūsų duris.

4 – Ši kupiūra pranašauja finansinį stabilumą, didelį pelną. Tvirtai stovėsite ant kojų, tikėsite rytojumi, jums atsivers puikios perspektyvos.

5 – Žada sėkmę karjeroje. Veikiausiai artimiausiu metu teks labiau pasistengti, veikti ryžtingai ir beatodairiškai – tai kilstelės jūsų autoritetą kolegų akyse, sustiprins profesinę reputaciją. O tai gali nuvesti ir prie paaukštinimo bei didesnės algos.

6 – Šis skaičius pritraukia didžiulius pinigus, neša sėkmę žmonėms, dirbantiems su prabangos, antikvarinėmis prekėmis, juvelyriniais dirbiniais.

7 – Apribojimų simbolis. Tai nereiškia, kad turėsite smarkiai apriboti savo poreikius. Tiesiog nelaukite iš likimo netikėtų dovanų, už gražias akis niekas pinigų nemokės. Be abejo, pasisekti jums gali. Bet anksčiau ar vėliau vis tiek teks įrodyti, kad esate vertas apdovanojimo.

8 – Teks nuoširdžiai padirbėti. Jei prisiimsite pasyvią poziciją ar užkrausite atsakomybę kam nors kitam, tai atsilieps jūsų gerovei. Taigi netinginiaukite!

9 – Apsaugantis skaičius. Jums negresia rimti sukrėtimai, neišsprendžiamos problemos, konfliktai ar kliūtys. Tiesa, nelaukite ir grandiozinių pergalių. Vargu ar sulauksite didelių permainų.

10 – Va čia tai sėkmė! Fortūna išsirinko jus savo numylėtiniu. Ateityje laukia daug laimingų posūkių, viskas vienaip ar kitaip ves link sėkmės. Tiesa, kol kas materialinė padėtis kurį laiką bus ne itin stabili.

11 – Labai stiprus skaičius. Neša didelę sėkmę, bet visų pirma jums teks kilstelėti reikalavimų kartelę pačiam sau ir nedaryti jokių nuolaidų. Santykiai su aplinkiniais taip pat gali pasiekisti: jie taps sąmoningesni, supratingesni.

22 – Rodo stabilumą. Jūsų laukia finansinė sėkmė. Kad reikalai klostytųsi puikiai, būkite dosnus kitiems. Dalyvavimas labdaringoje veikloje išeis jums į naudą. Ne tiesioginį pelną – bet juk nauda gali būti ir nemateriali.

Padarykite ją savo talismanu!

Tarp kupiūrų, kaskart praslystančių pro jūsų rankas, gali pasitaikyti ir tokia, kuri pritrauks į jūsų piniginę finansinės gerovės jėgas. Kaip ją atpažinti?

• Laiminguoju pinigu gali tapti ta kupiūra, kurios numerio skaitmenų sumos vienaženklė išraiška sutampa su jūsų numerologiniu skaičiumi (jūsų gimimo datos skaitmenys, sudėti iki vienaženklio skaičiaus).

• Jei numeryje kartojasi ta pati skaičių kombinacija (Pvz. 4571457).

• Jei jūsų kupiūros numerį sudaro lyginis kiekis skaitmenų, pamėginkite sudėti pirmos ir antros dalies skaitmenis atskirai. Gavote vienodą skaičių? Tokia kupiūra taip pat gali pritraukti sėkmę!

• Dar labiau sustiprinama sėkmė, jei sudėjus kiekvienas greta esančius 2 skaitmenis gaunama vienoda suma.

• Taip pat labai stiprus sėkmės ženklas – kai visi kupiūros numerio skaitmenys vienodi ar pasikartoja žaisminga seka (pvz. 4343434 ar 5115115 ir pan.). Turite tokį banknotą? Patikėkite – tai tiesiog laimingas bilietas į jūsų sėkmę, laikykite jį atskirame piniginės skyriuje ir neišleiskite!

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
taylorgodi
Aš nesu susipažinęs su šiuo produktu. Man tai tikrai nuostabu ir naudinga. Minesweeper
backinghide
This is connected to an extremely unique job description for which we expend a lot of resources.fireboy and watergirl
panda
I think making a website like you is an advantage for you, I am very happy to share my feelings with everyone, I am very passionate about the game because it is very interesting. Please take the time to experience with me here:

Daugiau komentarų