Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Ką reiškia sapnuoti skaičius? 13

2010 04 02 autorius: Astroguide.ru, Jupiterimages nuotr.
Ką reiškia sapnuoti skaičius?

Skaičiai sapnuose labai svarbūs. Kiekvienas skaitmuo ar skaičius turi savo energiją ir reikšmę. Supratę skaičius mes galėsime giliau pažinti save. Vertėtų nepamiršti, kad skaičiai – tai tik simboliai. Patys savaime jie negali lemti permainų. Bet vis dėlto jie turi svarbią informaciją apie mūsų potencialias galimybes ir mus supančias jėgas. Kad taptų simboliu, skaičius arba skaičių serija turėtų aiškiai matytis jūsų sapne – pavyzdžiui, turėtumėte atsiminti namo, buto numerį, regėti užrašytą, nupieštą skaičių. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į sapne pasikartojančių vienodų daiktų kiekį. Jame taip pat gali slypėti raktas į sapno aiškinimą.

Nulis. Paprastai pranašauja nesėkmę ir beprasmiškus rūpesčius, bergždžias viltis, nusivylimą.

Vienetas. Siūlo tučtuojau imtis aktyvių veiksmų, žada tikslų įgyvendinimą ir sėkmę. Svarbiausia – neatsisakykite savo sumanymų.

Dvejetas. Rekomenduoja susimąstyti apie partnerio paieškas ir apskritai apie kolektyvinio darbo privalumus. Gali reikšti laukimo poziciją jaudinančiame procese.

Trejetas. Magiškas skaičius, trejybės ir vyriškojo prado simbolis. Žada sėkmę ir džiaugsmą.

Ketvertas. Rodo, kad nereikia skubėti ką nors keisti savo gyvenime. Geriau palikti viską kaip yra ir nukreipti pastangas link įtempto darbo bei gerovės.

Penketas. Šis skaičius sapne reiškia, kad jums derėtų leistis į kelionę arba keisti darbą. Neatmetama ir padidėjusi svarbių permainų gyvenime tikimybė, veikiausiai – vestuvės, nes penketas simbolizuoja vyriškojo ir moteriškojo prado susiliejimą.

Šešetas. Žada ramų gyvenimą ir harmoniją visuose santykiuose. Draugams, giminaičiams taip pat viskas gerai seksis, galima imtis mėgstamos veiklos ir ilsėtis.

Septynetas. Geras ženklas. Jis siūlo daugiau dėmesio skirti dvasinei sferai, neužsiciklinti ties materialinėmis problemomis, daugiau galvoti apie ateitį, analizuoti savo klaidas.

Aštuonetas. Jėgų pusiausvyros ir nuoseklaus tobulėjimo laikas. Sėkmė ir tikslas nebe už kalnų.

Devynetas. Vaisingumo ženklas. Reiškia sėkmę bendradarbiavime, statybose, remonto darbuose, tolygią gyvenimo tėkmę. Kartais gali reikšti motinystę.

Vertėtų atkreipti dėmesį ir į kai kuriuos dviženkliu skaičius. Be to, ką reiškia kiekvienas skaitmuo atskirai, jie gali turėti ir bendrą prasmę.

Dešimtukas. Įkūnija vienybę, esamo laikotarpio veiklos išsipildymą, pozityvios atmosferos sukūrimą, liudija progresą. Susapnuoti dešimtuką – geras ženklas.

Dvylika. Užbaigtumo simbolis. Veikiausiai kaip tik dabar baigiasi koks nors svarbus jūsų gyvenimo etapas ar projektas.

Trylika. Kad ir kaip bebūtų keista, susapnuoti šį skaičių – ne taip jau blogai. Dažniausiai jis reiškia pramogas, naudingas pažintis, svarbius susitikimus.

Dvidešimt vienas. „Akis“. Vienareikšmiškai teigiamas pergalės, sėkmės, pozityvių įvykių ir naudos ženklas.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Lilija
Sapnavau jog kažkoks balsas man sakė šiuos skaičius 150900951, ir ne kartą juos kartojo. Ką tai galėtų reiksti
Vardas*
Sapnavau 158. 1+5+8=14; 1+4=5. Žinau, kad skaičius reikia sudėti iki 1 skaičiaus. Kei išsipildys, bus liuks. ;)
Vardas*
O aš sapnavau skaičių 26,bet tokio žiūriu net nėra.Tai kaip čia suprasti?!

Daugiau komentarų