Horo >> Apie sapnus >> Kaip aiškinti savo sapnus?

Komentarai

Vardas*
Sapnavau vilka įeinanty į parduotuvę. Pasiëmė didelį žalios mėsos gabala ir ramiai išsinešė. Kažkas, ko nemačiau pasakė, kad ta mėsa jie gauna ,kad nepultu. Aš buvau su savo vilkšune. Po to asirodė dar 3 vilkai ir aš išsigandau , kad sudraskys mano šunį. Pasislėpiau kažkur ( parduotuvėj ar kirpykloj) ir laukiau gal pvabėgs nepastebėję. Bet jie užuodė ir bandė mus pasiekti. Aš su durimis privėriau vienam vilkui snuki. Kiti dingo. Išėjau į gatvę ir sutikau savo seserį ir savo vyra kuris nešėsi kastuva. Sakė, kad kastuvas reikalingas apsiginti nuo vilku. Pažadino.
marija
sapnavau kad guliu su savo vaikinu lovoje ir prie lovos gulejo didelis peilis. atejo mano netikras tetis (patevis) ir dure su tuo peiliu kelis kartus man i pilva. nemaciau kraujo tik jauciau peilio asmenis smengantis per rankas i pilva.
Mindaugas
Sapnavau papjautas kiaules o kita diena murzina keule ka tai galetu reikšti
Simona
sapnavau kad begau vijosi mane kazkas ir begau pro duobe kurioje gulejo labai daug mirusiu zmoniu ir maciciau aiskei ju veidus kunus isvienos duobes puses buvo mire zmones ir dar kunai ir ju veidai matesi o kitoje duobes puseje buvo jau mirusiu zmoniu kaulai skeletai kaukuoles ir netik suaugusiu zmoniu bet ir vaiku
Ierva
Sapnuoju tą patį žmogų
gintaras
sapnavau didelį gražų juodą šunį gulintį šalia lovos. Jis tarsi saugojo mane. Gulėjo, ramiai be emocijų.

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: