Kaip atšvęsti kovo 8-ąją pagal Mėnulio kalendorių

2012 03 07 autorius: Horo.lt
Kaip atšvęsti kovo 8-ąją pagal Mėnulio kalendorių

Vyrai sveikina moteris, moterys sveikina moteris, nuotaika pakili, tulpės, puokštės ir įvairios kitos gėlės. Gera, tačiau keista šventė – kovo 8-oji. Moterys jos laukia ir kažko tikisi, o vyrai griežia dantimis: juk reikia pasveikinti tikrai nemažai moterų – ir mylimąją, ir nemėgstamą kolegę. O kai kas neigia šią šventę įsitikinę, kad moteris reikia mylėti kasdien, o ne vienąkart per metus.

Nepaisant visko, šventė yra daugiau ar mažiau švenčiama, aplink girdisi gražūs žodžiai, komplimentai, pakvimpa gėlių aromatu. Taigi, pažvelkime, kaip reikia atšvęsti šią dieną 2012 metais pagal esamą Mėnulio kalendorių. Galų gale, atkreipiant dėmesį į emocinę savo būklę, galima daryti „teisingus“ dalykus ir padovanoti savo artimiesiems tikrą šventę, kad prisimintumėte ją ne su siaubu, bet su šypsena.

Kovo 8-oji pagal Mėnulio kalendorių

Šiais metais kovo 8-oji yra ketvirtadienis, pilnatis, Mėnulis Mergelėje. O tai reiškia, kad reiktų vengti triukšmingų užstalių, didelių kompanijų, piktnaudžiavimo alkoholiu ir riebiu maistu. Beje, jei yra galimybė, šventės šventimą geriau atidėti kitai dienai, kadangi ji gali būti nuobodi ir pasibaigti smulkmenišku santykių aiškinimusi.

Jei jūs vis dėl nusprendėte atšvęsti kovo 8-ąją šią dieną, tuomet nekvieskite jums nepažįstamų žmonių, taip pat tų, su kuriais lengvai susipykstate – konfliktiškų ir pavydžių asmenybių. Pilnatis, beje, iššaukia santykių aiškinimąsi, kadangi emocinė sfera yra perpildyta, jausmai aštrūs, nervai ištampyti, o Mėnulis Mergelėje priverčia kabinėtis prie smulkmenų ir prisiminti visas praeities nuoskaudas.

Nesusipratimas ir nuoskaudos gali iškilti ir dėl to, kad jums nepatiks atnešta dovana. Vargu, ar galėsite įvertinti dar vieną niekam nereikalingą smulkmeną, kuri neturi jokios naudos ir dulkės ant lentynos šalia kitų.

Dar jūs pavydžiai apžiūrinėsite savo draugių ar giminaičių drabužius bei stilių, ieškodamos trūkumų. O ir pati prie veidrodžio praleisite nemažai laiko, tačiau ne dėl to, kad sieksite idealaus įvaizdžio, bet dėl to, kad jums niekaip nepatiks vaizdas, kurį matote. Net jei iš tikrųjų atrodysite idealiai.

Todėl stenkitės, kad šią dieną jus suptų tik tie žmonės, kurie vertina jūsų draugiją, jus myli, ir jūs net negalite įsivaizduoti, kad galima būtų prikibti prie tokių žmonių. Ir dar – kuo daugiau bendrausite su artimaisiais, tuo mažiau laiko liks negatyvioms emocijoms.

Kur švęsti

Šiais metais patartina kovo 8-ąją švęsti namuose arba išvykti į svečius pas artimus jums žmones. Kadangi paaštrėja praktiškumo jausmas, jūs net nepastebėsite, kaip imsite skaičiuoti išleistus šventei pinigus, o švenčiant namuose ar einant į svečius galima sutaupyti. Vis dėl to, jei jūs nenorite vėl sėdėti namuose, išsirinkite šeimyninio tipo kavinę, jaukią ir kur virtuvė artima jūsų gaminamam maistui. Nereikėtų kovo 8-ąją eksperimentuoti su egzotiniais patiekalais. O pati geriausia kavinė ar restoranėlis būtų įrengtas pusrūsyje, kadangi Mergelė priklauso Žemės stichijai.

Galima taip pat, jei leis oras, surengti trumpą išvyką į gamtą. Tačiau nesišildykite alkoholiu, o pasiimkite su savimi termosą karštos arbatos.

Ką gaminti

Kaip jau ir buvo minėta, šių metų kovo 8-ąją reiktų vengti alkoholio ir riebaus maisto. Geriausiai čia tiks dietinis stalas. Tai nereiškia, kad jūsų patiekalai turi būti nuobodūs ir racionas turi priminti ligoninės palatą. Jokiais būdais. Tik daugiau dėmesio skirkite viskam, kas auga ant žemės, o taip pat ir pieno produktams. Ideali užkanda šią dieną – sūris, alyvuogės, varškė su žalumynais, mažai sūdyta žuvis, riešutai, salotos. Karštam patiekalui tiks keptos bulvės su žuvimi. Desertui – pieno kokteiliai, vaisiai.
Beje, jei bendravimas šią dieną megsis sunkiai, virtuvėje jūs jausitės puikiai ir su malonumu čia sukiositės. Ir dar sugebėsite išblizginti butą – pilnaties energija ir Mėnulis Mergelėje pastūmėja link buitinių žygdarbių.

Ką dovanoti

Kad dovanos būtų priimtos su dėkingumu ir suteiktų malonumą, venkite visokių smulkmenų. Geriau padovanokite saldainių dėžutę, geros arbatos ar kavos, kosmetikos. Jei dama domisi sveiku gyvenimo būdu, pasižvalgykite po ekologines parduotuves. Jei dievina knygas, pasidomėkite jos mėgiamu autoriumi. Šiais metais bus gerai įvertintos buitinės dovanos, pritaikomos virtuvėje. Tik pasidomėkite, ar tikrai reikia namuose trečios keptuvės.

Pakuoti dovanas šiais metais reiktų ne į puošnų popierių, bet į dovanų maišelį. Gėles rinkite tas, kurios ilgiau stovi. Jei ta, kuriai norite padovanoti dovaną, namuose augina augalus, padovanokite jai gėlę vazonėlyje.

Drakono keliamųjų metų kovo 8-oji

Keliamieji metai – tai dar viena priežastis vengti didelių kompanijų kovo 8-ąją. Tačiau jūs galite pagalvoti apie šventės programą taip, kad jis primintų Naujuosius metus – papuoškite namus, pastatykite žvakes. Tiesa, kadangi kovo 8-oji yra pavasario šventė, tad ir papuošimai turi priminti bei šaukti pavasarį: žaluma, gėlės, įmantrių formų žvakės. Venkite plastikinių ir dirbtinių gėlių – nes Drakonui nepatinka imitacijos ir padirbti daiktai.

Pasipuoškite ir pati. Tiesa, gali iškilti vidinis konfliktas: Drakonas jus stums rinktis kažką puošnaus ir ryškaus, o Mėnulis Mergelėje bus nepatenkintas pasirinkimu. Todėl rinkitės tuos drabužius, su kuriais jausite komfortą – tuomet ir Drakonas, ir Mėnulis liks patenkinti, o jūsų vidinė harmonija nebus pažeista. Drabužiai neturi varžyti jūsų judesių ir netrukdyti kraujotakai. Tas pats galioja ir papuošalams.

Būkite nuoširdūs su tais, su kuriais švęsite šventę ir kuriuos patys sveikinsite. Bet koks falšas iškart bus pastebėtas. Tad jei privalote pasveikinti jums nemalonų žmogų, netuščiažodžiaukite ir apsiribokite trumpu „sveikinu“.

Keliamaisiais metais tiesiog būtina išreikšti meilę tiems, ką jūs iš tikrųjų mylite. Ir tai galioja ne tik kovo 8-ajai, bet ir visiems metams. Paprasčiausiai šventės metu turite daugiau progų ir galimybių išreikšti bei pademonstruoti savo jausmus.

Būkite dėkingi visiems tiems, kurie kovo 8-ąją jus pasveikins – Drakonas nemėgsta, kai geri darbai nėra vertinami ir už juos neatsidėkojama. Ir nepykite ant tų, kurie pamiršo ar negalėjo jūsų pasveikinti. Juk tai tik – formalumas.