Horo >> Apie horoskopus >> Straipsniai

Kas yra horoskopas 3

2015 05 27 autorius: Horo.lt
Kas yra horoskopas

Horoskopas – dangaus kūnų išsidėstymo schema tiksliu fiksuotu momentu, konkrečioje geografinėje vietovėje, kurio pagrindu atliekama astrologinė analizė.


Žemė sukasi aplink Saulę ir apie savo ašį. Sukimosi periodu ji pereina per visus 12 Zodiako ženklų: Aviną, Jautį, Dvynius, Vėžį, Liūtą, Mergelę, Svarstykles, Skorpioną, Šaulį, Ožiaragį, Vandenį, Žuvis.


Tam tikru laiko momentu visos Saulės sistemos planetos ir Mėnulis yra atitinkamuose Zodiako plokštumos taškuose. Kiekviena planeta savaip sukasi Zodiaku Žemės atžvilgiu, jos ir sąlygoja vienokį ar kitokį konkrečios datos horoskopą.


Gimus kūdikiui galima sudaryti savotišką dangaus kūnų padėties fotografiją, kitaip tariant, horoskopą, kur kiekviena planeta bei Mėnulis (astrologijoje jis prilyginamas planetai) tam tikra tvarka išsidėstę Zodiako zonose ir tam tikru kampu viena kitos atžvilgiu. Su tokiu žvaigždžių žemėlapiu ir dirba astrologas, gaudamas iš jo informaciją apie įvairias žmogaus gyvenimo sritis. O tiksliau – apie dangaus jam suteiktą galimybių ir grėsmių potencialą.


Sudarant horoskopą būtina maksimaliai tiksliai žinoti laiko atkarpą ir įvykio geografines koordinates, kad būtų galima užfiksuoti namų tinklą su jo kampiniais taškais ASC, DSC, IC, MC.


Esama įvairių horoskopo tipų. Be gimimo horoskopo (natalinio) paplitę ir tokie, kaip suderinamumo horoskopas, horoskopas metams, prognozių horoskopas. Šiuose horoskopuose analizuojami keletas planetų padėties rinkinių. Pavyzdžiui, suderinamumo horoskope tiriami du nataliniai žemėlapiai, t.y. dviejų ar daugiau partnerių horoskopai, vertinant jų tarpusavio įtaką vienas kitam. Prognozių horoskope žmogaus gimimo žemėlapis lyginamas su planetų išsidėstymu prognozuojamu momentu.


Turėdamas pradinius duomenis astrologas gali sudaryti asmeninį horoskopą, kuriame būtų informacija apie žmogaus asmenybę, jo talentus, gabumus, būdus, kaip pasiekti asmeninės ir materialinės gerovės, gebėjimą užmegzti kontaktus ir ryšius, jo aplinką, šeimą, meilę, sveikatą, tinkamiausią profesiją, likimo siūlomas galimybes bei išbandymus. Visa ši informacija labai padeda susiorientuoti gyvenime, priimti teisingiausius sprendimus.


Horoskopas gali padėti žmogui atskleisti savo geriausias savybes, pasimokyti iš savo klaidų, suteikti atsvarą savo neigiamoms charakterio pusėms, užbėgti už akių galimoms grėsmėms.


Visai kas kita – bendros prognozės ir bendra 12-kos Zodiako ženklų charakteristika.


Bendros horoskopo prognozės Zodiako ženklams sudaromos turint omeny tik Saulės padėtį ženkle. Saulė sąlyginai statoma ties ženklo viduriu ir žiūrima jos sąveika su kitų planetų padėtimi tam tikru laiko momentu. Taigi tiksliausiai tokios prognozės tinka žmonėms, gimusiems pirmoje mėnesio dekadoje, t.y. per patį ženklo vidurį. Sudarant asmeninį horoskopą didelis dėmesys skiriamas ne tik Saulei, bet ir kitoms 9 planetoms, kurių kiekviena turi savitą informaciją. Bendrose prognozėse į šių planetų tarpusavio sąveiką neatsižvelgiama, todėl prognozės tam tikrai dienai, savaitei ar mėnesiui būna labai apibendrintos.


Ne paslaptis, kad sudarinėdami bendruosius prognozių horoskopus Zodiako ženklams astrologai vartoja abstrakčias frazes: „yra galimybė...“, „kyla rizika...“, „ne viskas vyksta pagal planą...“, „gali būti, kad...“. Didelio konkretumo tikėtis ir neverta. Visų pirma – todėl, kad tai perdėm apibendrintos gairės, už kurių gali slypėti daugybė variacijų. Antra, tokie horoskopai turi aprėpti itin didelį galimų įvykių ir aplinkybių spektrą. Vieno įvykio tikimybė gali būti labai didelė žmogui, gimusiam ryte, ir jos visai nebelikti žmogui, gimusiam tos pačios dienos vakare, ką jau bekalbėti apie ženklo pradžioje ir ženklo pabaigoje gimusių žmonių prognozių skirtumus.


Tačiau sumaniai vadovaujantis net ir šiomis bendromis prognozėmis galima maksimaliai išnaudoti susiklosčiusias aplinkybes, priimti teisingiausius sprendimus. Tuo tarpu daug tikslesnius atsakymus duoda asmeninis horoskopas vienai ar kitai datai.

 

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Vivek
Paskaičiau, Jonai, tavo knyga pasirodo pačiam suakini sekasi rasti lietuvoje zodiakus. Pačiam jų galiu pasiūlyti neviena. Tai būtų papildymas kitam pakartotiniam leidimui. Lietuvoje zodiakų yra tiek daug reikia tik trupučiuką pakeisti ieškojimo paieškos būda ir gali turėti stulbinančius atradimus. Šios knygos kaušo zodiakai tikrai verti padėkos žodžio už įdėtą triūsą, bet juose kur jau reiškiasi paties įvairūs išvedžiojimai tai neverti netgi pradžiamokslio moksleivio lygio. lyvis
Vardas*
Tekstas*
Vardas*
Tekstas*

Daugiau komentarų