Mielinė infekcija ir 5 būdai jos išvengti

Liaudies medicinos liga

Mielinė infekcija – viena iš tų nemaloniųjų ligų, su kuria susiduria daugelis moterų. Jei jau kartą ją patyrei, veikiausiai imsiesi visko, kad taip nenutiktų ir vėl. Kol kas vakcina nuo šios infekcijos dar tik kuriama, taigi čia pateiksime keletą būdų, padėsiančių išvengti ligos dar prieš jai prasidedant.

 

1. Nevaikščiok po patalpą ilgai vilkėdama šlapią maudymosi kostiumėlį ar prakaitu sudrėkusias kelnaites. Po baseino ar treniruotės persirenk švariais ir sausais natūralių medžiagų apatiniais rūbais. Per daug drėgmės intymiausioje vietelėje provokuoja mielinės infekcijos sukėlėjų dauginimąsi.

 

2. Venk nereguliaraus hormoninių kontraceptinių preparatų vartojimo, kai jie tai naudojami, tai liaujamasi. Tokie hormonų lygio svyravimai organizme pakeis tavo makšties pH, taigi kiekvieną kartą tau pradėjus ir baigus vartoti kontraceptikus ima sparčiau daugintis infekciją sukeliančios bakterijos.

 

3. Venk lubrikantų, kurių sudėtyje yra glicerino. Ši sudėtinė dalis pagaminta cukraus pagrindu, o cukrus – geriausias maistas grybelio bakterijoms. Taigi vargu ar verta tokį preparatą prileisti prie tavo jautriosios teritorijos.

 

4. Neplauk makšties dušu. Dušo srovė išplauna natūralias bakterijas, kurios sudaro tavo makšties florą ir palaiko normalų jos pH. Visa, ko reikia kasdienei tos vietos higienai – specialus švelnus skystas muilas ir šiltas vanduo. Prausiama tik lytinių organų išorė, bet ne vidus.

 

5. Laikykis taisyklės: valgiaraštyje – kuo mažiau cukraus, kuo daugiau gyvų bakterijų kultūrų ir probiotikų. Valgydama jogurtą suteiki savo organizmui puikią apsaugą nuo mielinės infekcijos. Jei jogurto nemėgsti – vartok maisto papildų su probiotikais, jie taip pat veiksmingi.


 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą: