Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Meilės zonos stiprinimas 10

2016 08 10 autorius: Palmiros žvaigždės
Meilės zonos stiprinimas

Kaip surasti ir išlaikyti santykių šilumą bei meilės žaidimų aistrą? Prisijaukinti laimės paukštę ne visada paprasta. Fengšui patarimai padės sustiprinti romantikos sektorių jūsų namuose.

Sėkmė būna trejopa: dangiška, žmogiška ir žemiška. Dangiška sėkmė – tai likimas. Ji žmogui nepavaldi. Likimas – tai gimimo vieta, tėvai, ir, svarbiausia, gimimo laikas. Manoma, kad likimą žmogus gauna pirmą kartą įkvėpęs oro. Žmogiška sėkmė – tai mes patys: mūsų jausmai, mintys, kuriamas įvaizdis, aplinka, poelgiai. Na, o žemiška sėkmė – tai fengšui. Jos padedami galime vienaip ar kitaip paveikti savo žmogišką sėkmę. O čia atsiveria plačiausių galimybių horizontas.

Susitikimo laimė

Pakalbėkime apie sėkmę meilės reikaluose. Pasak legendos, Santuokos dievas vos gimusius berniukus ir mergaites suporuoja, surišdamas jų kojų pirštus nematomais siūlais. Kai šie vaikai užauga ir susitinka, jie pajunta stiprią abipusę trauką, jų sąjunga tampa neišvengiama. Tačiau ne visoms poroms nusišypso laimė susitikti. Kartais tam kliudo kokios nors nematomos užkardos. Kaip tik šias kliūtis ir galima įveikti į pagalbą pasitelkus fengšui išmintį. Viena tokių priemonių – persiko žiedas. Beveik visi svajoja apie meilę, apie suprantantį partnerį, apie šeiminę laimę. Sustiprinti persiko žiedo nešamą sėkmę galima bet kada. Ji padės ir iš naujo atrasti šeiminio gyvenimo laimę, ir pagaliau suves su antrąja pusele, kurios dar nesutikote.

Vaza su gėlėmis

Turėtumėte savo bute surasti vietą, tinkamą „persikinei sėkmei“, ir pastatyti joje vazą su gėlėmis. Geriausia jei vaza bus stiklinė. Gėlės gali būti ir gyvos, ir dirbtinės. Į vazą įpilkite vandens (ne mažiau kaip 45 cm nuo dugno, taigi vaza turėtų būti pakankamai aukšta), vandenį kas keletą dienų keiskite. Per 2 mėnesius turėtumėte sutikti savo antrąją pusę arba susigrąžinti meilę, jei ji išėjo ar atsiribojo nuo jūsų dvasine prasme.

Kad surastumėte tinkamiausią vietą šiai vazai, prireiks kompaso. Atsistokite buto ar kambario centre, nustatykite šiaurės kryptį ir atraskite savo kampą. Kiaulės, Kiškio ir Ožkos metais gimusiems žmonėms šis kampas sudarys 345−15 (ar tikrai taip?)laipsnių; Beždžionės, Žiurkės ir Drakono metais gimusiesiems – 165−195 laipsniai, Gyvatei, Gaidžiui ir Jaučiui – 255−285; Tigrui, Arkliui, Šuniui – 165−195. Kai rasite savo sektorių, tiksliai šiaurėje pastatykite vazą su gėlėmis. Atminkite: persiko žiedas mėgsta tylą.

Sėkmė jau nusišypsojo ir antrąją pusę sutikote? Be abejo, dabar svarbiausia išlaikyti gerus tarpusavio santykius. Meilė – tai universali energijos rūšis, kuriai vis reikia paskatinimo. Būkite dėmesingi vienas kitam, meilę vertinkite kaip didžią dovaną, neįsižeiskite be reikalo ir neįžeidinėkite partnerio – ir meilė jus lydės visada. O fengšui talismanai padės sustiprinti meilės sėkmę ir sukurti harmoniją šeimoje, namuose.

Pagrindiniai simboliai

Šlovė

Jei svajojate apie kūdikį, būtų puiku miegamajame pasikabinti paveikslą, kuriame vaizduojama 100 sode žaidžiančių vaikų. Jei tokio paveikslo negausite – galite nusipiešti. Nesvarbu kad nesate profesionalus dailininkas, šiuo atveju svarbiausia, kad savo troškimą ir jo energiją sudėtumėte į šį paveikslą!

Vaisingumas

Granato vaisiai nuo seno laikomi afrodiziakais. Be to, jie simbolizuoja vaisingumą, taigi kartu reiškia, kad šeima susilauks daug sveikų vaikų. Persiko vaisiai laikomi nemirtingumo simboliais, taip pat tikima, kad jie neša šeiminę laimę. Beje, jei įtariate, kad jūsų partneris neištikima, jo lovos pusėje, kojūgalyje, po čiužiniu pakiškite kokį nors dirbinį su ametistu – reikalai turėtų pakrypti į geresnę pusę.

Mylinčios širdys

Senovės Kinijoje buvo populiarus paprotys virš lovos arba pietvakarių zonoje pakabinti dvigubos sėkmės simbolį. Vėliau, fengšui išplitus po Europą, kinų meilės simbolis pakeistas Vakarų kultūroje populiariais meilės simboliais – širdelėmis. Netrukus fengšui specialistai jas įtraukė į fengšui simbolių sąvadą. Taigi meilės zonoje rekomenduojama pasikabinti ar padėti dvi širdutes. Geriausia – šokoladines.

Visada kartu

Nepamirškite ir porinių simbolių, kuriuos turėtumėte pasistatyti miegamajame: dvi lempos, dvi vazos. Taip pat čia labai praverstų dvi kiniškos antelės. Antis galima pakeisti banguotomis papūgėlėmis, drambliukais (straubliai būtinai turi būti pakelti!). Auksinių delfinų pora suteiks jūsų seksualiniam gyvenimui lengvumo, žaismingumo ir džiaugsmo. Gervių pora simbolizuoja geros šeimos sėkmę: ilgaamžiškumą, išmintį, harmoniją.

Bagua sektoriai namuose

• Zonų išsidėstymas nustatomas atsistojus manų centre pagal kompaso rodyklę. Atsistokite nugara į laukujas duris ir nusibraižykite schemą. Ja vadovaudamasis galėsite sustiprinti jums reikiamų zonų energiją.

• Rytų ir pietryčių energiją stiprinkite augalais. Šią zoną valdo medis.

• Šiaurės, rytų ir pietryčių energiją taip pat stiprina vanduo.

• Pietų zonos energiją sustiprinsite ryškiais šviestuvais. Čia energija taip pat aktyvinama kristalais, pavyzdžiui, kvarcu.

• Vakarų ir šiaurės vakarų energija žadinama metaliniais varpeliais – vėjo muzika.

 

Pietūs: šlovė.
Pietvakariai: tarpasmeniniai santykiai, meilė, santuoka.
Vakarai: kūryba, vaikai, ateitis.
Šiaurės vakarai: draugai, pagalba, kelionės.
Šiaurė: karjera.
Šiaurės rytai: dvasingumas, žinios, intelektas.
Rytai: šeima, visų šeimos narių sveikata, ilgaamžiškumas.
Pietryčiai: turtai, materialinė gerovė.

 

 

 


 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Haley
The content on your blog is really informative and educational. I learn something from each of your posts.Your way of thinking and writing is really impressive. Your in-depth consideration of the issues and your explanations are very clear. tiny fishing
Joe Burns
Excellent, in fact. Since I am an expert in this field as well, I appreciate all your efforts drift boss
hanna
Your site has some very useful information, so I appreciate you taking the time to write it.pou

Daugiau komentarų