Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Momentiniai sapnai – raktas į svajonę

2011 12 19 autorius: pagal MyJane.ru, 123rf nuotr.
Momentiniai sapnai – raktas į svajonę

Dažnai skundžiamės, kad trūksta laiko miegui. Mes taupome laiką miego sąskaita, miego sąskaita sprendžiame svarbias ir ne itin reikšmingas problemas. Rytais darbe skundžiamės, kad neišsimiegojome, geriame kavą, o po valandos – dar vieną puodelį, nes pirmasis kaip reikiant nepažadino. Ir laukiame, laukiame, laukiame savaitgalio, kada tikrai galėsime išsimiegoti...

Dienos sapnai – kas tai?

Tik nedaugelis žino, kad visi žmonės šiek tiek nusnaudžia... dieną. Net ir patys to nežinodami. Tiesa, šis miegas trunka itin trumpai. Tiek trumpai, kad net nespėjame susivokti miegoję. Tačiau ezoterikai net ir šį momentinį snaudulį laiko miegu. Maža to, pasirodo, šis miegas suteikia mums tam tikrų galimybių, kurios retai kada išnaudojamos. O šis momentinio miego potencialas – anaiptol ne papildomos miego akimirkos. Trumputis dienos miegas siūlo kai ką įspūdingesnio. Pasirodo, išmokus kontroliuoti šias miego akimirkas galima netgi įgyvendinti savo svajones!

Pamėginkime kartu su transerfingo teorijos autoriumi Vadimu Zelandu pasinerti į nuostabų pasaulį, kuriame akimirkai užsnūdus galima priartėti prie noro išsipildymo.

Tikriausiai jau esate girdėję apie žmogaus gebėjimą visa, kas matyta per dieną, išanalizuoti ir sudėlioti į savotiškus rėmus. Mūsų protas palaiko nuolatinį dialogą pats su savimi, sudėlioja į lentynėles gautą informaciją. Pavyzdžiui, einate namo tamsia alėja. Staiga išgirstate keistą triukšmą. Protas čia pat analizuoja situaciją: galbūt už krūmų pasislėpęs banditas ketina jus užpulti? O gal čia šnara koks gyvis? Perkratydamas turimas žinias ir taikydamas jas susidariusioms aplinkybėms protas nurimsta radęs teisingiausią paaiškinimą. Pavyzdžiui, šį kartą labiausiai tiko atsakymas, kad šnaresį sukėlė vėjo šuoras.

Tačiau protas negali diriguoti išorinei informacijai iki begalybės. Kartkartėmis jis tarsi padeda dirigento lazdelę ir imasi tiesiog stebėti, kas vyksta aplinkui. Dažniausiai taip nutinka miego metu. Tačiau ir dieną pasitaiko tokių trumpučių periodų. Tai ir yra miegas būdraujant. Tikriausiai ir jūs prisimenate akimirkų, kai tarsi „atsijungėte“ pašnekovui tebekalbant ir praleidote dalį jo monologo, arba laukėte atvažiuojant autobuso, o šiam atvėrus duris tiesiai priešais jus suvokėte, kad nė nepastebėjote, kada ir kaip jis privažiavo. Taip jūsų akys išlieka atmerktos, o jūs tuo metu ramiai stovite ar sėdite, ne gulite. Ir vis dėlto tomis akimirkomis... užmiegate, kurį laiką nesuvokiate jus supančios realybės.

Tokios proto atsijungimų akimirkos unikalios tuo, kad kaip tik tada galime aiškiausiai išgirsti sielos balsą. Protas atsijungia ir atsiveria galimybė prisiliesti prie giliau slypinčios informacijos. Dažnai ją vadiname intuicija, leidžiančia šiek tiek numatyti ateitį. Transferingo teorija teigia, kad tokio akimirkos miego momentais atsiveria durys į variantų erdvę.

Variantų erdvė – pasirinkimų labirintas

Kokia tai erdvė ir kam mums jos reikia? V.Zelandas teigia, kad visas mūsų likimas – tai didžiulė talpa, kurioje egzistuoja daugybė mūsų gyvenimo variantų ir posūkių. Mes patys kas sekundę, darydami vienokius ar kitokius pasirinkimus, sukame vis naujais tos erdvės koridoriais. Pavyzdžiui, žengiate per namų slenkstį ir išeinate pasivaikščioti. Tada pasirenkate, ar eiti į pušyną, ar į paplūdimį. Taip patenkama vieną ar kitą tos variantų erdvės sektorių, kuris savo ruožtu turi išėjimus į kitus sektorius, priklausomai nuo to, ką pasirinksite vėliau. Kai tik pasirenkate vieną iš variantų, visi kiti neutralizuojami. Taip mūsų gyvenimas tam tikra prasme yra nulemtas, kadangi visi galimi variantai jau yra numatyti Visatoje. Tačiau, kita vertus, kaskart pasirinkdami mes keičiame ir savo likimą – taip jis priklauso tik nuo mūsų pačių.

Sapnuose mūsų siela visiškai laisvai klajoja variantų erdve, kartais nuklysdama netgi labai dideliais atstumais, o kartais patekdama į labai netikėtus sektorius, kurie realybėje atrodo netgi neįmanomi. Šių kelionių smulkmenas įsimename tik tuo atveju, jei protas nors šiek tiek lieka būdrauti ir įsimena vaizdus, kuriuos galėjome regėti klajojant sielai. Visa tai, ką tuo metu regėjome, protas aiškina kaip nerealius reiškinius, sapnus. Protui taip paprasčiau ir suprantamiau.

Iš tikrųjų sapnai – tai mūsų likimo variantai, ir visi jie jau yra teoriškai galimi įvairių variantų erdvėje, netgi gali būti realizuoti priklausomai nuo mūsų pasirinkimų ir elgesio. Dienos sapnai būdraujant tuo yra artimi nakties sapnams. Siela tuo metu gali persikelti į kito variantų sektoriaus erdvę.

Per tokią trumpą akimirką siela nespėja nuklysti toli nuo išeities taško – to, kas yra realybėje. Todėl ji gali išvysti artimiausiai esamo momento esančius scenarijus. Tiesa, kadangi per tokį trumpą laiką sunkoka suvokti, kas „susapnuota“, reikėtų susikoncentruoti į savo pojūčius: sutrikimą, pasitenkinimą, nelaimės nuojautą ir pan. Mes tai vadiname intuicija. Bet iš tikrųjų tai siela stengiasi pasufleruoti protui, ką regėjo variantų erdvėje. Tiesa, bloga nuojauta po akimirkos snaudulio anaiptol nereiškia, kad greitai turėtų nutikti kas nors negero. Tiesiog siela buvo užklydusi į tokį sektorių, kuris išties garantuotų nemalonumus. Jei atmesite visas negeras nuojautas ir drąsiai pasirinksite teisingiausią sprendimą, blogojo scenarijaus tikrai nebus. Tokiais atvejais sakome, kad nuojauta mus apgavo.

Remiantis transferingo teorija, gyvenime nėra nieko neįmanomo. Egzotiškos kelionės, turtai, rūmai, kolekciniai automobiliai, laimingas asmeninis gyvenimas – visa tai ne tuščios fantazijos ir dažnai netgi ne atkaklaus darbo rezultatas, o tiesiog... mūsų pasirinkimas. Kaip jį įgyvendinti? V.Zelandas duoda daugybę rekomendacijų, kurios surašytos net į keletą knygų. Ir viena iš galimybių – pasinaudoti tokiais akimirkos sapnais.

Pasirodo, tereikia išmokyti save vizualizuoti savo svajonių objektą akimirką, kai dieną prisnūsite. Ne veltui ezoterikai pataria kaip galima dažniau galvoti apie savo svajonę, įsivaizduoti ją iki smulkiausių detalių, vaidinti, kad ji jau išsipildė.

Sapnų režisavimas

Apskritai kai tik išmokstate sąmoningai suvokti savo nakties miegą ir net sapnuojant suvokti, kad miegate, tuojau pat įgyjate galimybę kontroliuoti savo sapną, tapti jo režisieriumi. Sapnuojant mūsų siela gali nuklysti į variantų erdvės tolumas, o norai pildosi akimirksniu. Lygiai taip pat ir trumpučiuose dienos sapnuose, tereikia mestelėti pro variantų erdvėn atsivėrusį langą savo troškimą, ir jau galima pasiekti tą savo gyvenimo kvadratą, kur svajonė tampa realybe. Tiesa, tai vyksta kur kas lėčiau, nei miegant pilnavertį miegą. Tačiau vis dėlto tai gali padėti išsirinkti reikiamą scenarijų kad jūsų svajonė išsipildytų realiame gyvenime.

Kuo dažniau jūs stengsitės sapnui užduoti trokštamą scenarijų, tuo didesnė tikimybė, kad ir tikrovėje viską padarysite taip, kaip reikia, kad jūsų noras išsipildytų. Sukant ir sukant savo svajonę dienos sapnų metu jūs ne tik nepasiduodate panikai dėl negatyvių scenarijų, bet ir užtikrintai darote pasirinkimus, kurie jus nukreipia į reikiamą variantų erdvės sektorių. Tuo pačiu labai svarbu įsivaizduoti ne kelią link savo svajonės, ne jos išsipildymo vaizdus, o tuos jausmus, kuriuos pasiekę savo svajonę jaučiate: pasitenkinimą, laimę, malonumą, savirealizacijos pilnatvę... Pavyzdžiui, norite pritraukti jūsų verslui svarbų klientą ir pasirašyti su juo sutartį, gauti vadovybės pritarimą. Ką jausite kai to pasieksite? Pasitenkinimą savimi, išdidumą, džiaugsmą? Kultivuokite šį jausmą, išgyvenkite jį vėl ir vėl, meskite jį į savo momentinius dienos sapnus.

Nenusiminkite jei šią techniką įvaldysite ne iš karto. Ji išties itin sudėtinga ir subtili. Dienos sapno metu jūsų protas snaudžia, o kai tik imsite suvokti, kad langas į variantų erdvę prasiveria, svarbu tuojau pat mesti į ją savo svajonę. Tai svarbu padaryti būnant pusiau sąmoningoje būsenoje, kai protas dar ne visiškai suvokia tai, kas vyksta. Taip pat svarbu suvokti, kad jūsų likimo nukreipimo tinkama linkme potencialą turi tik tokie akimirkos sapnai. Pilnavertis miegas tokios galimybės nesuteikia.

Taigi iš pradžių būtų naudinga išmokti tiesiog pagauti save snaudžiant ir suvokti tą akimirką, išvysti, kada prasiveria tas langelis į variantų erdvę. Tai – puiki intuicijos treniruotė. Labai rekomenduojama paraleliai mokytis ir vizualizuoti ne savo svajonę, o jausmus, kurie aplankys savo tikslą pasiekus. Ilgainiui išmoksite šiuos du procesus suderinti ir jūsų akimirkos sapnai atves jus tiesiai prie jūsų svajonės išsipildymo!
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti