Geltonžiedis barkūnas

Liaudies medicinos receptas

Gydo nuo: Širdies ligos, Stenokardija, Koronarinių kraujagyslių trombozė

Paruošiamas vaistinio geltonžiedžio barkūno nuoviras santykiu 1:10, vartojamas po 1/3 stiklinės 2-3 kartus per dieną sergant stenokardija, koronarinių kraujagyslių tromboze, taip pat šių ligų profilaktikai. Barkūno nuoviras gerina širdies raumens aprūpinimą krauju, mažina kraujo krešumą, saugo nuo trombų susidarymo, mažina skausmą, ramina, šalina spazmus.

Sergant širdies ligomis simptomus palengvins ir švelniai gydys ne tik patys augalai, bet ir jų aromatai. Sergant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis rekomenduojama daugiau laiko praleisti prie gudoblės, topolio, alyvos, eukalipto, lauro medžio, ypač šiems augalams žydint. Lakiųjų fitoncidų inhaliacijos teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, stimuliuoja jų veiklą, padeda įveikti stresą ir nerimą.

Ingredientai

vaistinis geltonžiedžis barkūnas 1 šaukštas

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Angel17
I love herbal medicines. They are so helpful to the body. car lighting
andree23
Barkūno nuoviras gali turėti teigiamą poveikį širdies raumens aprūpinimui fnf krauju, kraujo krešumo mažinimui, trombų susidarymo prevencijai, skausmo mažinimui, raminimui ir spazmų šalinimu
linda
Vaistinio geltonžiedžio barkūno nuoviras yra naudingas sergant širdies ir kraujagyslių ligomis, wordle game taip pat profilaktikai. Jo paruošimui reikia naudoti santykiu 1:10, t.y. 1 dalis sauso žaliavos ir 10 dalių vandens. Tokia proporcija padės išgauti geriausią barkūno savybių derinį.
Romena
Tau

Daugiau komentarų