Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Sapnai apie kitas epochas 4

2016 08 10 autorius: Horo.lt
Sapnai apie kitas epochas

Ištaigingos puotos ir kryžiaus žygiai, Viduramžių pilys ir priėmimas pas karalių, bausmės, kankinimai ir riterių turnyrai – ko tik nesapnuojame! Beje, neretai sapnuojantysis ne tik stebi veiksmą iš šalies, bet ir pats dalyvauja įvykiuose, dėvi tos epochos rūbus, jo elgesys atitinka laikmetį ir situaciją.

Tokius sapnus galima aiškinti keliais būdais.

Pirmasis aiškinimas

Manoma, kad per tokius sapnus gali reikštis mūsų atmintis apie praėjusius gyvenimus. Tai prisiminimai, kurie realiu laiku, būnant sąmoningam, neatsiveria. Tokiu atveju šie sapnai prisisapnuoja tam, kad galėtume sapne matytą veiksmą sugretinti su savo realiu gyvenimu ir pamatyti, ką darome ne taip arba kokį sprendimą turėtume priimti. Tai sapnai-pagalbininkai, jie geba pastūmėti mus reikiama kryptimi, pasufleruoti teisingą sprendimą. Tačiau taip nutinka tik tada, kai mūsų realus gyvenimas išties yra kaip nors susijęs su sapno siužetu. Be abejo, atmetus epochų skirtumus.

Antrasis aiškinimas

Sapnus apie kitą epochą dažniau sapnuoja romantiškos prigimties žmonės, tie, kurie savo gyvenamuoju laiku jaučiasi ne itin patogiai ir nusprendžia, kad gimti praeity jiems būtų buvę kur kas geriau. Juos žavi kurtuaziniai santykiai, puošnūs apdarai, menestrelių dainos ir kilnūs žygiai. Taigi sapnuose jie tiesiog persikelia į patinkančią epochą tam, kad bent kelias akimirkas pagyventų savo paraleliame pasaulyje, pailsėtų arba pasislėptų nuo realybės. O kadangi gyvenimas nei dabar, nei tada nebuvo vien tik nesibaigianti puota, sapnuose kartais šmėsteli ir bausmių, kankinimų vaizdai, ne visada malonūs kvapai, miesto apgultis, karai, ligos ir kt.

Trečiasis aiškinimas

Pastebėta, kad sapnai apie kitas epochas suintensyvėja artėjant įsimintinoms datoms. Tokiu atveju viskas paprasta: kalbos apie istorinį įvykį, filmų ir laidų anonsai, atributika ir kiti daiktai, skatinantys asociacijas, prišaukia ir atitinkamus sapnus. Ypač ryškiai galima sapnuoti karus, mūšius – nors gyvename taikiu metu, karo siaubas ir baimė persmelkę kiekvieno žmogaus sąmonę, tad sapnai gali būti net labai realistiški.

Ketvirtasis aiškinimas

Kartais sapnai apie kitą epochą ateina pas mus kaip perspėjimas apie mūsų laukiančius įvykius. Taip sapnai apie karą gali perspėti apie konfliktus šeimoje. O jei regite save puošnia baroko epochos suknele, su daugybe papuošalų ir brangenybių – galbūt jūsų laukia finansinės situacijos pagerėjimas, laimė, reikšmingo žmogaus protekcija? Kuo aukštesnė jūsų padėtis susapnuotoje „kostiumų dramoje“, tuo reikšmingesnės permainos jūsų laukia gyvenime. O jei regite save elgetos kostiumu – paskubėkite atsidėti pinigų juodai dienai, kad turėtumėte sukaupę fondą prieš jūsų laukiančias finansines permainas.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
skribblio
A fun and colorful game is waiting for you ahead, join now !!! skribblio
White
I definitely enjoyed reading it, you’re a great author. myaarpmedicare.com
Wayne Ogilvie
Awesome topic you have there buddy. Thanks for sharing https://

Daugiau komentarų