Zodiakas parduotuvėje

2009 04 23 autorius:
Zodiakas parduotuvėje Valio! Išpardavimas! Matai iškabą „Sale“ ir jau neri stačia galva į parduotuvę? Vadinasi, tu ne tik tikra moteris, bet ir veikiausiai esi gimusi po Mergelės ženklu. O jei lėkdama į parduotuvę dažnokai pamiršti namie piniginę, tavo ženklas – Vandenis. Kiekvienas Zodiako ženklas eina į parduotuvę savaip. Tad kaip gi?

Avinas

Vos žvilgtelėjusi į vitriną po Avino ženklu gimusi mergina gali prisiminti, jog būtent to, kas puikuojasi vitrinoje, jai ir trūko iki pilnos laimės (nesvarbu, kad ji nė neketino eiti į parduotuvę ir ką nors pirkti). Tiesa, jau užėjusi į parduotuvę ji gali ilgam sustoti prie lentynų, žvelgdama į jas kaip tikras avinas į naujus vartus, ir ilgai rinktis, ko ji vis dėlto iš tikrųjų nori, nekreipdama dėmesio į pardavėjų siūlomą paslaugumą. Atidžiai viską apžiūrėjusi ir galiausiai nusprendusi, kuri prekė yra jai skirtoji, mergina Avinas gali ją pirkti nė nesimatavusi, o iš parduotuvės išeiti jau mūvėdama tuos naujuosius, ką tik įsigytuosius džinsus ar vilkėdama naują palaidinę. Tiesa, dar labiau tikėtina, kad grįžusi namo ir atidžiau apžiūrėjusi save veidrodyje ji vis dėlto susimąstys: „nejaugi negalėjau rasti ko nors geresnio?“

Patarimas Avinui: Neskubėk pirkti, negriebk pirmo patikusio daikto, pasižvalgyk, ką siūlo kitos parduotuvės, kad galutinai apsispręstum, ar tinkamą daiktą išsirinkai. Tada neteks apmaudžiai žiūrėti, kaip ties tokiais pačiais bateliais, kokius ką tik įsigijai už milžinišką kainą, kitoje parduotuvėje pardavėja klijuoja lipduką „- 30 %“.

Jautis

Vaikščiojimas po parduotuves Jaučio ženklo merginai – tikras ritualas. Todėl nervingą vyrą, kuris negali pakęsti ilgo apsipirkinėjimo, geriau iš karto palikti namie. Rinkdamasi nertinį Jaučio moteris labai ilgai tyrinės jo siūlų kokybę, spalvą, būtinai žvilgtelės, kas gamintojas. O jei jau išsirinks patinkantį – gali nusipirkti netgi 2. Juk jei daiktas tikrai geras – verta prigriebti ir atsargai. Užrašas „Išpardavimas“ Jaučiui niekada netaps raudona skraiste, į kurią būtų verta lėkti atstačius ragus. Veikiau atvirkščiai, Jautis kaip galėdama pasistengs išvengti išpardavimo šurmulio, grįš į parduotuvę vėliau, kai viskas aprims.

Patarimas Jaučiui:  Nepamiršk, kad be sąvokų „patogu“ ir „man patinka“ yra dar ir žodis „mada“, todėl prie savo išsirinktų patogių universalių rūbų pasistenk išsirinkti ir vieną kitą madingą aksesuarą.

Dvyniai

Ypatinga po Dvynių ženklu gimusių moterų silpnybė – spalvingi žurnalai. Jiems Dvyniai gali išleisti krūvas pinigų. Taigi ties žurnalų lentynomis Dvyniai gali praleisti visą amžinybę bandydama apsispręsti, ką vis dėlto norėtų paskaitinėti šiandien vakare. Galiausiai vis tiek ji tikriausiai nusipirks viską, kas krito į akį, o grįžusi namo didžiąją dalį nusipirktos spaudos saugiai atidės į krūvelę „kai turėsiu laiko“ ir neperskaitys jos niekada.

Patarimas Dvyniams: Nešvaistyk pinigų vėjais. Jei jau nusprendei įsigyti konkretyų daiktą, eik tiesiai į parduotuvę, prekiaujančią būtent tais daiktais, o ne dairykis į visas vitrinas ir pakeliui pirkinėk neaprėpiamą gausybę smulkmenų.

Vėžys

Vėžio ženklo moteris po parduotuves gali klajoti kad ir visą dieną. Didieji prekyos centrai – tarsi specialiai jai sukurti. Ji būtinai įsigys viską, ko reikia, patikimai apsišarvuos pirkinių krepšiais ir nė nejausdama jų svorio dar užsuks pasieškoti ko nors ypatingo sau: įdomios knygos, mielos intymios smulkmenėlės ar ko nors iš kosmetikos. Labai tikėtina, kad tas „ypatingas“ daiktelis savo kaina viršys visų reikalingų daiktų kainų sumą, bet tai – tik smulkmena!

Patarimas Vėžiui: Klajodama po parduotuves bent kartkartėmis žvilgtelėk į laikrodį, nes užsimiršusi gali apsižiūrėti, kad esi jau paskutinė klientė parduotuvėje, pardavėja demonstratyviai gesina šviesas, o apsaugininkai įtariai žvalgosi į tave svarstydami, ar nepatikrinus, ko gi ten prisikrovei į krepšius.

Liūtas

Liūto pasirinkimas – prabangūs madingi butikai. Liūto ženklo moteris gali iki pat parduotuvės uždarymo ginčytis su pardavėjomis ir reikalauti iškviesti direktorių vien dėl to, kad jai pasiūlė pasimatuoti brokuotą daiktą. Ji nusileis tik tada, kai jos bus deramai atsiprašyta. Liūtą labiausiai tikėtina sutikti juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, kur ji matuojasi eilinę apyrankę ar pakabuką. Nebrangi bižuterija jos visai nedomina – tik tikri brangakmeniai ir brangieji metalai.

Patarimas Liūtui: Nereikalauk iš pardavėjų neįmanomo.Jei to, ko tau reikia, parduotuvės lentynose nėra, jie trokštamo daikto tikrai neiškas iš po žemių, verčiau eik ieškoti jo kitur!

Mergelė

Jei jau kas tikrai neadekvačiai reaguoja į išpardavimus, tai, be abejo, Mergelė. Jos praktiška prigimtis tiesiog neleidžia ramiai praeiti pro tai, kas nukainota. Jei nebrangu – ji pirks ką reikia ir ko nereikia (Mergelės logika, ūkyje vis tiek pravers), o paskui mielai naudosis ir patinkančiais, ir nepatinkančiais daiktais (kad geras daiktas neprapultų). Vėliau tvarkingai sukraus nenaudojamus daiktus į dėžes ir išveš į sodą ar kaimą – ten ir baigs savo amželį jos pirkiniai.

Patarimas Mergelei: Geriau užsimerk, jei netoliese šmėžuoja iškaba „Išpardavimas“. Jei tau ko reikia – rasi tada, kai tikrai nuspręsi įsigyti tą daiktą dėl jo paties, o ne tik dėl jo kainos.

Svarstyklės

Jei kiti ženklai gali valandų valandas klajoti po parduotuves, tai Svarstyklės gali valandų valandas stoviniuoti prie tos pačios lentynos. O kaip gi kitaip iš tokios gausybės išsirinkti, kas tikrai patinka? Juk išsirinkti taip sunku... Ypač šio ženklo merginoms sunku apsispręsti jų mėgstamiausiose parduotuvėse – meno galerijose, dailės parduotuvlėse. Ten tiek daug gražių daiktų, kaip gi galima išsirinkti vieną vienintelį?! Svarstyklėms apsisprendimą gali palengvinti geras pardavėjas – jos noriai įsiklausys į patarimus ir jausis dėkingos už pagalbą, o iš parduotuvės išeis nepaprastai laimingos.

Patarimas Svarstyklėms: Nebijok pati kreiptis pagalbos į pardavėją-konsultantą. Patarti – viena iš jo pareigų, todėl tau pasirinkti šities bus lengviau.

Skorpionas

Mėgstamiausios Skorpiono parduotuvės – antikvariatai, komisas, paėvėtų daiktų parduotuvės, vadinamieji blusų turgeliai. Ne todėl, kad ten labai pigu (bent jau apie antikvariatus to tikrai nepasakysi!), o todėl, kad ten galima rasti tiek įdomybių! Nesvarbu, kad ta skrybėlė visiškai nebemadinga, svarbiausia – kad atrodo neįprastai ir originaliai. Beje, jei daiktas brangus – Skorpionas neskuba atverti piniginės, gali šiek tiek palaukti, kol jį nukainos. Tačiau jei jau kokia prekė Skorpionui krito ne tik į akį, bet ir į širdį, ji pasiryžusi išleisti kad ir viso mėnesio algą, kad tik gautų tai, ko trokšta.

Patarimas Skorpionui: Nepamiršk mados! Be abejo, tu taip pat gali diktuoti madas pasikliaudama savo puikiai išvystyta intuicija, bet... rizikuoji ir prašauti pro šalį, o kadangi taip mėgsti išskirtinumą, tavo šūvis pro šalį gali būti labai pastebimas.

Šaulys

Ši mergina po parduotuvę šaudo kaip strėlė, o prie kasos atsiduria į savo vežimėlį prisikrovusi ir labai reikalingų, ir visai nereikalingų daiktų. Štai kodėl jos apsipirkimo greitį vertėtų matuoti ne valandomis, o litais, išleistais per minutę. Tiesa, jau atsidūrusi prie kasos ji gali pradėti svarstyti, ar jai to daikto reikia, tikrinti jo kokybę ir net narsiai reikalauti, kad pardavėja priimtų atgal jau nuskenuotą daiktą bei atšauktų pirkimo operaciją. Šaulys žino savo teises ir narsiai už jas kausis, net jei už jos stovės visa armija eilėje laukiančių nepatenkintų kitų pirkėjų.

Patarimas Šauliui: Prieš eidama į parduotuvę susidaryk ketinamų įsigyti daiktų sąrašą ir pasistenk jo laikytis.

Ožiaragis

Vienas esminių klausimų, lemiančių Ožiaragio apsisprendimą pirkti ar nepirkti – norimai prekei suteikiamos garantijos laikas. Negi galima rizikuoti perkant galbūt nekokybišką daiktą?! O jei daiktui netaikoma jokia garantija, kas jį galėtų pataisyti, jei jis dar šiandien suges? Štai jums ir akivaizdus įrodymas, kad kiekvieną pirkinį reikia labai racionaliai apsvarstyti. Juk nelogiška pirkti basutes vienam mėnesiui, jei su kitomis, tik šiek tiek brangesnėmis, būtų galima sėkmingai vaikščioti 2-3 sezonus, kol jos visiškai išeis iš mados.

Patarimas Ožiaragiui: Jei nori įsigyti tikrai kokybišką daiktą, taupyk, bet ne šykštauk. O kai pirksi tikrai praktišką daiktą keliems sezonams – dar kartą pamąstyk, ar analogiškos paskirties daikčiukas jau kartais nekabo tavo rūbų spintoje?

Vandenis

Didžiuliai prekybos centrai su kasomis prie išėjimo – ne Vandenio merginai. Lakstydama po tokią parduotuvę ji į maišelį krauna viską, nuo nėriniuotos palaidinės iki elektros lemputės. Vandeniui labiausiai gresia prarasti saiką pamačius užrašą „Naujiena“ – juk taip smalsu išbandyti kažką tokio! Nesvarbu, ar ta naujiena – madingos kelnės, ar plaukų dažai. Vandenis pasiryžusi išleisti kad ir visus pinigus tenkindama savo smalsumą, bet... dažnai tik prie kasų susizgrimba, jog piniginę paliko namuose. O jei piniginė savo vietoje, rankinėje, tai irgi dar nieko nereiškia – gali būti, kad joje nėra tiek pinigų, kiek reikėtų šioms visoms prekėms įsigyti.

Patarimas Vandeniui: Prieš eidama į parduotuvę pasitikrink, ar turi piniginę, ir iš anksto nuspręsk, kiek šiandien išleisi pinigų.

Žuvys

Žuvys po parduotuvę „plaukioja“ ramiai ir elegantiškai, niekur per daug nesiskubindamos. O kur skubėti, jei vis tiek šią dieną ji nusprendė skirti tik sau. Tarp apsilankymų parduotuvėse galima pasidaryti ir pertraukėlę, užsukti į kavinę ko nors užkąsti – juk parduotuvės taip išvargina. Pamačiusios įdomesnę reklamą ar akciją Žuvys nedvejodamos keičia savo kryptį ir juda link jos: joms patinka palepinti save netikėtais pirkiniais, ne pirmo būtinumo daiktais.

Patarimas Žuvims: Išsiruošusi į parduotuves tą dieną nebeplanuok nieko svarbaus, nes vis tiek greičiausiai reikalus teks atidėti arba tu beviltiškai vėluosi.