Vandenis

(sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Tam tikri sunkumai darbuose gali jus nuvilti, tačiau neilgam – jau visai netrukus į galvą šaus naujų idėjų, kurias norėsite įgyvendinti kuo greičiau. Bet neskubėkite, nesiimkite ryžtingų veiksmų neužsitikrinę įtakingų žmonių paramos ir net nepasidomėję jų nuomone. Jus gali traukti rizikingi užsiėmimai ir abejotini projektai. Atsiminkite, kad žvaigždės šiandien jums bus palankios tik iš dalies. Kiek geresnė situacija asmeniniame gyvenime. Priimate kaip tik tuos sprendimus, kurių reikia norint pagerinti santykius su artimaisiais. Nesirinkite lengviausių kelių.

Vandeniai – ieškotojai ir keliautojai, kuriuos domina absoliučiai viskas. Išskyrus valdžią, prestižą, tuščią įvaizdžio burbulą. Jei jie kuo domisi – tai tik iš nuoširdaus, įgimto smalsumo, o ne tam, kad iš to išpeštų sau naudos. Tiesa, patenkinę savo smalsumą lengvai randa naują susidomėjimo objektą ir be širdperšos palieka senąjį. Dažnai tokia tendencija pastebima ir Vandenio meilės reikalkuose. Jie nelabai mėgsta vadovauti kitiems, tačiau ir patys retai kada paklūsta svetimai valiai. Jų stiprybė – paprastume, o silpnybė – patiklumas.

Vandenių akiratis platus, komunikabilūs ir visuomeniški jie geriausiai jaučiasi kolektyve. Tai puikūs pedagogai, žurnalistai, menininkai, sociologai, psichologai, gidai. Taip pat Vandeniai mielai renkasi su elektronika, prietaisais ir technologijomis susijusias profesijas: elektriko, mechaniko, programuotojo, techniko. Neretai pasirenka su ekstremaliu sportu susijusią veiklos sritį.

Vandeniams netinka monotoniškas, tik siaurą sritį apimantis darbas.

Jokių taisyklių! Vandeniai vertina originalumą ir polėkį, be to, turi puikų humoro jausmą. Tad lengvai derinama net ir labiausiai nesuderinamus dalykus, noriai išbando mados naujoves, bet dažniau patys diktuoja stilių. Jiems tinka ryškūs, ekstravagantiški rūbai, eklektika.
Meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai, egzotiški suvenyrai, įdomūs, neįprasti daiktai (gali būti jumoristiniai), knyga (Vandenio interesų ratas itin platus, tad tiks įvairiausia literatūra), muzikos įrašai, bilietai į koncertą, spektaklį, renginį, įvertins netgi pakvietimą į mokslinę paskaitą.

Tinkamiausi partneriai: Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis.

Sunkiai sutaria su Jaučiu, Skorpionu ir Liūtu.

Ametistas, granatas, cirkonis.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter