Avinas

(kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Iš esmės – neblogas laikas, tik nuotaiką gali sugadinti tam tikri nesusipratimai. Netruks romantinių išgyvenimų, naujų įspūdžių, ypač stiprios emocijos laukia tų, kurie planuoja ilgas išvykas. Palanku investuoti ir įsigyti naujus daiktus.

Marso ir Saulės įtaka šio ženklo žmonėms įskelia energijos ir iniciatyvos kibirkštį, tačiau kartu padovanoja ir polinkį į perdėtas reakcijas. Avinas visomis išgalėmis bėga nuo nuobodulio ir rutinos, net jei tas bėgimas jam sukelia daugybę problemų. Jam nepritrūks ryžto ir idėjų tas problemas išspręsti, tiesa, kartais sprendimai tik dar labiau apsunkina padėtį. Avinai apskritai daugiau jaučia, nei galvoja. Tiek vyrai, tiek moterys, gimę po šiuo ženklu – potencialūs herojai, genijai, užkariautojai ir... keistuoliai.

Avinas nesvajoja apie ramią karjerą. Jam reikia tikro viesulo: rizikos, įvertinimo, permainų, prestižo, iššūkių ir trofėjų. Todėl tinkamiausios profesijos siejamos su rizika, sparta, padidintu dėmesiu ar didžių atradimų galimybėmis: sportininkas, karininkas, gelbėtojas, lektorius, mokslininkas, išradėjas, gydytojas (ypač seksis chirurgija, neurologija, stomatologija, ekstrinė medicina), bioenergetikas, turizmo sferos darbuotojas, verslininkas, grožio specialistas, advokatas, prodiuseris, viešųjų ryšių atstovas, renginių organizatorius, krupjė, kaskadininkas.

Šiam ženklui visai netinka rami, monotoniška profesija: darbas fabrike prie mašinų ar staklių, buhalterinė apskaita, maršrutinio autobuso vairavimas.

Chaotiškas ir originalus. Avinai žavisi netikėtomis idėjomis, dievina tai, kas sportiška, seksualu ir patogu. Avino ženklo moterys dažnai renkasi berniukišką įvaizdį: mielai dėvi kelnes, kerpasi plaukus trumpai – mat taip patogiau. O moteriškumą visiškai kompensuoja jų vidinė energija. Rekomenduojamas kultinis spalvų derinys Avinams – klasikinė raudonos ir juodos elegancija.
Prabangios, bet praktiškos ir įsimenančios: kosmetika, grožio salono, sporto klubo, koncertų abonementas, muzikos šedevrų įrašai, gėlės (tiek milžiniškos puokštės, tiek kambariniai augalai), pasaulinę šlovę pelniusios knygos.

Tinkami partneriai: Liūtas, Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys.

Sunkiai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.

Deimantas, safyras, rubinas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter