Dienos horoskopas

 • Avinas

  Reikės nemažai gyvenimiškos išminties ir ramybės. Prisiminkite, kad tikrai ne visi jūsų norai bus išpildyti. Pagrindinė problema – atsisakyti įprasto požiūrio, gyvenimo būdo, tikslų siekimo. Finansines problemas išspręsite dėka vyresnių giminaičių. Sunkiai rasite bendrą kalbą su savo mylimu žmogumi.

 • Jautis

  Būkite atsargūs ir atidūs spręsdami profesinius klausimus: rizikuojate padaryti klaidas, kurios turės neigiamas pasekmes. Tvirtinkite užimtas pozicijas, atidėkite naujų idėjų įgyvendinimą. Klausykite šeimos narių patarimų, susidėliokite savo ateities planus. Įtampa romantiniuose santykiuose vis dar tęsis.

 • Dvyniai

  Būkite išrankūs pažintyse, nepasitikėkite žmonėmis, kurie žada aukso kalnus, nesusidėkite su abejotinais asmenimis. Finansinius reikalus spręskite savarankiškai, nesitikėkite, kad pagalba ateis iš šalies. Tiesa, darbui diena ne itin palanki, sudėtingus darbus patartina atidėti.

 • Vėžys

  Jus lydės palankus aplinkybių susiklostymas, kuris padės jums pakeisti į gerąją pusę asmeninį gyvenimą. Pagerės stabilių porų santykiai, vienišiai užmegs įdomias pažintis. Intuicija bus labai stipri, ir dėka jos išvengsite klaidų ir neapgalvotų sprendimų. Įgyvendinsite savo idėjas.

 • Liūtas

  Ryškių pergalių šiandien nepasieksite, tačiau tai nereiškia, kad nepasieksite puikių rezultatų bet kokiuose darbuose. Aplinkiniai kreips didelį dėmesį į bet kokius jūsų veiksmus, tad venkite susigadinti savo reputaciją. Mažinkite išlaidas – dabar ne laikas švaistyti pinigus vėjais.

 • Mergelė

  Sudėtingi santykiai bus šeimoje, rizikuojate susipykti su artimaisiais, jei nebūsite nuolankūs ir neatsisakysite savo planų dėl bendros gerovės. Neleiskite, kad pykčiai peraugtų į konfliktus. Visgi mylimas žmogus sugebės jus palenkti į savo pusę ir pakeisti savo įpročius, priimti ryžtingus žingsnius.

 • Svarstyklės

  Sugebėsite išvengti nemalonumų, kuriuos įveikti padės nauji ir patikrinti sąjungininkai. Palanki diena dalykinėms ir pramoginėms išvykoms, susitarimams su užsieniečiais. Šeimos problemų sprendimas atims daug laiko ir jėgų, tačiau jas reikia spręsti nedelsiant.

 • Skorpionas

  Sunkiai seksis bendrauti, galimi nesutarimai tarp kolegų ir dalykinių partnerių, o taip pat ir su artimaisiais. Stenkitės bent elgtis ne agresyviai, meskite lauk egoistinius įpročius, nekelkite skandalų, jei situacija taps nekontroliuojama. Turėsite problemų su turtu.

 • Šaulys

  Galimos rimtos problemos darbe, tačiau jūs sugebėsite neimti į galvą tai, kas ne itin svarbu. Galimos naujos romantinės pramogos ir malonūs meilės išgyvenimai. Būsite linkę rizikingiems veiksmams, ieškodami naujų įspūdžių, pamiršite apie atsargumą. Jums šiandien seksis ir nemalonių aplinkybių neturėtų pasitaikyti.

 • Ožiaragis

  Bus maloni ir sėkminga diena. Išspręsite bet kokias sudėtingas užduotis, priimsite reikalingus sprendimus. Stenkitės perimti naudingą patirtį ir mokykitės iš svetimų klaidų. Sulauksite pagalbos iš vyresnių žmonių, lengvai išspręsite šeimos problemas. Palanki diena kelionėms.

 • Vandenis

  Sunkiai sutarsite su aplinkiniais, nors šeimos nariai jus supras, iš jų sulauksite paramos. Būtent giminaičiai padės spręsti finansines problemas. Būsite linkę pyktis su mylimu žmogumi, o bet koks konfliktas gali ilgam užsitęsti.

 • Žuvys

  Emocinis fonas palankus, lengvai sutarsite su aplinkiniais, būsite nusiteikę optimistiškai, net jei ir kiltų problemų. Jausitės komfortiškai, pajusite jėgų antplūdį ir minčių aiškumą. Sėkminga diena bendravimui, užmegsite naujas pažintis, tačiau neforsuokite romantinių santykių.