Dienos horoskopas

 • Avinas

  Turite būti labai kantrūs, nes kitaip nepasieksite savo tikslų, taip pat prišauksite rimtų nemalonumų. Rodos, visos jūsų svajonės gali išsipildyti, tačiau tai tik iliuzijos – nepasiduokite joms. Asmeniniuose santykiuose viskas klostosi šauniai.

 • Jautis

  Gana sėkminga diena darbui, tačiau reikalų turėsite tiek daug, kad galite pervargti. Todėl stebėkite savo galimybes, pasirūpinkite ir savais interesais. Palanku ieškoti naujų partnerių. Sudėtingesnė situacija asmeniniuose santykiuose – sunkiai kontroliuosite savo emocijas.

 • Dvyniai

  Labai sėkminga diena tiems, kas planuoja kilti karjeros laiptais. Šiandien turite galimybę nugalėti savo konkurentus. Sunkumai iškils sprendžiant finansinius klausimus. Venkite gausių žmonių susibūrimų – būsite labai jautrūs ir nervingi.

 • Vėžys

  Pasieksite ryškių pergalių profesinėje srityje, rasite bendrą kalbą net ir su „sunkiais“ asmenimis. Finansinė padėtis nestabili. Laikykitės atokiai nuo žmonių, su kuriais jums sudėtinga ir sunku bendrauti – šiandien būsite lengvai pažeidžiami.

 • Liūtas

  Ši diena sėkminga darbui, leis jums pasiekti gerų rezultatų. Išspręsite finansinius klausimus, palanku tvarkytis turtinius reikalus. Į svarbius susitarimus atsižvelkite labai rimtai, nes čia vien tik jūsų žavesio neužteks. Daugiau laiko skirkite poilsiui.

 • Mergelė

  Labai stiprios pozityvios tendencijos ir jūs padarysite viską, kad tik jomis pasinaudotumėte. Palanki diena savarankiškam darbui, spręsti organizacinius reikalus. Užmegzkite naujas pažintis, o bet kokioje kompanijoje jausitės komfortiškai.

 • Svarstyklės

  Ne itin sunki diena, tačiau jūs būsite linkę pulti į paniką dėl įvairių smulkmenų ir įsižeisti dėl nieko. Galimos ir rimti profesiniai pasiekimai ir naudingų ryšių užmezgimas. Tik neskubėkite apsipirkinėti, nes greičiausiai įsigysite daiktus, kurių ilgainiui nebenorėsite.

 • Skorpionas

  Gana sėkminga diena dalykiniam bendravimui, profesinių santykių vystymui. Savarankiškas darbas bus ypač produktyvus, tik klausykite kitų patarimų ir netgi pasinaudokite kitų idėjomis. Palankus aktyvus poilsis, daugiau laiko praleiskite su šeimos nariais.

 • Šaulys

  Diena susijusi su bendravimo sunkumais – jūsų laukia nesutarimai su kolegomis, draugais ir netgi mylimu žmogumi. Tačiau diena tinkama darbui ir poilsiui, jei prieš save išsikelsite teisingus tikslus ir jų sieksite. Palanku išpildyti bet kokius pažadus.

 • Ožiaragis

  Aukštas gyvybinis potencialas, lengvai įveiksite visus sunkumus ir išspręsite esamas problemas. Palanku pradėti naujus projektus. Neskubėkite priimti sprendimus – dabar turite laiko įvertinti esamą situaciją.

 • Vandenis

  Emociškai sunki diena: jūs būsite per daug jautrūs kritikai, labai greitai įsižeisite ir būsite dirglūs. Stenkitės savo energiją nukreipti reikiama linkme. Neatsisakykite poilsio, atokvėpio minučių, daugiau vaikščiokite ir palepinkite save.

 • Žuvys

  Įtempta ir sudėtinga diena. Tačiau būsite gana optimistiškai nusiteikę ir pasitikintys savimi – todėl lengvai įveiksite bet kokius sunkumus. Galimos piniginės įplaukos, skolų grąžinimai. Venkite pramoginių įstaigų ir mažai pažįstamų žmonių.