Dienos horoskopas

 • Avinas

  Jei galite, geriau anksčiau grįžkite namo ir daugiau ilsėkitės, apsiimkite kuo mažiau darbų. Galima pagalba iš artimųjų. Palanki diena susitvarkyti nekilnojamojo turto reikalus arba ieškoti tinkamos gyvenimosios vietos.

 • Jautis

  Stiprios pozityvios tendencijos, atsivers palanki situacija drąsių idėjų įgyvendinimui tiek darbe, tiek ir asmeniniuose santykiuose. Didelė sėkmė lydės vykdant kūrybines užduotis. Asmeniniuose santykiuose palanku spręsti įsisenėjusias problemas.

 • Dvyniai

  Palanki diena, kai atsiveria daug įdomių galimybių. Tiesa, laukia nemažai vilionių, kurioms atsilaikyti tikrai nebus lengva. Būsite linkę greitai priimti sprendimus, o aplinkiniai ne visuomet su jumis suspės. Ieškantys antrosios pusės, tikėtina, kad šiandien ją ras.

 • Vėžys

  Produktyvi diena dirbant su senais ir naujais projektais, siekiant profesinių tikslų. Palanki diena informacijos rinkimui ir savo akiračio plėtimui. Puiki diena išvykoms, romantinės kelionės pradžiai. Didelė tikimybė, kad gausite dovanų ar materialinę paramą.

 • Liūtas

  Tikslo siekiantys ir veiklūs Liūtai šiandien pasieks neblogų rezultatų. Palanki situacija bus keičiant darbą arba tariantis dėl bendradarbiavimo. Namuose ramiai ir be ginčų aptarsite sudėtingas problemas su savo šeimos nariais.

 • Mergelė

  Bus įtempti šeimyniniai ir romantiniai santykiai. Jūsų perfekcionizmas iššauks aplinkinių nepasitenkinimą ir nesusipratimus. Dalykiniuose reikaluose atsiras galimybės užmegzti ilgalaikius santykius.

 • Svarstyklės

  Produktyvi diena tiems, kurie užduotis įveiks kūrybiškai. Galite susidurti su kliūtimis, tačiau jos nebus esminės. Sunku bus bendrauti su artimaisiais, kurie nenorės leistis į jokius kompromisus.

 • Skorpionas

  Be vargo įveiksite bet kokias profesines aukštumas ir pademonstruosite aplinkiniams savo gebėjimus bei talentus. Gausite įdomių, vertų dėmesio pasiūlymų. Tačiau laikykitės atokiai nuo bet kokių intrigų ir avantiūrų – saugokite savo reputaciją.

 • Šaulys

  Būkite išrankesni pažintims - taip išvengsite nemalonumų. Jūsų patiklumu gali pasinaudoti blogo jums linkintys žmonės. Asmeninis gyvenimas tikrai nėra harmoningas – jūs nebūsite linkę nuolaidžiauti. Išsirinkite užsiėmimus, kurie kelia jums malonumą.

 • Ožiaragis

  Vargu, ar paisysite kitų patarimų – būsite susikoncentravę ties savo įsitikinimais. O ši tendencija tik pagilins problemas asmeniniame gyvenime, neišvengsite įtampos. Stenkitės kuo daugiau dėmesio skirti žmonėms, kurie jums brangūs.

 • Vandenis

  Diena atneš daug įvairovės ir įdomių nutikimų, kurie leis sustiprinti savo pozicijas tose sferose, kurios jums yra ypač svarbios. Beje, rezultatai tikrai jūsų nenuvils. Į vakarėlius kvieskite tik gerai pažįstamus draugus ir venkite kontakto su atsitiktiniais žmonėmis.

 • Žuvys

  Sulauksite šiek tiek nerimo, šiek tiek rūpesčių, tačiau išvengsite rimtų problemų ir nesusipratimų. Sugebėsite atsisakyti nuo pagundų ir neapgalvotų sprendimų. Nepalanku lankytis renginiuose, daugiau laiko praleiskite artimųjų draugijoje.