Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Ką skaičiai pranašauja meilės fronte? 10

2016 08 31 autorius: Palmiros žvaigždės, sxc.hu
Ką skaičiai pranašauja meilės fronte?

Norite nuspėti, ko tikėtis iš mylimo žmogaus? O gal rūpi sužinoti, kas laukia su naujuoju pažįstamu, kuris jums neabejingas? Pabandykite išsiburti. Kaip tai daryti?

Reikia jūsų ir jo tikslios gimimo datos. Tarkime tai bus: 1968 02 05 ir 1965 11 14. Sudedame: 1+9+6+8+2+5=31 ir 1+9+6+5+1+1+1+4=28. Toliau: 3+1+2+8=14. Jei ši suma nėra nuo 1 iki 9 ir 11 arba 22, dedame toliau: 1+4=5. Nulis yra neskaitomas. Galutinis rezultatas išeina 5. Dabar tokius pat skaičiavimus atlikite su savo gimimo datomis. Tradicinė numerologija remiasi vienuolika skaičių: nuo 1 iki 9 bei 11 ir 22. Kiekvienas skaičius turi savo reikšmę.

Skaičių reikšmės:

1 – stinga abipusio pasitikėjimo ir iniciatyvos. Perspektyva su šiuo žmogumi nepatikima, nes jis ieško trumpalaikio ryšio.

2 – santykių harmonija. Jei jums pavyks pažaboti nevisavertiškumo jausmą, su šiuo žmogumi laukia puiki emocinė ateitis.

3 – nepastovus gyvenimas. Jūsų partnerio ambicijų sąraše nėra tokios moters kaip jūs. Bendraudamas slapčia dairysis į kitas.

4 – patikimas, ramus žmogus. Neabejodama su juo susiekite savo ateitį. Tik turėsite kontroliuoti jo tingumą, polinkį gyventi be rūpesčių.

5 – labai energinga asmenybė. Erzins jo nutrūktgalviškumas ir noras rodyti dėmesį visiems, tik ne jums. Jei to „nepastebėsite“, bendrausite ilgai ir lengvai.

6 – šeimos ir namų žmogus. Įsimyli vieną kartą ir visam gyvenimui. Tačiau analogiškus reikalavimus kelia ir tavo meilei, todėl niekada neatleis koketavimo.

7 – linkęs į dvasinius dalykus. Vertina rafinuotą bendravimą prie žvakių šviesos. Tačiau gyvensite nuobodžiai, nes jis nelinkęs rizikuoti.

8 – atviras materialistas. Sieks planingai tvarkyti buitį. Tikrai nedovanos gimtadienio proga tūkstančio rožių. Jei ilgitės tėviško vyro, šis žmogus atitiks jūsų slaptą norą.

9 – neribota fantazija. Jei imsitės jį valdyti, pasieksite labai daug. Tačiau tai vyras vaikas. Ilgainiui jums gali nusibosti mamos vaidmuo, tuomet jis išeis pas kitą.

11 – regis, jis apdovanotas fiziniu ir dvasiniu grožiu. Tačiau visą gyvenimą turėsite jį stumti. Ilgainiui jo savimeilė ims dominuoti. Beje, silpnokas jo vyriškas vaisingumas, tad apie vaikučius svajokite neužtikrintai.

22 – racionalus, kuriantis žmogus. Iš gyvenimo ir iš jį supančios aplinkos reikalaus itin daug. Nemokės būti atlaidus. Tačiau daugeliu atveju juo, kaip vyru, galėsite didžiuotis.

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Abel Faulkner
This is one of my drift boss favorite articles because it is both reliable and interesting.
unlikevampire
Just so you know, I have never once checked out your weblog.moto x3m
Julius Cox
you may feel a need for solitude and self-care as you navigate your emotional landscape. Avoid being overly critical or perfectionistic towards yourself or your partner. duck life

Daugiau komentarų