Vėžys

(birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Jus lydės palankus aplinkybių susiklostymas, kuris padės jums pakeisti į gerąją pusę asmeninį gyvenimą. Pagerės stabilių porų santykiai, vienišiai užmegs įdomias pažintis. Intuicija bus labai stipri, ir dėka jos išvengsite klaidų ir neapgalvotų sprendimų. Įgyvendinsite savo idėjas.

Vėžių intelektas paprastai būna aukštesnis už vidutinį, jų puiki atmintis. Svarbiausia – kad jie šias savo savybes panaudotų tinkamai, užuot iki begalybės gilinęsi į save. Gerai jei Vėžiui pasiseka savo vidinį potencialą paversti ramsčiu einant į pasaulį, o ne padaryti pamatais vidiniam uždaram lizdui susisukti. Šio ženklo žmonės – mylintys, švelnūs, rūpestingi. Šeima, namai, gimtinė, Tėvynė – tai svarbiausios sąvokos Vėžiui. Artimiems, mylimiems žmonėms ir draugams Vėžys – patikimiausias ramstis pasaulyje, šie žmonės niekada neatsisakys padėti tiems, kas rado kelius į jų širdį.

Vėžiai profesiją renkasi itin atsakingai ir kruopščiai. Būdami šeimyniški ir globėjiški jie tampa puikiais vaikų psichologais, vaikų darželių darbuotojais, auklėmis, noriai renkasi kinologo, veisėjo ir pan. profesiją. Darbe vertina galimybę jaustis patogiai, jaukiai, noriai rūpinasi savo darbo aplinka, rodo iniciatyvą darbų racionalizavime. Tarp Vėžiui rekomenduojamų profesijų – mokslininkai, mokytojai, valdininkai, archeologai, rašytojai, restoranų valdytojai, virėjai, prekybininkai, dietologai.

Netinkamos profesijos, susijusios su permainomis, nervine įtampa: biržos makleris, kariškis, sportininkas, policininkas, gaisrininkas, chirurgas.

Vėžių garderobą galima apibūdinti dviem žodžiais: romantiškas ir jausmingas. Mielai renkasi lengvus, minkštus audinius, pastelines spalvas, dėvi aptakių formų, patogius drabužius. Vėžiai linkę prisirišti pire turimų rūbų ir papuošalų, jų spintose galima surasti ir keliolikos metų senumo daiktų. Apsipirkti mieliau eina ne į dideles parduotuves, o į mažus jaukius butikus, noriai ieško stiliaus perliukų padėvėtų daiktų parduotuvėse.
Ideali dovana – ir vertinga, ir su istorija: kailiniai, antikvarinis daiktas, vardinis aksesuaras, kvietimas į prabangų renginį, meno kūrinys, kosmetika, juvelyriniai dirbiniai.

Tinkami partneriai: Skorpionas, Žuvys, Vėžys, taip pat Liūtas, Mergelė, Jautis.

Sunkiai sutaria su Ožiaragiais, Svarstyklėmis, Avinais.

Rubinas, mėnulio akmuo (selenitas) ir smaragdas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter