Skorpionas

(spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Gana sėkminga diena dalykiniam bendravimui, profesinių santykių vystymui. Savarankiškas darbas bus ypač produktyvus, tik klausykite kitų patarimų ir netgi pasinaudokite kitų idėjomis. Palankus aktyvus poilsis, daugiau laiko praleiskite su šeimos nariais.

Skorpionas – dramatiškas meilės ir mirties, erotikos ir agresijos ženklas. Pastovus, sunkiai perprantamas, tylus, valdingas ir paslaptingas individualistas. Marso valdomam Skorpionui stiprią įtaką daro Plutonas, jauniausia planeta. Pats Skorpionas yra šiek tiek nemirtingas – kad ir kokių negandų krečiamas, jis tarsi Feniksas gali pakilti iš pelenų. Jis turi stiprios vidinės jėgos, leidžiančios jam atkakliai siekti savo tikslo, nesirūpinti smulkmenomis. Jis gali nusivilti aplinkiniais, bet tik ne savimi. Perpranta pašnekovą iš pirmo žvilgsnio, lengvai patenka į kitų žmonių sielą, tačiau jo siela dažnai taip ir lieka niekam neįžengiama tvirtove.

Individualistai Skorpionai dažniausiai renkasi jų asmeninės laisvės nevaržančias profesijas. Jie – puikūs psichologai, psichiatrai, chirurgai, žolininkai, netradicinės medicinos atstovai, filosofai, mąstytojai, teologai, kriminalistai, teisėjai, konsultantai.

Netinkamos profesijos: kariškis, policininkas. Skorpionui taip pat sunku dirbti aptarnavimo sferoje, kur reikia pildyti kitų žmonių užgaidas.

Žavus, seksualus ir nenuspėjamas. Skiriamasis Skorpiono bruožas – juoda spalva, tarp šio ženklo žmonių daug gotų judėjimo atstovų. Dievina seksualius ir prabangius daiktus, todėl Skorpionės moterys gali tapti tikromis aukštakulnių arba apatinių rūbų maniakėmis, o vyrai išskirtinį dėmesį skiria prabangiems laikrodžiams, kaklaraiščiams.
Geriausia dovana Skorpionui – su lašeliu mistikos. Tai gali būti ir per atlaidus pirktas šventas paveikslėlis, ir iš Indijos parvežta Budos statulėlė. Taip pat pravers prabangūs aksesuarai, kelionės, sporto reikmenys, apatiniai rūbai. Svarbiausia kad dovana būtų atitinkamai įpakuota, didelė, turėtų simbolinę vertę.

Tinkamiausi partneriai: Žuvys, Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės.

Sunkiai sugyvena su Vandeniais ir Taurais.

Topazas, akvamarinas, karbunkulas, koralas, granatas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter