Ožiaragis

(gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Nelengva diena tiems, kurie nepasinėrę į darbą. Jūsų gali laukti rimti nusivylimai ir nesutarimai su kolegomis, konfliktai su verslo partneriais. Bet didžiausią pavojų kelia nepasitikėjimas savo jėgomis. Nepamirškite: jūs galite įgyvendinti savo planus!

Nuosaikus, susitvardantis ženklas, susijęs su filosofija, pasaulio pradžia, laiko tėkme. Ožiaragiai nelinkę kalbėti apie save, paleisti į darbą savo žavesį jiems – nesolidu. Jie geba pakilti aukščiau pasaulio tuštybės. Jie nedemonstruoja savo pranašumų, tad aplinkiniams gali susidaryti klaidingas įspūdis, jog tokių ir neturi. Artimiau pažinus Ožiaragį nuomonė iš esmės pasikeičia. Ožiaragis tyliai, nekrisdamas kitiems į akis skinasi kelia link aukštumų – tiek dvasine, tiek materialine prasme. Netuščiagarbis Ožiaragis turi daug vidinės energijos, o jo atkaklumas leidžia užtikrintai pasiekti tai, ko trokšta.

Ožiaragiai turi gana retą savybę – jiems idealiai tinka monotoniškas, individualus, susikaupimo ir atidumo reikalaujantis darbas. Todėl jie – tiesiog nepakeičiami buhalteriai, finansininkai, konstruktoriai, administratoriai, juvelyrai. O kadangi nesibodi fizinio darbo, taip pat gali tapti puikiais ūkininkais, agronomais, statybininkais. Ožiaragiai liks patenkinti pasirinkę ekonomisto, stomatologo, advokato, pramonininko, fiziko, valstybės tarnautojo kelią.

Kadangi nemėgsta intrigų ir šurmulio, Ožiaragiams svetimas šou pasaulis, politiko karjera taip pat jiems retai kada tampa siekiamybe.

Ožiaragių stilių labiausiai lemia jų karjera, todėl neatsiejama jų garderobo dalis – darbo rūbai: kam judesių nevaržantis kombinezonas ar sportinė apranga, o kam griežtas dalykinis kostiumėlis. Panašaus tipo rūbus Ožiaragiai renkasi ir laisvalaikiui. Mieliausiai dėvi klasikinį stilių, natūralius audinius. Daug dėmesio skiria aksesuarams ir avalynei. Retai kada vergauja madai, stiliaus nuobodulį mėgina vaikyti taikliai parinktomis originaliomis detalėmis.
Visa, kas susiję su profesine veikla (prabangūs rašikliai, užrašinės, darbo kalendoriai) ir moderniausiomis technologijomis (naujausias skaitmeninis fotoaparatas, ausinukas, mobilusis telefonas). Taip pat tiks aksesuarai, kelionių suvenyrai, enciklopedijos, žinynai.

Geriausi partneriai: Jautis, Mergelė, taip pat tinka Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys.

Sunkiai sugyvena su Avinu, Vėžiu, Svarstyklėmis.

Granitas, rubinas, oniksas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter