Dvyniai

(gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Būkite išrankūs pažintyse, nepasitikėkite žmonėmis, kurie žada aukso kalnus, nesusidėkite su abejotinais asmenimis. Finansinius reikalus spręskite savarankiškai, nesitikėkite, kad pagalba ateis iš šalies. Tiesa, darbui diena ne itin palanki, sudėtingus darbus patartina atidėti.

Intelektualų, menininkų ženklas. Veikiami vien Merkurijaus Dvyniai iš prigimties yra šiek tiek abejingi. Tai – apsauga nuo pernelyg didelių emocijų, leidžianti jiems būti neįtikėtinai komunikabiliems, optimistiškiems, drąsiems. Jie turi puikų humoro jausmą, bene geriausiai iš visų ženklų toleruoja kritiką, puikiai pagauna ironiją. Šios savybės lemia, kad Dvyniai nuolat tampa kompanijos siela, jie lengvai bendrauja, paperka aplinkinius savo vidiniu žavesiu. Tiesa, ieškodami lengviausio kelio per gyvenimą Dvyniai linkę ne kovoti su sunkumais, o nuo jų bėgti, atsiribodami nuo bet kokios atsakomybės.

Darbe siekia išnaudoti savo galingą kūrybinį potencialą, įgimtą oratorystės talentą, dievina permainas ir bendravimą, moka derėtis, geba sudominti pašnekovą. Tinkamiausios profesijos: žurnalistai, rašytojai, mokytojai, derybininkai, vertėjai, lektoriai, reklamos agentūrų darbuotojai, vadybininkai, diktoriai, komentatoriai, garso operatoriai, pardavėjai, informacijos tarnybų darbuotojai, socialinės apklausos vykdytojai, logopedai, sapnų aiškintojai, lingvistai, aktoriai, psichoanalitikai, rašytojai, kompozitoriai ir, žinoma, tiesiog idealūs juristai.

Dvyniams netiks profesijos, nesuteikiančios erdvės jų kūrybai ir komunikacijai: kasininkas, buhalteris, archyvaras ir kt.

Vertina permainas ir tempą, todėl jų spintoje – nuolatinis mados vėjų sūkurys. Dvyniai neprisiriša prie vieno įvaizdžio, tad turi rūbų „nuo... iki...“. Daug spalvotų, originalių drabužių, tiesa, dažniausiai jie puikiai dera vieni su kitais. Dievina neįprastas, netikėtas detales, aksesuarais pabrėžia savo tos dienos nuotaiką.
Svarbiausia – ne dovanos vertė, o netikėtumas. Tiks originalūs aksesuarai (gali būti ir bižuterija, Dvyniai nevergauja kainai ir prestižui), senoviškas indas, smagi knyga, kosmetika, smilkalai, kelionės, sporto reikmenys, fotoaparatas, gardūs skanumynai ar taurūs gėrimai.

Tinkami partneriai: Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Jautis.

Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Šauliais, Žuvimis.

Agatas, chrizoprazas ir berilas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter