Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Kada palanku kirpti plaukus? 23

2019 11 19 autorius: Horo.lt
Kada palanku kirpti plaukus?

Žmonės dažnai nori žinoti, kada kirpti plaukus, kad greičiau augtų, būtų stipresni, pūresni ir labiau žvilgėtų. Iš tiesų, plaukų kirpimas pagal mėnulio fazes jau žinomas nuo seno ir visa tai yra tikra teisybė. Tačiau be mėnulio yra ir kitų jėgų, kurios (ne)skatina plaukų augimą. Tad ką vertėtų žinoti?


Mėnulio kalendorius ir plaukų kirpimas


Nors rodos, kad Mėnulis ir plaukai neturi nieko bendra, jų ryšys, iš tiesų, gan stiprus. Nuo Mėnulio fazės priklauso, kuri diena kirpti plaukus bus tinkama, o kuri ne.


Plaukai – viena svarbiausių ir išraiškingiausių mūsų įvaizdžio dalių. Ilgi ir stiprūs plaukai ne tik puošia, bet ir jaunina, išryškina mūsų bruožus. Patraukliausiai atrodančios asmenybės pasižymi ilgais, išpuoselėtais plaukais. Kad tinkamai jai pasirūpintume, svarbu nepamiršti juos kirpti atsižvelgiant į mėnulio fazę.


Manoma, kad tinkamiausias laikas kirpti plaukus yra pilnaties laikotarpiu. Tada plaukai greičiau auga, tampa stipresni, storesni ir gyvybingesni, ima žvilgėti. Mėnulis daro įtaką augalams ir vandenynams.

Atitinkamai jis veikia ir plaukus, kurie sudaryti iš deguonies ir vandenilio – pagrindinių vandenį sudarančių cheminių elementų. Mėnulio trauka, veikdama Žemę, skatina ir plaukų augimą.


Remiantis astronomija, rekomenduojama plaukus kirpti kiekvienos pilnaties laikotarpiu, kai mėnulis pradeda paskutinį viso savo ciklo etapą, t. y., 4–5 dienos iki pilnaties.

 


Plaukų kirpimas


Ne paslaptis, kad kirptis kas mėnesį nesinori vien dėl to, kad trumpėja plaukų ilgis. Tačiau pakirpus plaukų galiukus, ypatingai išsišakojusius, paskatintume plaukų augimą, padidintume jų apimtį ir užtikrintume sveiką plaukų priežiūrą. Kad plaukai būtų gyvybingesni, paprasčiausiai galite nukirpti išsausėjusius plaukų galiukus. Trumpinant plaukus tereikia pakirpti aštuntadalį plaukų galų, nes plaukai kas mėnesį paauga apie 1-1,5 cm, o per metus jie užauga kiek daugiau nei 15 cm. Taigi, net jei plaukų galiukus trumpinsite 3–4 kartus per metus, jūsų plaukai vis tiek augs į ilgį ir, be abejo, bus daug sveikesni, nei buvo.


Nukirpus negyvus galiukus, sustiprėja plaukų šaknys, o plauko folikulai geriau apsaugomi nuo taršos ir nešvarumų.

 

Kada kirpti plaukus gruodį?


Vedų astrologijoje teigiama, kad plaukus reikėtų kirpti tik tam palankiu laiku. Ajurvedoje mokoma, kad plaukai yra energijos šaltinis, todėl jų kirpimas turėtų būti atsakingas veiksmas. Taigi, štai laikai, kuriais palanku kirpti plaukus gruodį:


gruodžio 1 d. (sekmadienis) pirmoje dienos pusėje; gruodžio 3 d. (antradienis) po 13 val.; gruodžio 4 d. (trečiadienis) iki 10 val.; gruodžio 6 d. (penktadienis) po 14 val.; gruodžio 7 d. (šeštadienis) iki 14:30 val.; gruodžio 9 d. (pirmadienis) po 15 val.; gruodžio 14 d. (šeštadienis) po 18 val; gruodžio 15 d. (sekmadienis) iki 19 val; gruodžio 17 d. (antradienis) iki 22 val; gruodžio 18 d. (trečiadienis) ir 19 d. (ketvirtadienis) palanku kirpti plaukus visą dieną; gruodžio 22 d. (sekmadienis) po 6 val.; gruodžio 23 d. (pirmadienis) po 7 val.; gruodžio 24 d. (antradienis) po 7 val.; gruodžio 30 d. (pirmadienis) iki 11:30 val..


Kitos nepaminėtos dienos yra nepalankios plaukų kirpimui dėl mėnulio ir ajurvedos, tad kitais laikais eiti nepatariama.

Taigi, prieš rezervuojant savo laiką apsilankymui pas kirpėją, gerai pasidomėkite, kuriomis dienomis ir net laikais, palanku kirptis, o kuriais geriau atidėti savo vizitą. Tai padės džiaugtis vešlesniais ir gražesniais plaukais.

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Vardynas
Ačiū už informatyvų įrašą! Jūsų pateikta informacija apie palankias dienas kirpti plaukus gruodį pagal mėnulio fazes ir Ajurvedos principus tikrai pravers daugeliui. vardynas.info
Angel17
This is so interesting. worcester plumber
online poker tips
Your article is a perfect article without a hitch. Thank you. My site: poker games online

Daugiau komentarų