Jautis

(balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Būkite atsargūs ir atidūs spręsdami profesinius klausimus: rizikuojate padaryti klaidas, kurios turės neigiamas pasekmes. Tvirtinkite užimtas pozicijas, atidėkite naujų idėjų įgyvendinimą. Klausykite šeimos narių patarimų, susidėliokite savo ateities planus. Įtampa romantiniuose santykiuose vis dar tęsis.

Dviguba Veneros ir Mėnulio įtaka lemia Jaučio jausmingumą ir sentimentalumą. Paprastai šio ženklo žmonės kantrūs, mokantys džiaugtis tuo, ką turi. Siekdami harmonijos jie gali taikstytis su laikinais nepatogumais, nekreipti dėmesio į smulkmenas. Tačiau jie negali pakęsti ginčų pakeltu tonu, neteisybės, visko, kas trukdo jų vidinei ramybei. Įsiutusio Jaučio reakcija gali būti neadekvati to įsiūčio priežasčiai. Jaučiai labiau pasitiki savo jausmais, nei protu, tačiau būdami atsargūs ir pastabūs vis dėlto moka pasidaryti pačias teisingiausias išvadas, priimti optimalius sprendimus.

Jaučiai nėra maištautojai, gyvenime vertina pastovumą, todėl jiems tinka patikimi, stabilūs darbai, net ir tie, kurie dvelkia monotonija. Kūrybinėse srityse jie daugiau pasiekia ne savo talentu, o sąžiningu darbu. Puikiai save realizuoja „ūkiškuose“ darbuose: žemdirbiai, gėlių augintojai, virėjai, maitinimo įstaigų darbuotojai, apželdintojai, vidaus interjero dizainerio, matininkai. Taip pat gali tapti gerais pardavėjais, visažistais, kosmetologais, reklamos agentais, mokesčių inspektoriais, antikvarais, bankų kasininkais, biologais, baldžiais, nekilnojamojo turto agentais, finansiniais konsultantais.

Jaučiams netiks profesijos, kurios nesuteikia pastovaus ir garantuoto uždarbio, reikalauja ne tiek darbo, kiek dvasinio polėkio, mobilumo: žurnalisto, renginių vedėjo, modelio, laisvo menininko.

Jautis vertina saugumą ir komfortą, įtariai žiūri į permainas ir netikėtumus. Todėl labiausiai pasikliauja klasikiniu stiliumi, ieško nepriekaištingos kokybės daiktų. Jaučiai retai kada vaikosi paskutinių madų, jiems daug svarbiau rasti tinkamą ir amžinai madingą daiktą. Daug dėmesio skiria papuošalams, aksesuarams. Dažnai renkasi švelnius bei natūralius audinius, pavyzdžiui šilką, kašmyrą, medvilnę, kuri maloniai priglunda prie kūno.
Būtinai praktiška, bet netikėta. Treniruoklis, abonementas į sporto klubą ar SPA saloną, madingas aksesuaras. Ūkiški jaučiai dievina ir namams skirtas dovanas: indus, buitinę techniką, meno kūrinius.

Tinkami partneriai: Mergelė, Ožiaragis, taip pat Žuvys, Avinas, Vėžys.

Sunkiai sugyvena su Liūtu, Skorpionu, Vandeniu.

Melsvos spalvos turkis, safyras, rožinis kvarcas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter