Mergelė

(rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Sėkminga diena, galimas progresas reikaluose. Profesinės problemos atims iš jūsų nemažai laiko, tačiau ir bendraminčiai norės jums padėti. Palanki diena apsipirkti, pasirašyti sutartis. Gerai seksis išvykose, o aktyvus poilsis – malonus.

Išoriškai paprasta ir santūri Mergelė viduje – bene sudėtingiausia asmenybė iš visų ženklų. Ji veržiasi į meną, kultūrą, aukštesnius tikslus per logiką, dedukciją, savotiška sistemą. Tai skeptikė, pernelyg nepasikliaujanti intuicija. Kad geriau suvoktų gyvenimą, ji stengiasi viską iki smulkmenų supaprastinti, išgryninti, savo gyvenime palikti tik tai, kas svarbiausia. Labai smalsi, bet atsargi. Prieš ką nors darydama nuodugniai apgalvoja, jos veiksmuose retai kada blyksteli spontaniškumo kibirkštis. Tarp iš prigimties protingų, darbščių ir pastabių Mergelių – daugybė garsių mąstytojų ir... maniakų.

Mergelės ypač skrupulingai renkasi darbo sritį, noriai gilina žinias, skiria darbui visą energiją. Nemėgsta rizikos, darydamos sprendimus apsvarsto visus „už“ ir „prieš“. Jų dvasiai artimiausios sritys – medicina, farmakologija, chemija. Taip pat mielai renkasi grožio paslaugų sferą, klientų aptarnavimą, prekybą, mokslinius tyrinėjimus, gali tapti puikiais amatininkais.

Prastais jausis dirbdamos permainingą, spartaus tempo ir tik paviršutinio dėmesio reikalaujantį darbą.

Mergelių spintoje – pedantiška tvarka. Jos skrupulingos, praktiškos ir labai išrankios, daug dėmesio skiria smulkmenoms. Dažniausiai renkasi klasikinį stilių, rūbus dėvi ilgai, rūpestingai prižiūri, derina vieną su kitu. Šiek tiek nuobodų ir monotonišką stilių efektingai pabrėžia taikliai parinkti aksesuarai, bet... ne kiekviena Mergelė juos geba prisitaikyti, mat vadovaujasi principu: geriau per mažai, nei per daug.
Viskas, kas subtilu ir ką galite nupirkti dailės salone, taip pat knygos (ypač poezija), tautodailės dirbiniai, mielos interjero smulkmenos, muzikos įrašai, kokia nors unikali vertybė, kuria būtų galima pasipuikuoti.

Tinkami partneriai: Jautis, Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas.

Sunkiai sugyvena su Šauliu, Žuvimis, Dvyniais.

Chrizolitas, nefritas ir karneolis.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter