Žuvys

(vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Emocinis fonas palankus, lengvai sutarsite su aplinkiniais, būsite nusiteikę optimistiškai, net jei ir kiltų problemų. Jausitės komfortiškai, pajusite jėgų antplūdį ir minčių aiškumą. Sėkminga diena bendravimui, užmegsite naujas pažintis, tačiau neforsuokite romantinių santykių.

Paskutinis Zodiako ženklas, tarsi sukaupęs savyje visų prieš tai ėjusiųjų ženklų išmintį. Jos parastai supranta visus ir viską. Išskyrus save. Todėl visą gyvenimą gali ieškoti savo tikrojo „aš“. Žuvys neištvermingos, jautriai reaguoja į visus gyvenimo skersvėjus. Išoriškai jos gali pasirodyti paviršutiniškos, tačiau savo vidumi jos – turtingiausios iš visų ženklų. Jos – tarsi pusiaukelė tarp nulio ir amžinybės, tarp gėri ir blogio, nuodėmės ir išganymo. Jos geba išlikti stebėtinai ramios net ir didžiausių kataklizmų akivaizdoje, bet lygiai taip pat gali pulti į isterišką paniką susidūrusius su menkniekiu.

Jautrios, subtilios, paslaptingos Žuvys dažnai renkasi su menu susijusią profesiją: menininkai, muziejininkai, antikvarai, rašytojai, aktoriai, meno srities mokslininkai. Taip pat gali tapti netradicinės medicinos žinovais, būrėjais, astrologais. Tinka ir visuomeniškumo reikalaujanti veikla: konsultantai, kuratoriai, teisėjai, labdaros, ekologijos organizacijų aktyvistai.

Ne pačios palankiausios Žuvims profesijos, kur reikia griežtos disciplinos ir tikslumo – kariškio, dispečerio, lakūno, finansininko, sportininko.

Subtilus ir svajingas. Žuvys intuityviai jaučia, kas gražu ir madinga. Mieliau renkasi romantiško tipo rūbus, kūrybingai prisitaiko sau mados naujoves. Plevėsuojantys, perregimi audiniai, daugiasluoksniai rūbai – savotiška Žuvų vizitinė kortelė. Intrigos ir paslapties atmosferą sukuria pamėgtas aksesuaras – plačiabrylė kepuraitė, skrybėlaitė su vualiu ar bent jau tamsūs akiniai – Žuvys mėgsta paslėpti savo akis nuo svetimų žvilgsnių.
Kosmetika, aksesuarai, ezoteriniai suvenyrai, skarelės, šalikėliai, papuošalai-talismanai, meno kūriniai.

Tinkamiausi partneriai: Skorpionas, Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis.

Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Dvyniais.

Heliotropas, perlai, ametistas.
Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter