Horo >> Migrena: kai norisi nusiimti galvą

Komentarai

outlander
You have a knack for outlander brewery, keep leveraging it to achieve greatness!
R
Cinie 100 tik padeda ir tai kartais jau nebe.. :( sukelia skausma menstruacijos, reguliariai kas menesi pries jas, sergu migrena po kelias dienas, taip pat issaukia nuovargis, nemiga.
Marius
Ką daryti jeigu man yra migrena ? Aš dažniausei išgeriu taę ir padeda bet manau kad taės kenkia organizmui. kaip išsigydinti negerent tablečių nuo migreno Patarkit?
lena
Ir mane kankino siaubingi migrenos priepuoliai. Kol nepradejau valgyti kasdiena imbiera. Dejau i arbatas, ir siaip skiltelem valgiau. Paskaiciau viename bloge apie migrena. Ir kadangi megstu imbiera, padidinau jo kieki, ir galvos skausmas ryskiai pagerejo (ne taip daznai, ne taip stipriai ir ne taip ilgai). Pasiskaitykit si bloga, gal atrasit savo kazka:
As
Norejau paklausti, ar del migrenos buuna siunciama i sanatorija ir ar turi siusti i ja?
ula
Aš irgi manau, kad nuo meilės trūkumo migrena :) Neįtikėtina, bet būtent seksas man labiausiai padėdavo nuo migrenos priepuolių :)Tiesiog intuityviai norisi mylėtis. Žinoma, švelniai ir atsargiai.
renata
Sveiki, esu šeimos gyd. rez . Renata. Domiuosi migrenos pobūdžio galvos skausmais. Prašyčiau atsakyti į anketėlės klausimus ir pasidalinti savo patirtimi apie Jūsų pačių naudojamas priemones sumažinti migrenos priepuolių dažnumą ir sunkumą. Duomenys yra konfidencialūs ir asmeniniai Jūsų duomenys niekur nebus registruojami – klausimyno pasirašyti nereikia. Tik atsakykite į klausimus. Visų apklausoje dalyvavusių žmonių atsakymai bus vertinami kartu, ir iš to bus padarytos išvados. Ačiū už Jūsų sugaištas minutes pildant šią anketą. Jūsų atsakymai yra labai svarbūs. Anketėlės adresas:
Valerija
Nėra geresnio vaisto už CEFALY. Išbandžiau, rekomenduoju!

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: