Horo >> Sapnininkas >> Sapnai apie mirusius giminaičius

Komentarai

1
zapatas
It's evident that you put zapata mexican restaurant your heart and soul into everything you do.
Morris Ray
Aš esu ponas Morris Ray, teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skoliname lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar kuriems reikia pinigų, kad galėtų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar ieškojai paskolos? neturite jaudintis, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą su mažomis 2% palūkanų normomis, taigi, jei jums reikia paskolos, noriu, kad susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu:
Cash Flows
Ar ieškojote naujų verslo planų finansavimo galimybių, ar ieškote paskolos, kad išplėstumėte esamą verslą, ar atsidursite šiek tiek sunkiai su neapmokėtomis sąskaitomis, ir jūs nežinote, kur eiti ar kur kreiptis? Ar jūsų bankai atsisakė? Pinigų srautų paskola. sako TAIP, kai jūsų bankai sako NE. Susisiekite su mumis, nes mes siūlome finansines paslaugas už mažą ir prieinamą 3% palūkanų normą. Mes suteikiame ne daugiau kaip 95 000 000,00 JAV dolerių iki mažiausiai 5 000 JAV dolerių. ilgalaikėms ir trumpalaikėms paskoloms (užtikrintos ir neužtikrintos). Suinteresuoti pareiškėjai turėtų susisiekti su mumis dėl tolesnių paskolų gavimo procedūrų. El. Paštas: Paslaugos apima: * Automobilių paskola * Namų paskola * Sunkvežimių paskola * Hipotekinė paskola * Skolos konsolidavimo paskola * Verslo paskola * Asmeninė paskola * Studentų paskola. Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos. El. Paštas: WhatSapp arba SMS +17314687334) Geriausi linkėjimai Pinigų srautai
munna
sometimes we want to remove our microsoft account but to this we face many problem. To overcome this problem we need to visit this delete Microsoft account wonder web page. All your problem can solve here.
testers
geras
ruta
sveiki uriu maza vaika pastovei sapnuoju kat jis numirsta tie sapnai jau mane gazdina
sveiki daznai sapnuoju savo mirusia mama dauguma kartu kai pykstames sen sapnavau kad ja laidojau ab
Tekstas
Dalia
Sveiki si ryta vyras atsikeles isgirdo mamos balsa kaip ji sauke jo varda ka tai galetu reiksti.
Anonimas
Sveiki, šiąnakt sapnavau savo senelį, kuris miręs prieš 5 metus...Jis vilkėjo tuos rūbus kuriais ir buvo palaidotas.. Sapne jis man sakė ,,Čia nieko įpatingo nėra, viskas tas pats kaip ir pas jus" ištiesų man šis sapnas pasirodė labai keistas...Nes po jo mirties niekad jo nesapnavau...O va šiąnakt susapnavau.. Ką tai gali reikšti?
Tikėti
sapnais ar prietarais, horoskopais, piramide yra griekas...
gintare
Ka reiskia sapnuot kad numire diedukas,bet jis dar gyvas
andze
Sveiki as sapnuoju kiekviena nakti saco vyra kuris jau du metai kaip mires. Ka tai galetu reiksti..
Samanta
Sveiki. Mano mama mirė prieš 2-3 metus. Man 12 metų. Mano mama susirgo aneurizmu. Ji komoje gulėjo 5dienas ... Ir numirė. Ji paliko mane su sese 18metų o broliui2metukai. Prieš susergant mama mano sesei papasakojo, kad sapnavo, jog gulėjo morge(lavoninėje) Ir mano mamai kažkas pasakė per sapna : Nesijaudink, ir tu čia greitai būsi (danguje) " Mes labai turtingai negyvenome, ji norėjo mums visko geriausio,bet savimi nesirupino. Dabar augu įvaikinta savo mamos sesers. Visa mūsu šeima iširo. Kiekvienas gyvename atskirai. Musu šeimoje 6nariai todėl visi atskirai. Kai mano mamai ir jos seseriai buvo 8metai , mano mamos mama taip pat mirė. Mano globėja mano, kad mūsu giminė yra kažkieno iš seniau prakeikta. Mano globėja buvo kadaise pas būrėją, ir ji išbūrė viską teisingai... Mama mirė. Štai pasidalinau savo pasakajimu, internete labai ieškojau šios informacijos apie mirusius žmones.
To Jurate
Paeme jus uz rankos? Ar kartais nesate tokioje psichologineje busenoje,kuomet norisi ramybes?Kazkas jus liudina,neramina?Kazkas kas susijes su jusu asm.isgyvenimais.
jurate
Sveiki ,sianakt sapnavau seniai mirusi savo teva ,jis paemes man uz rankos prase kad as dar siek tiek pabuciau salia jo,bet jis nebuvo nei linksmas ,nei liudnas ,ka tai galetu reiksti ,nes atsibudau sunerimus?
1

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: