Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

„Palmiros žvaigždės“ apie valgomą kosmetiką ir motinystės svarbą

2010 06 22 autorius: Palmiros žvaigždės
„Palmiros žvaigždės“ apie valgomą kosmetiką ir motinystės svarbą

Motinos dieną švenčiame gegužės pirmąjį sekmadienį, o astrologiškai tam galime skirti visą liepos mėnesį, nes tuo metu, kai karaliauja Vėžys – grįžimas prie savo šaknų, motinos įsčių, tiesiog būtinas. Ar jūs esate geras tėvas, ar gera mama? Neabejotinai – taip, tik jūsų horoskopas dar nurodys, kokios savybės išryškėja auginant vaikus. Visa tai rasite liepos mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“.

Nuo birželio 6 d. Baltasis mėnulis (Arta) įėjo į Dvynių ženklą, o štai Juodasis mėnulis (Lilit) nuo birželio 28 d. karaliaus Žuvų ženkle. Taigi liepos mėnuo yra vienas iš esminių, kai gali lydėti sėkmė arba persekioti nesėkmės. Apie tai ir Palmiros Kelertienės astrologinės pastabos bei komentarai. Pasitikrinkite, kuriame sąraše esate jūs?

Psichologė Dalia Mickevičiūtė padės jums išspręsti dilemą ir užglostyti širdgėlą, jei vis dar neturite savo mažųjų atžalų. Kaip elgtis su artimaisiais, kai jie taip įkyriai klausinėja: „Kada sulauksime anūkų?“. Užsidaryti po tylos širma ar atverti visą savo širdį?

Ar ragavote savo kosmetikos? Tikriausiai nusipurtėte. O be reikalo. Atminkite, kad tik tai, ką valgome, tą ir galime teptis ant veido bei kūno. Pasidomėkite savo kosmetika, ypač jei norite išlikti ilgai jauni ir gražūs.

Na, ir tradiciškai žurnale „Palmiros žvaigždės“ rasite liepos mėnesio Palmiros Kelertienės mėnulio kalendorių, planetų tranzitą Zodiako ženklais, šunis, tinkamus Vėžio ženklo žmonėms, ir liepos mėnesio horoskopus.

Nenusiminkite, jei esate „juodajame“ sąraše – ateis ir jūsų baltosios dienos. Gyvenimas sukasi ratu.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti