Horo >> Kiti straipsniai >> Straipsniai

15 kalėdinių dovanų vyrams, kurių geriau nedovanoti

2018 10 24 autorius: Partnerių turinys
15 kalėdinių dovanų vyrams, kurių geriau nedovanoti

Kalėdos – viena jaukiausių ir gražiausių švenčių, o kalėdinės dovanos – vienas iš svarbiausių švenčių akcentų. Tačiau kai kasmet reikia apdovanoti keliolika asmenų, idėjos po truputį ima sekti. Ypač sudėtinga išsirinkti kalėdines dovanas vyrams. Anot L. Tonelli ir L. Martin, kurių straipsnis publikuotas žurnale „Elle decor“, „vyrai – tokie pat paprasti, kaip bet kuri „Chanel“ suknelė, tačiau tas jų paprastumas kartu – ir toks sudėtingas“. Taip yra dėl to, kad moterys, rinkdamos dovanas jiems, per daug galvoja apie save. Tad kokių dovanų jiems geriau nedovanoti ar kurias iš jų dovanoti atsargiau?

 

1. Sportinė apranga. Apranga sportui – tarsi užuomina, kad jam pats metas patobulinti savo kūno linijas. Tokių poteksčių nenori niekas, ypač jei nieko bendra neturima su sportu ir aktyviu laisvalaikiu.

2. Bilietai į operą. Dovanų čekiai – puiki idėja, bet tai dar nereiškia, kad reikėtų pirkti pirmą pasitaikiusį dovanų čekį. Kruopščiai atsirinkite ir pagalvokite, kokios pramogos labiausiai atitiktų jo pomėgius.

3. Kvepalai. Kvepalai – tai tradicinė kalėdinė dovana vyrui, tačiau jis ją išpakuos ir į tokią dovaną reaguos visiškai be jokių emocijų, o jei dar kvapas nepatiks... Dovanokite kvepalus dviem atvejais: pirma, jei jis pats jų prašė, antra, jei mėgstami kvepalai ką tik baigėsi.

4. Meno kūrinys. Tokia kalėdinė dovana vargu, ar nustebins ir vargu, ar joje jis įžvelgs paslėptą potekstę ir mintį. Suvenyrus, meno kūrinius apskritai reikėtų dovanoti itin atsargiai.

5. Vietoj dovanos – parama labdarai. Dažnai nusprendžiama dovanoms skirtus pinigus paaukoti labdarai. Idėja – sveikintina ir graži, tačiau mylimasis bent kartą per metus – per didžiąsias metų šventes – tikisi gauti tikrų dovanų.

6. Apatiniai drabužiai, kojinės. Šių įprastų buityje drabužių daugelis net nepalaikytų dovana – tai taip kasdieniška ir elementaru. Be to, vaikinas ar vyras tokią dovaną gali įsigyti ir pats ar, galiausiai, norint įteikti tokį pirkinį, visiškai nereikia progos.

7. Šmaikščios, tik kartą panaudojamos dovanos. Idėja padovanoti alaus šalmą ar dirbtinę barzdą – gal ir smagi, tačiau beveik 100 proc., kad dovaną vaikinas ar vyras panaudos vieną kartą ir numes į toliausią lentynos kampą.

8. Chalatas. Jei svarstote, ką padovanoti vyrui, nepirkite chalato – jie juos dėvi labai retai, o ir posakis „įsisupti į jaukų chalatą“ jiems turi mažai prasmės.

9. „Naminiai“ dovanų čekiai. Jaunos merginos dažnai savo vaikinams dovanoja pačių gamintus dovanų kuponus. Tačiau užsienio spaudoje retoriškai klausiama: ar reikia dovanų čekio bučiniams bei apkabinimams? Užuot kūrus savadarbius dovanų čekius, geriau tiesiog dovanoti kuponą nakvynei viešbutyje, SPA procedūras ir pan.

10. Vardiniai marškinėliai. Daugelis vyrų nenorėtų tokios kalėdinės dovanos kaip vardiniai marškinėliai ir mieliau gautų tiesiog paprastus ar šmaikščius marškinėlius.

11. Barzdos aliejus. Tai dar viena iš dovanų, kurias merginos dovanoja ne vaikinams, bet sau.

12. Kelionė kryptimi, kuria jis nenori ir/ar neplanavo keliauti. Bilietai, pavyzdžiui, aplankyti jūsų šeimą, nebus tinkama kalėdinė dovana vaikinui.

13. Technika, apie kurią nieko neišmanote. Jei apie vyrišką techniką neturite jokių žinių, apsiribokite paprastu dovanų čekiu. Tačiau ir su čekiais reikia elgtis atidžiai – skaitykite kitą patarimą.

14. Parduotuvės, kurioje jis niekad neapsiperka ar kur nėra jo asmenybę atitinkančių prekių, dovanų čekis.

15. Vonios priemonės ir jų rinkiniai. Tai taip pat labai kasdieniška ir neįdomi dovana.

 

Taigi tikimės, kad šis sąrašas palengvins dovanos vyrams paieškas ir leis lengviau orientuotis, kas iš tiesų patinka jiems, o kas – tik dovanojančiai damai. Daugiau apie Kalėdinių dovanų idėjas vyrams skaitykite čia: https://www.geradovana.lt/apie/tinklarastis/kaledines-dovanos-vyrams-i-ka-atkreipti-demesi-jas-renkant

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti