Horo >> Asmenybė >> Straipsniai

Ant kokio piršto mūvėti žiedą?

2010 02 26 autorius: Shkolazhizni.ru, Jupiterimages nuotr.
Ant kokio piršto mūvėti žiedą?

Senovėje žiedas ant vieno ar kito piršto galėjo itin daug pasakyti apie jo šeimininką. Žiedas laikytas magišku atributu, būdavo labai svarbu iš ko jis pagamintas ir ant kurio piršto mūvimas.

Šiandien žiedas – daugiau grožio ir socialinės padėties atributas. O ir piršto, ant kurio jis bus mūvimas, pasirinkimą lemia asmeninės pažiūros ir estetinis skonis. Ir vis dėlto psichologai, astrologai ir chiromantai tvirtina, kad jei rimčiau vertintume žiedo pasirinkimą ir tai, ant kurio piršto jį nešiosime, galėtume pakoreguoti savo charakterį ir likimą.

Taigi ant kurio piršto vis dėlto geriausia mūvėti žiedą būtent jums?

Manoma, kad jei dešiniarankis maunasi žiedą ant dešinės rankos piršto, galima spėti jo būseną šiuo metu. Žiedas ant kairės rankos piršto dešiniarankio atveju parodo, kokios būsenos žmogus šiuo metu trokšta. Tuo tarpu kairiarankių nuotaiką gali atspindėti tiek ant kairės, tiek ant dešinės rankos piršto užmautas žiedas.

Nykštys. Ant nykščio rekomenduojama mautis žiedą ekspansyviems, emocionaliems ir stiprų vidinės energijos užtaisą turintiems žmonėms. Pasak astrologų ir chiromantų, nykštys siejamas su Marsu, o žiedas ant šio piršto turėtų padėti suvaldyti temperamentą. Žiedas ant nykščio ramina žmoguje siautėjančią agresiją, leidžia jam užmegzti harmoningesnius santykius. Tie, kurie dažnai mūvi žiedą ant nykščio, paprastai išsiskiria atkaklumu. Senovės graikai ir romėnai ant šio piršto mūvėjo žiedą kaip savo vyriško orumo apsaugos ženklą. Pasak psichologų, tokie žmonės stengiasi bet kokiomis priemonėmis įsitvirtinti po saule, ir visų pirma daro tai seksualinėje sferoje. Nykščiui labiausiai tiks varinis žiedas.

Smilius. Ant šio piršto rekomenduojama mūvėti žiedą neryžtingiems, droviems žmonėms. Šis pirštas susijęs su Jupiteriu. Žiedas ant smiliaus suteikia pasitikėjimo savimi, sustiprina savo vertės pajutimą. Be to, manoma, kad žiedas ant šio piršto atneša sėkmę. Žmogus gali atrasti vidinį tikėjimą savo jėgomis, tapti įžvalgesnis, išplėsti savo akiratį ir pažinimo horizontus. Šiam pirštui tinkamiausi iš alavo ir aukso pagaminti žiedai.

Didysis pirštas. Jei jums nesiseka, jei jūsų kelyje nuolat painiojasi sunkumai – mūvėkite žiedą ant šio piršto. Taip pat ant didžiojo piršto nešiojamas giminės žiedas (jei tokį turite), perduodamas iš kartos į kartą, paveldėtas iš senolių. Žiedas ant didžiojo piršto padeda įveikti sunkumus, suteikia jėgų įveikti visas kliūtis, ištverti negandas. Taip pat žiedas ant didžiojo piršto tiks tiems, kurie praktikuoja meditaciją ir savistabą. Didžiajam pirštui tinkamiausias metalas – geležis.

Bevardis. Tie, kurie mūvi žiedą ant šio piršto, parodo savo aistrą grožiui, prabangiems daiktams ir turtams. Todėl jis labiausiai tinka estetams, malonumų mėgėjams, tiems, kas veržiasi šlovės ir turtų link. Žiedas ant bevardžio piršto, ypač auksinis, padeda saviraiškai, skatina siekti šlovės ir pinigų. Ramiems, savimi pasitikintiems žmonėms geriau tiks mažas, siauras žiedelis, o emocionaliems ir karštakošiams – didelis, masyvus žiedas. Tiems, kas trokšta surasti savo antrąją pusę, vertėtų mautis žiedą ant kairės rankos piršto, tuo pačiu parodant, kad širdis vis dar laisva. Ant dešinės rankos bevardžio piršto mūvi žiedą ir susituokusieji. Tokiu atveju žiedas simbolizuoja jų įsipareigojimą partneriui, o auksas, kaip Saulės metalas, geriausiai tinka meilės saitams stiprinti.

Mažylis. Tai pirštas, ant kurio mūvėti žiedą rekomenduojama visiems, kam stinga iškalbos, proto lankstumo, rankų miklumo. Mažylis, pasak astrologų ir chiromantų, - tai Merkurijaus globojamas pirštas. O Merkurijus, kaip žinia, taip pat yra ir diplomatų, gydytojų, verslininkų, oratorių, politikų ir analitikų globėjas. Mūvėti žiedą ant mažylio rekomenduojama tiems, kam reikia paramos kaip tik šiose gyvenimo srityse. Taip pat žiedas ant šio piršto turėtų padėti užmegzti verslo kontaktus, rasti bendrą kalbą su kokiu nors žmogumi. Taip pat žiedas ant šio piršto labai tinka azartinių žaidimų gerbėjams bei visiems, kas mėgsta paflirtuoti. Jis paprastai padeda tokiems žmonėms pažaboti tas savo charakterio savybes. Pasak psichologų, mūvintieji žiedą ant mažylio yra linkę meluoti, išsisukinėti, juos traukia neištikimybė ir avantiūros.

Aiškiaregiams ir ezoterikams geriausiai tinka sidabriniai žiedai. Sidabrinis žiedas padeda ugdyti magiškus gebėjimus, intuiciją, pranašavimo ir ateities numatymo dovaną. Sidabrinį žiedą galima mūvėti ant bet kurio piršto, nors ezoterikos žinovai vis dėlto labiau linkę mūvėti sidabrines žiedo pavidalo apyrankes ant riešų, o ne įprastą žiedą ant piršto.

Galite pasinaudoti šiomis rekomendacijomis, bet taip pat galite žiedą mautis pasikliaudami savo vidiniu balsu – sakoma, kad pasąmonė neapgauna. Taigi svarbiausia – kad žiedas jums patiktų ir tiktų, tada jis, mažų mažiausiai, suteiks džiaugsmo ir laimės – o juk tai taip pat labai daug!
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti