Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Astrologija interjere. Vandens stichija 5

2016 08 03 autorius: Horo.lt
Astrologija interjere. Vandens stichija

Interjeras vandens stiliumi tiks ne tik žmonėms, gimusiems po Vėžio, Skorpiono ir Žuvų ženklu, tačiau ir tiems, kas nori šiek tiek nuraminti savo temperamentą, atsisakyti pykčio, per didelės painiavos savo gyvenime. Jei norite siekti lygsvaros, giliai jausti ir suvokti aplinkinių nuotaikas bei numatyti ateitį, jūsų interjere reiktų padidinti vandens elementų.

Visų pirma atkreipkite dėmesį į dieninių ir naktinių užuolaidų medžiagą. Jų užduotis – pabrėžti saulės šviesos žaismą, ir tai suteikia pokyčių efektą, o tokia aplinka padės pajusti ir dvasinę lygsvarą. Rinkitės lengvus, permatomus ir polirizuojančius audinius. Tai gali būti šifonas, šilkas ar kita švelni medžiaga. Pageidautinos mėlynos, alyvinės arba pastelinės žalios spalvos.

Vandens stiliaus interjere svarbią rolę žaidžia aplinkos formavimas. Rekomenduojama, kad būste nebūtų griežtų pertvarų. Pavyzdžiui, tinkamas variantas bus virtuvė-svetainė arba svetainė-miegamasis, kur kambariai yra perskirti arka.

Vandens stichija labai gerai dera su natūraliomis medžiagomis: odinė sofa tiks žymiai geriau nei sintetinės medžiagos baldas. Medis tokiame interjere turi būti tik natūralus. Klasikinis arba kantri stilius labai gerai atspindi Vandens charakterį: ramus, siekiantis komforto ir patogumo. Statant baldus venkite aštrių kampų ir tiesių linijų. Vanduo sudaro harmoniją, o harmonijos simbolis – ratas. Kėdės ir minkštasuoliai gali stovėti ratu, taip pat išdėliotos ir pagalvėlės ant sofų. Vazonai su kambarinėmis gėlėmis gerai atrodys apvalioje arba ovalinėje kompozicijoje.

Žinoma, neatskiriama vandens interjero dalis – įvairių dydžių akvariumai, fontanai, oro gaivilkliai ir drėkikliai. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite laikyti žuvyčių, šią problemą išspręskite įsigydami paveikslą su vandeniu: ežeru, upe, kriokliu arba kokiu nors kitu vandens telkiniu. Kitas tinkamiausias dekoro elementas – koralai, egzotiniai dumbliai stikliniuose induose, jūros kriauklės, sudžiovintos jūrų žvaigždės ir kiti vandens gyventojai. Veidrodžiai taip pat primins apie lygų vandens paviršių, todėl juos galima naudoti ne tik tiesiogiai pagal reikšmę, bet ir formuojant interjerą. Žaidimas su veidrodžių atspindžiais skatins vaizduotę ir leis pasinerti į vidinį pasaulį.

Tačiau norint neatsitraukti nuo realaus gyvenimo, Vandenį galima stabilizuoti ir kitų stichijų elementais. Pavyzdžiui, oro drėkintuvai ir gaivikliai aktyvuoja Oro stichiją, ir tai padeda išmokti naujų bendravimo įgūdžių, o sujungus su Vandens savybėmis, galima pasiekti pokalbių ir bendradarbiavimo gilumo. Žemė suteikia konkretumo ir praktiškumo, leidžia atsikratyti iliuzijų, todėl reiktų interjere naudoti keraminius vazonus su gėlėmis. Kambario augalai turėtų būti mėsingi, su storais stiebais ir lapais, reikalaujantys dažno liejimo. Tai gali būti įvairios begonijos, alijošiai, oleandrai.

Vėžiams pagrindinė vieta namuose – virtuvė. Formuodami ją nepamirškite įvairių šeimyninių, netgi antikvarinių daiktų bei daikčiukų, tarkim, prosenelės skrynios. O štai įvairias naujoves patariama slėpti nuo vaizdo. Šio ženklo žmonės yra tampriai susiję su šeima ir gimtine, todėl formuojant interjerą neapsieisite be apvalaus pietų stalo, už kurio sutilps visi šeimos nariai. Taip pat Vėžiai su džiaugsmu įsirengs „kamputį“, kur jie gali pabūti vieni: pavyzdžiui, tam gerai tinka supamasis krėslas, kuris namams suteiks ir jaukumo.

Pagrindinis Skorpionų bruožas – aistra, kuri geriausiai atsispindi seksualioje sferoje. Todėl svarbiausia vieta tokių žmonių namuose yra miegamasis. Užtiesalas, pagalvėlės ir kilimas rekomenduojamas raudonos, tamsios vynuogių arba bordo spalvos – tokios spalvos tik dar labiau pabrėš aistringus Skorpiono jausmus. Polinkį paslaptims ir mįslėms galima išreikšti per užuolaidas: pakabinkite jas taip, kad susidarytų įspūdis, jog už jų kažkas yra. Kaip dekoratyvinius papuošalus rinkitės vitražus.

Jausmingos Žuvys neturėtų pamiršti apie vietą, kur galima nurimti ir įgauti dvasinę lygsvarą. Vonios kambarys gali tapti jų mėgstamiausiu kampeliu, juk ten, kamerinėje aplinkoje, lengva atsipalaiduoti. Šio ženklo žmonės nemėgsta ryškios šviesos. Todėl namuose naudokite daugiau šviestuvų ir bra, o taip pat dekoratyvinių žvakių.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
dordle
You can try to play dordle, but the information provided is timely and beneficial. Very appealing!
literatenut
If you are a lover of online entertainment, you can visit our website, many popular and latest games are currently being updated in free games.
Duttonio
If you want to experience interesting games, then fnaf security breach is an interesting game for you. Turn on full screen to play this fun game.

Daugiau komentarų