Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Avino ženklo tiesos

2012 03 30 autorius: Palmira Kelertienė, Palmiros žvaigždės
Avino ženklo tiesos

Palmira Kelertienė žurnale „Palmiros žvaigždės“ žada, kad šis balandis – bene sėkmingiausias pavasario mėnuo. Kliuvinių ir sudėtingų situacijų bus nedaug, o gerų progų viską pakreipti taip, kaip norisi, pakaks.

Dabar svarbu atminti, kad balandis – Avino dominavimo, t. y. Zodiako pradžios, metas. Viskas prasideda iš naujo, o gera pradžia – pusė darbo. Mes vėl įgauname teisę pabandyti ką nors pakeisti savo gyvenime. Iš esmės tai priklausys nuo to, kaip elgsimės, kol Saulė bus Avine.

Koks elgesys būtų tinkamiausias Avino laiku? Atsakymas paprastas – reikia pamėginti pavirsti kūdikiu. Tad atgimkite su pavasariu. Drąsiai kaip vaikai nusišypsokite ateičiai. Juk jie tokie laimingi, nes negalvoja, kas buvo blogai, ir žino, kad viskas bus gerai.

Avinas skelbia paprastą tiesą, kad vaikas ir žaidimas yra neatskiriami. Kaip ir žaidimas bei kūryba, kurie šiame pasaulyje yra dieviškumo apraiška. Svarbi Avinui Saulė reiškia ir gyvenimą. Amžiną, niekada nesibaigiantį – juk vaikystėje mums visiems taip atrodė. Čia „kaltas“ Saturnas – viena ciklo užbaigimo planetų, siejama su mirtimi. Saturnas Avine patenka į persona non grata kategoriją... Avinas rėkia (Marsas, Avino šeimininkas, – tai trimitas, būgnas, nemokantis šnabždėti): „Čia mirties nėra! Čia tik gyvenimo džiaugsmas!“

Marsas išryškina ir kitas Avino tiesas. Ši planeta – tai smūgis, nosis ar tiesiog galva. Kiek gumbų turi vaikai? O kiek praskeltų nosių? O kiek galvos skausmo tėvams? Ir tai ne šiaip sau, nes Marsas reiškia ir skausmą, raudoną spalvą, kraują. Na, o tėvai yra susiję su Saturnu. Kadangi Saturnas Avine nuskriaustas, būtent tėvams daugiausia kliūva dėl mažylių išdaigų... Marsas, blogiausiu atveju, yra ir žiaurumas, brutalumas, įžūlumas. Ne veltui tėvams bėdų kyla ir dėl vadinamojo vaikiško sadizmo – nurauti musei koją, patampyti katę už uodegos, timptelėti mergaitę už kasos, o senelį už ūsų, padėti smeigtukų ant mokytojos kėdės.

Saturnas Avine kaltas dėl vaikų nesugebėjimo ilgai sukaupti dėmesį, baigti pradėtą darbą. Pastebėta, kad vaikams nepatinka juoda spalva: psichologų tyrimai rodo, kad vaikai nemėgsta auklių, mokytojų, apsirengusių juodai. Dėl pažeisto Saturno vaikai nemėgsta ir vienatvės. Dėl šios priežasties liūdi vaikai irgi trumpai. Dažniausiai jie juokiasi, o tai jau lemia egzaltuojanti Saulė.

Valdančio Marso ir pažeisto Saturno kombinacija Avine byloja ir apie vaikų užsispyrimą, neįtikėtiną, laukinę valią. Jei mažylis ko nors įsigeis ar nenorės, prasidės karas namuose, kurį laimėti sunku tiek vienai, tiek kitai pusei.

Vis dėlto šiemet Avinas bus pozityvus: visas šis laikas bus naudingas ne tik vaikams, Avinams ir Mergelėms, bet ir tiems, kurių horoskope stiprus Marsas. O stipriu Marsu gali pasigirti Skorpionai ir Ožiaragiai.

Kaip pasinaudoti Marso „pagerėjimu“? Kaip susitvarkyti ne tik savo gyvenimą, bet ir savo namus – į šiuos klausimus atsakymo ieškokite balandžio mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“.

Vienintelė tinkama pozicija, kai valdo Avinas, yra šypsotis. Tuomet viskas bus gerai.

Prenumeruokite žurnalą „Palmiros žvaigždės“
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti