Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Erotinis horoskopas 4

2016 07 20 autorius: Palmiros žvaigždės, sxc.hu
Erotinis horoskopas

Ką jums ir jūsų partneriui lemia žvaigždės? Nežabotą geismą ar subtilius ir rafinuotus meilės žaidimus? Jūsų lovos meniu priklauso ne tik nuo judviejų charakterių, bet ir nuo to, po kokiu Zodiako ženklu gimėte.

Avinas (kovo 21 - balandžio 20)

Moteris

Ji laikosi gana tvirtų principų, yra atkakli – o tai neišvengiamai persiduoda ir jos erotiniams polinkiams. Ji stengiasi rinktis vyrą pati, moka sukurti apie save mitą – nepriklausomai nuo realios išvaizdos, gali pateikti save kaip patraukliausią būtybę pasaulyje.

Intymiame gyvenime ji elgiasi egoistiškai. Bet ne dėl blogo charakterio, o tik vedina didelio noro gauti iš partnerio tai, ko ji tikisi iš idealaus vyro. Jos erotika – savita, su žiupsneliu pedantizmo: Avino ženklo moteris elgiasi taip, kaip diktuoja jos supratimas ir įsitikinimai apie seksą. Lovoje ji neskuba paklusti, nors būtent meilės žaidimuose nuolat ieško stipresnio už save partnerio. Net ir pati negavusi pilnaverčio pasitenkinimo ji gali vyrui suteikti tokių pojūčių, apie kokius jis nė svajoti nedrįso.

Vyras

Jo stiprus, valdingas charakteris reiškiasi visuose santykiuose su žmonėmis, taigi ne išimtis ir meilės reikalai. Siekdamas savo tikslo jis imsis bet kokių priemonių, netgi sukčiavimo ir apgaulės. Dėl to neretai prisikuria sau galybę bereikalingų problemų. Įveikus jas pats artumas jam jau nebeatrodo toks viliojantis ar bent jau nevertas tų pastangų, kurių teko griebtis siekiant savo tikslo.

Jo erotika grubi ir nežabojama, šis vyras iki sielos gelmių įsižeis išgirdęs bent menkiausią kritinę užuominą apie jo sugebėjimus miegamajame. Siekia kad moteris juo žavėtųsi, nuolat tikisi komplimentų ir pagyrų. Kartais tampa įtarus – tada ryšys su juo gali virsti tikru pragaru. Galima neabejoti, kad į žmonas jis išsirinks moterį, kuri jam paklus ir paisys jo užgaidų. Iš ilgalaikių santykių įgijęs daugiau pasitikėjimo savimi ir „susitupėjęs“ jis gali tapti idealiu seksualiniu partneriu ir šeimos žmogumi.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)

Moteris

Po šiuo ženklu gimusi moteris žavinga ir subtili, kaprizinga ir jausminga. Ji stengiasi apsupti save gražiais daiktais ir puikiais vyrais. Intuityviai perpratę jos charakterį vyrai veržte veržiasi suartėti su ja, kadangi ši moteris – puiki partnerė, gebanti padovanoti išties jausmingų malonumų. Epikūriškas gyvenimo suvokimas padeda jai išvengti rimtesnių problemų ir netinkamų ryšių. Jos mėgavimasis santykių pilnatve lengvai persiduoda partneriui. Tačiau jis džiaugsis neilgai. Po kiek laiko ji susižavės kitu išrinktuoju.

Jaučio ženklo moteris atsiduoda erotiniams potraukiams beatodairiškai, iš naujų partnerių tikisi dar nepatirtų Šią moterį sunku pažaboti net santuokiniais ryšiais.

Vyras

Moterys trokšta už jo ištekėti. Jas pavergia jo pasitikėjimas savimi, savo vertės suvokimas, korektiškas ir pagarbus bendravimas su partnere. Jo nepavadinsi subtiliu ir labai jautriu meilužiu, bet jo aistra stipri ir veikia gundančiai.

Miegamajame jis laikosi lygiateisiškumo principų, tad nesiekia trūks plyš pavergti partnerės vyriška jėga – tikisi, kad abu pakaitomis imsis iniciatyvos. Jis atviras įvairioms intymumo formos ir laukia tokio pat atvirumo iš partnerės. Pavydus, bet tai laiko savo silpnybe ir dažniausiai šio jausmo neparodo. Rinkdamasis moteris, kaip ir visa kita, kliaujasi išskirtinai tik savo nuomone. Jo praktiškai neįmanoma suvilioti įvairiais moteriškais triukais. Tam jis pernelyg protingas ir įžvalgus. Išlaiko puikią fizinę formą iki gilios senatvės. Jo santuoka dažniausiai trunka ilgai, būna laiminga, nors jis dėl to pernelyg ir nesistengia.

Dvyniai (gegužės 21 - birželio 21)

Moteris

Dvynių ženklas jai dovanoja tam tikrą susidvejinimą. Viena vertus, protas, įžvalgumas, puikus charakteris, gebėjimas sutarti su žmonėmis jai padeda daugiau pasiekti darbe. Bet tas pats protas ir greitas žmogaus perpratimas ilgai neleidžia jai surasti savo vienintelio svajonių vyro. Ši moteris – patikimas draugas daugeliui, bet rasti sau lygų partnerį jai keblu. O ji tikisi būtent tokiam padovanoti savo aistrą ir prieraišumą. To vertų vyrų nėra daug, tad gali būti, kad jos meilės kibirkštis taip ir užges kaip reikiant neįsiliepsnojusi.

Daugelyje savo atsitiktinių ryšių ji randa tik paprastą trumpalaikį malonumą. Šių moterų niekas nemeta – su jomis tik išsiskiria keliai, o širdyje lieka susižavėjimas ir pagarba. Bet jei Dvynių moteriai vis dėlto pasiseks sutikti savo išrinktąjį, ji gali tapti tikru šeimos židinio kurstytojos etalonu.

Vyras

Dauguma po šiuo Zodiako ženklu gimusių vyrų – talentingi ir išradingi. Jie jautrūs supančiam pasauliui. Vertina moters grožį, intymių santykių žavesį. Bet Dvynių talentas anaiptol nėra požymis, kad tokie pat išraiškingi jie bus ir seksualinėje sferoje. Romantiškas pasaulio suvokimas trukdo jiems deramai įvertinti moterį, jie linkę apgaubti ją romantikos aureole. Tai gali nuvilti kūniška aistra degančią partnerę. Juk jis myli ne tiek ją, kiek save toje meilėje. Romantinis įvaizdis kursto jo kūrybinius impulsus, bet nieko neduoda intymiems santykiams.

Šiam vyrui reikia nuolatinės globos. Laimė, beveik visada atsiranda moteris, kuri trokšta pasiaukoti dėl jo talento. Bet net ir ji aiškiai suvokia, kad sukurti normalią šeimą su šiuo žmogumi neįmanoma, taigi imasi mūzos ir globėjos, o ne aistringos partnerės vaidmens.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Moteris

Savo prigimtimi ji itin erotiška ir ieško jausmingų malonumų. Bet, kaip bebūtų keista, su vyrais elgiasi šaltai ir atžariai. Jai atrodo, kad jos troškimai – tai jos silpnybės, kurių nedera rodyti vyrams. Ji labai stengiasi atrodyti stipri ir savarankiška. Ją lengva sujaudinti, aistra ją greitai užvaldo, bet ji stengiasi tai slėpti, ko pasėkoje ima elgtis grubiai.

Po artumo Vėžio ženklo moteris vengia susitikti su savo partneriu, o jei susitikimas neišvengiamas – ima demonstruoti jam savo kaprizus ir blogą nuotaiką. Bet jei sutinka taktišką, kantrų vyrą, gebantį galvoti apie ją daugiau nei apie save, dovanos jam visą puokštę didžiausių malonumų. Deja, tikimybė tokį vyrą sutikti nėra tokia didelė, kaip norėtųsi šio ženklo moterims.

Vyras

Paskui jį driekiasi šleifas įsižeidusių ir paliktų moterų. Bet tai nesužadina jame užuojautos – Vėžio vyras tam nesutvertas. Skiriamasis jo bruožas – egoizmas su beribio pasitikėjimo savimi ir snobizmo priemaišomis. Patirties turinčios moterys instinktyviai jo šalinasi. Užtai jaunos ir nepatyrusios lengvai leidžiasi sugundomos, įsimyli iki ausų, o tada tiesiog patenka į jo kolekciją. Nors jis erotiškas, lovoje rūpinasi tik savimi, dažnai elgiasi ciniškai. Tikrąjį pasitenkinimą su juo pajus nebent į mazochizmą linkusios partnerės.

Santuoką Vėžys suvokia kaip pasikėsinimą į jo asmeninę laisvę. Jis nesutvertas ramiam šeimyniniam gyvenimui – pernelyg trokšta malonumų įvairovės. Tiesa, pasitaiko ir išimčių: kai toks nepriklausomas Vėžys patenka į rankas valdingai ir griežtai moteriai.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Moteris

Nors ji labai patraukli, nors ji ir geba susukti galvą daugybei vyrų, liūtiško temperamento miegamajame dažniausiai stokoja. Jos jausmai lieka ramūs, ji išlaiko šaltakraujiškumą kad ir kokios bebūtų aplinkybės. Sekso metu vyrus gali nustebinti jos beaistris žvilgsnis. Ji praktiška ir kiekvieną partnerį vertina kaip potencialų sutuoktinį. Jos tikrasis pašaukimas – būti gera žmona ir motina. Liūtiška prigimtis pasireiškia ne meilės žaidimuose, o būtent atstovaujant šeimos interesus.

Liūto ženklo moters abejingumas seksui sukelia daug problemų jos partneriui, Dažnai dėl šios priežasties jis tylutėliai mėgaujasi meilės ryšiais už šeimos ribų. Tiesa, jie turėtų būti tikrai tylūs, nes įtūžusi pavydi Liūtė gali sukelti didžiausią audrą ir vandens stiklinėje, jei pasijus išduota ar užuos grėsmę jų šeimai.

Idealu jei Liūtė sutiks ne per didžiausio erotinio temperamento partnerį – su juo galimi ilgalaikiai, abiem pusėms laimę ir džiaugsmą teikiantys ryšiai.

Vyras

Kaip ir kiekvienas liūtas, šis Liūtas taip pat turi savų silpnybių. Aplinkiniai net neįtaria, kad šis savimi pasitikintis, išdidus vyras nuolat abejoja savo vyriškosiomis galiomis. Jam vis atrodo, kad dėl menkiausios klaidelės bus išjuoktas savo partnerės. Tai verčia jį gyventi nuolatinėje nervinėje įtampoje, vis laukiant gėdingojo momento. Jei moteris sugebės įžvelgti šią silpnybę – gali Liūtą paversti tikrų tikriausiu savo žaisliuku.

Kad sau ir kitiems įrodytų pilnavertiškumą, Liūtas nuolat leidžiasi į įvairiausias meilės avantiūras, dažnai užmezga abejotinus ryšius. Atskleisti jo tikrąją jėgą gali tik taktiška partnerė, kuri sugebės jį įtikinti esant visa galva aukščiau už bet kokį kitą vyrą. Būtent tokia moteris ir taps jo gyvenimo partnere, už savo pastangas gavusia tikrą lobį – kantrų, švelnų ir nepaprastai atsidavusį jai ir jų vaikams vyrą.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Moteris

Šis žvaigždynas jai dovanoja visas gerąsias su moteriškumu siejamas savybes: grožį, švelnumą, ištikimybę, platų seksualinių pojūčių spektrą. Ji labai patraukli vyrams, bet niekada tuo nesinaudoja pašaliniams tikslams pasiekti. Suvokimas, kad vyras ja mėgaujasi, jai pačiai teikia didžiulį džiaugsmą. Nereikia iš jos laukti audringų aistrų, ji sutverta švelnumui, kuris nuspalvina intymius santykius subtiliausiais niuansais. Ji gerbia savo partnerį, kurio glėbyje jaučiasi saugi ir rami. Šis pojūtis persiduoda ir jos išrinktajam.

Mergelė šiek tiek drovi. Jos patrauklumas buvusius partnerius ragina vėl ir vėl prie jos grįžti. Mergelės – idealios žmonos, mamos, šeimininkės.

Vyras

Sutelktumas ir tvarka vyrauja ne tik jo reikaluose, bet ir santykiuose su moterimis. Nuolat siekdamas aiškumo ir tikslumo, nesuvokdamas, kad ne viską jausmuose galima paaiškinti logika, jis pats sukomplikuoja santykius su moterimis. Stabiliems santykiams trukdo ir jo susikurtas nepasiekiamas moters idealas.

Jo seksualinis pajėgumas didelis, bet partnerę paprastai pavergia ne tai, o švelnumas, kokiu kitų ženklų vyrai apdovanoja itin retai. Taigi švelnumas ir atsidavimas – tai pagrindiniai Mergelės ženklo vyro ginklai, kuriais jis gali užkariauti daugybę širdžių. Beje, jis gali aistringai atsiliepti ir į pačius subtiliausius moters jausmų virpesius, atspėti ir patenkinti slapčiausius jos norus miegamajame.

Susidūręs su neištikimybe jis pasikeičia iš esmės – šio vyro troškimas mylėti akimirksniu virsta siekiu keršyti. Jis šiek tiek infantilus, tad jam reikia ne tiek palaikymo, kiek draugiškumo. Jei su juo bus elgiamasi dėmesingai – gali tapti puikiu šeimos žmogumi.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Moteris

Jos erotiniai troškimai glūdi pasąmonėje. Kartkartėmis ji pati nustemba pabudusi svetimoje lovoje ir nepajėgia prisiminti, kaip tai nutiko. Ji temperamentinga, bet seksas jai nėra tikslas, nors ir užima reikšmingą vietą jos gyvenime. Kad ir kaip ji besielgtų – nuolat abejoja, ar elgiasi tinkamai. Stiprus vyras gali ją nuraminti, pavergti jos širdį – tada ji paklusniai pildys visus jo norus. Su silpnesniu partneriu ji greitai pati perima valdovės poziciją. Tačiau nei vienu, nei kitu atveju vyras negauna visiško artumo pojūčio, tik fizinį pasitenkinimą.

Bet kai ji jaučiasi mylima, viskas pasikeičia: Svarstyklių moteris tampa linksma, žavi, žaisminga, nors romantiško polėkio iš jos geriau nesitikėti. Santuokoje jos seksualinis elgesys tampa labiau sąmoningas, per seksą gali stengtis patenkinti savo interesus.

Vyras

Ir vėl asmenybės dvilypumas! Ant vienos svarstyklių lėkštės – jo puikus charakteris, žavesys, elegancija, stabilumo siekis, meilė aplinkai. Ant kitos – kankinantis, nuo visų slepiamas pirmapradis gyvuliškos aistros ir sekso troškimas. Kartais jam pavyksta pažaboti savo temperamentą tam tikrais kompromisais – tokiu atveju Svarstyklių vyras pasiekia harmonijos su pačiu savimi ir partnere. Bet vis dėlto ateina ir periodų, kai kuri nors svarstyklių lėkštė nusvyra labiau – tada gresia konfliktai, nerviniai protrūkiai. Artumas su moterimi tik kuriam laikui palengvina jo kančias. Jei tik tokiais momentais pasitaikytų tinkama proga, jis mestų ir šeimą, ir darbą, stačia galva nertų į erotikos jūrą. Padėtį apsunkina dar ir tai, kad partnerėms ima stigti jo dėmesio, kadangi jis stengiasi patenkinti tik savo aistras.

Jis gali pasiekti sąlyginės ramybės šeimyniniame gyvenime, bet tik tuo atveju, jei jo išrinktoji bus labai panašaus temperamento.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Moteris

Jai dažnai taikomi lemtingos, paslaptingos, moters-mįslės epitetai. Jos aistra beribė. Visi jos poelgiai paklūsta vienam tikslui – gauti seksualinį pasitenkinimą. Ji energinga, protinga, graži. Vyrai dėl jos tiesiog eina iš proto. Paprastai ji gana anksti įgyja seksualinės patirties. Tie, kurie ieško nepasotinamos moters, joje sutinka savo idealą. Ji moka idealiai susitvardyti, bet mikliai šią skraistę nusimeta intymiomis akimirkomis. Savo nežabotu apetitu ir beprotiškais poelgiais lovoje ji savo partneriui tampa vienintele ir nepakartojama meiluže, kurios jis nepamirš visą gyvenimą. Jos lovos partneriai pasijunta kartu su ja patys paūgėję, o tai suteikia Skorpionei tik dar daugiau žavesio.

Ji pavojinga vyrams, kurie nepajėgia nuo jos atsitraukti ir tampa savo geismo vergais. Būtent dėl tokių moterų gali griūti karjera, iširti šeima – kartą paragavęs meilės vaisiaus vyras veršis link jos visą gyvenimą. Tačiau susiradusi nuolatinį partnerį ir nusprendusi jam atsiduoti Skorpionė greitai virsta puikiausia gyvenimo palydove, pagalbininke, lengvai paaukojančia netgi savo interesus vardan to, kad jos išrinktasis palypėtų keliomis karjeros ar socialinėmis pakopomis aukštėliau.

Vyras

Dažniausiai tai temperamentingas, patiems netikėčiausiems poelgiams pasirengęs žmogus. Tai didis žaidėjas ir gyvenimo artistas. Puikus seksualinis partneris, kartkartėmis linkęs perimti ir pasyviojo rolę, su malonumu atsiduoti moteriškiems kerams. Didžiausia vertybė Skorpinui – asmeninė laisvė. Seksas jam – sportas, kuriame jis randa kaip pritaikyti savo protą, talentą ir įgimtą žavesį. Jo netraukia lengvai pasiekiamos moterys, didžiausias malonumas – užkariauti sau lygią intelekto galia moterį, savęs vertą priešininkę, laisvą ir nepriklausomą, kaip jis. Jam įdomus ne tiek pats pergalės faktas, kiek žaidimo-kovos procesas. Su nugalėtąja jis elgiasi kilniai, kaip jam liepia jo asmeninis garbės kodeksas. Kas lieka moteriai iš šio ryšio? Turtinga seksualinė patirtis ir prisiminimai apie išties nepaprastas akimirkas. Daugelis moterų mano, kad pralošti Skorpionui – lygiai tas pats, kas išlošti.

Sunku Skorpioną įsivaizduoti kaip šeimynišką vyrą. Daugelis jų taip ir lieka visą gyvenimą viengungiai.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Moteris

Puiki partnerė tiems vyrams, kuriems patinka protingos, linksmos, žaismingos moterys. Seksualiniuose žaidimuose ji noriai rodo iniciatyvą, retai kada pristinga energijos ir fantazijos. Ji moka vertinti gyvenimą visais jo aspektais – ar tai būtų darbas, ar menas, ar sportas, ar šeima. Seksas jai – tai būdas pajusti būties pilnatvę, ji siekia iš jo pasisemti kiek įmanoma daugiau malonių pojūčių. Triukšminga, besidžiaugianti gyvenimu, išradinga – šios savybės jai ypač praverčia intymiuose santykiuose. Renkasi sau lygius partnerius, laiminga pasijunta tik patenkinusi savo troškimus. Ji gerai žino savo vertę ir vyro neištikimybę vertintų ramiai. Beje, savąją – taip pat.

Rimtai vertina šeimyninį gyvenimą, bet ne visada jame moka pasiekti harmonijos, kadangi naujų įspūdžių alkis veda ją vėl ir vėl tolyn nuo šeimos židinio, prie kurio vis lieka jos besiilgintis ir laukiantis vyras.

Vyras

Linksmas, geraširdiškas, myli gamtą. Jo siela veržiasi link gėrio, moteris pakeri savo gerais darbais ir, žinoma prigimtiniu žavesiu. Keliaudamas per gyvenimą jis laido Amūro strėles į kairę ir į dešinę, nelabai tegalvodamas apie pasekmes. Jis nepasirengęs tvirtiems ryšiams ir nereikalauja visiško atsidavimo iš savo partnerės. Prigimtimi jis – klajūnas romantikas.

Polinkis keisti vietas įpareigoja jį nesusisaistyti ilgalaikiais saitais, neprisirišti prie vieno žmogaus ar vietos. Moteris niekada netaps jo kelrode žvaigžde, bet tai nereiškia, kad jis – abejingas. Atvirkščiai, moterys ir seksas jam – vienas pagrindinių malonumo šaltinių. Jis pats yra žavus, taigi populiarumo tarp moterų nestokoja. Bet atidavęs savo partnerei viską jis tiesiog ramiai išeina. Artumo akimirkomis jis nuoširdžiai tiki meile, bet po kurio laiko suvokia, kad štai ir vėl ji išgaravo kaip dūmas. Flirto nesėkmės jo nebaugina. Į viską jis žvelgia filosofiškai: „Ką gi, nepavyko dabar – tai gal kitą kartą?“

Ožiaragis (gruodžio 22 - sausio 20)

Moteris

Po šiuo ženklu gimusias moteris dažnai kankina prieštaravimai tarp jų norų ir galimybių. Ji erotiška, lengvai įsimylinti, bet tuo pačiu skrupulingai laikosi padorumo principų. Dėl to jos aistra dažnai neranda kaip prasiveržti, o tai gali tapti daugelio kompleksų priežastimi. Vyrai veržiasi link jos jausdami geidžiamą partnerę, bet lieka nesusivokę, kas ne taip, atsimušę į jos gerietišką įvaizdį. Joje susikaupusi trauka kartkartėmis sugriauna barjerus, ji stačia galva metasi į trumpalaikį nuotykį atmetusi savo principus ir paklususi kūniškam geismui.

Santuokoje Ožiaragio ragus neretai tenka panešioti ir jos vyrui. Atgailaudama po neištikimybės ji greitai ir vėl virsta gera, tobula namų židinio sergėtoja – iki kito jos temperamento proveržio. Garbiame amžiuje šios moterys dažnai virsta uždaromis, greitai aplinkinius pasmerkiančiomis ledi.

Vyras

Ožiaragis tiksliai žino, ko nori. Jis realistas ir moka rasti tiesiausią kelią į sėkmę. Santykiuose su moterimis jį beveik visada lydi sėkmė. Bet tai dar nereiškia, kad jis – kolekcionierius ar užkietėjęs mergišius. Jo aistros objektas sutampa su jo garbinimo objektu. Jis lieka ištikimas ilgą laiką, moka įsiklausyti į pačius intymiausius erotinius moteris troškimus. Seksas jam visada pagardintas jausmais – o tai itin vertina jo partnerės.

Ožiaragis uždaras, savo erotines paslaptis linkęs pasilikti sau. Bet jis gali atsiverti ir parodyti savo jausmingą prigimtį tikrai mylimai partnerei. Pastangos paskubinti santuoką su juo rezultatų neduos. Jam pernelyg brangi asmeninė laisvė, tad šeimą jis kuria tik tada, kai pats tvirtai tam ryžtasi. Šeimoje jis tampa puikiu tėvu, o aistra žmonai su metais tik bręsta ir stiprėja.

Vandenis (sausio 21- vasario 20)

Moteris

Jos namuose visada pilna svečių. Žmones traukte traukia jos protas, įžvalgumas, žavesys, mokėjimas bendrauti. Bet tai nereiškia, kad ji tokia pat kalbi ir gyva intymiuose santykiuose. Būdama gera žmona, išmintingai tvarkydama ūkį, savo meilę harmonijai ir tvarkai ji perneša ir į miegamąjį. Sužavėtas jos patrauklia išore vyras tikisi naujų pojūčių ir ko nors rafinuoto. Bet po suartėjimo įsitikina, kad miegamajame pirmuoju smuiku griežė ne jis ir ne ji, o žvakės ir šiugždanti šilkinė patalynė. Šiai moteriai svetimi kūniška erotika – jai tokios aistros tiesiog nereikalingos. Gyvenimo džiaugsmą ji randa bendravime, susipažindama su įdomiais žmonėmis.

Vandenė – puiki partnerė silpnesnio temperamento vyrui, ieškančiam ne tiek sekso, kiek ramybės ir dėmesio.

Vyras

Temperamentingai moteriai jis tikrai ne dovanėlė. Jo seksualinė amplitudė ne pernelyg plati, erotiniai – pomėgiai minimalūs, jam kuo puikiausiai užtenka retų artumo valandėlių, o ir jose jį traukia ne tiek fizinis pasitenkinimas, kiek pats faktas, kad atsidūrė lovoje su gražia moterim. Jos temperamentas, gebėjimai ir poreikiai jam visiškai nesvarbūs. Dažniausiai jo seksualinis elgesys apskritai apsiriboja pokalbiais, erotinės literatūros skaitymu ar filmų suaugusiesiems žiūrėjimu.

Meilės žaidimų metu jis ramiai paklūsta savo partnerei, nes pats nėra nusiteikęs imti iniciatyvos į savo rankas. Santuokoje jis retai kada būna neištikimas – pernelyg jo galva užkimšta darbu, pomėgiais ir kitais reikalais, kad ten atsirastų vietos dar ir rizikingiems meilės nuotykiams. Nepaisant to, jo žmona gali jaustis nelaiminga, nes dėl aibės Vandenio reikalų pati susivokia esanti pamiršta, jai stinga dėmesio ir artumo. Tiesa, jei moters temperamentas taip pat vangus – Vandenis jai taps puikia pora. Nes kitose gyvenimo sferose jis – itin įdomus, oratoriaus talentu apdovanotas, lengvai bendraujantis ir puikų humoro jausmą turintis žmogus, noriai gelbstintis įvairiuose buitiniuose darbuose.

Žuvys (vasario 21 – kovo 20)

Moteris

Jos pasaulis – tai aktorių, dailininkų, literatų pasaulis, jos dvasios stichija – bohema. Ji pati gyvena svajonių ir vilčių karalystėje. Jos erotika grįsta flirtu, meilės dramaturgija, žaidimu – kuo tik nori, bet tik ne fiziniu artumu. Ir nors ji stengiasi savo turtingoje vaizduotėje paversti savo partnerį tikru princu, silpnai išreikštas temperamentas neleidžia jai pajusti visiško pasitenkinimo iš fizinio artumo. Jos gyvenimas taip ir prabėga laukiant stebuklo, tikintis sutikti tą, kuris apibers ją rožių žiedlapiais. Jos buvusieji vyrai prie jos paprastai negrįžta, kadangi stipriajai lyčiai romantiškos ašaros sekso metu neatrodo itin viliojantis dalykas. Jei Žuvims kas primena, jos meilėje reikia ne tik imti, bet ir duoti, šios trapios būtybės puola į melancholiją.

Savo prigimtimi jos geros, daugybė jaunų vaikinų pirmuosius sekso nuotykius patiria būtent su šiek tiek labiau meilėje patyrusiomis Žuvimis. Santuokoje šio ženklo moterys gana dažnai ryžtasi neištikimybei, kurios priežasčių, deja, pačios nelabai gali paaiškinti.

Vyras

Gimęs po šiuo ženklu vyras apdovanotas išskirtiniu jausmingumu. Jo turtingas vidinis pasaulis pilnas išgyvenimų ir kontrastų, o erotinės fantazijos šiame pasaulyje anaiptol nenustumiamos į paskutinę vietą. Jo jausmingumas jaudina moteris, jos instinktyviai jaučia, kad šis vyras gali padovanoti joms nepakartojamų pojūčių. Tiesa, bet kokie moters bandymai pranikti į jo sielą pasmerkti nesėkmei. Kai tokie bandymai tampa pernelyg įkyrūs, Žuvų ženklo vyras tiesiog palieka savo partnerę leidęs jai suprasti, kad jis – „katinas, kuris mėgsta vaikščioti vienas“. Jis gerai parpratęs tiesą, kad moterys myli ausimis, tad savo kalbomis gali ir išvesti iš proto, ir užhipnotizuoti. Tiesa, apie savo meilės nuotykius kalba nenoriai, intymių reikalų nesipasakos net ir geriausiems draugams. Jam visiškai priimtina pačius maloniausius jausmus išgyventi vienumoje ir jais nesigirti.

Širdyje šis vyras kolekcionierius. Bet vertėtų atkreipti dėmesį ir į gerąją šio pomėgio pusę: savo moteris jis ir vertina su kolekcininko aistra, švelniai puoselėdamas kiekvieną naują egzempliorių. Santuokai ryžtasi labai sąmoningai, nors ir nejaučia poreikio turėti žmoną ar vaikų. Santuokinis gyvenimas paprastai būna ramus, nors žmonai veikiausiai kartkartėmis pritrūks jo nuoširdumo ir visiško atsivėrimo.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
hawserhive
Nowadays, there are many great games that help you practice your skills every day and have a lot of fun in Driving Game drive mad. With thousands of levels and beautiful graphics.
Garcia
Much obliged for Sharing data. TargetPayandBenefits
Vardas*
Nesąmonių nesąmonės

Daugiau komentarų