Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Išsipildys ar ne jūsų sapnas?

2010 04 15 autorius: parengė Laura M.
Išsipildys ar ne jūsų sapnas?

Iš sapno pabudote su šalto prakaito lašais ant kaktos. Regėjote tokį tikrovišką košmarą! O gal rytas prasidėjo nuo šypsenos dar miegant? Ir taip norėtųsi, kad tai, ką susapnavote, bent iš dalies virstų realybe...

Puiki žinia: ar sapnas išsipildys, ar ne, dažnai priklauso ir nuo jūsų. Tik turėtumėte žinoti, kokie jūsų veiksmai pabudus padeda sustiprėti sapno galiai, o kurie – atvirkščiai – nugena jį užmarštin.

Kad sapnas išsipildytų

• Išsipildyti gali tik tie sapnai, kuriuos jūs įsiminėte. O kad prisimintumėte tai, kas susapnuota, liaudies išmintis pataria miegoti po pagalve pasikišus akmenį, o vos prabudus įsikąsti pagalvės kampą ir kurį laiką vengti žvilgsnio į langą arba į ugnį.

• Dažniau išsipildo sapnai, kuriuos žmogus sapnuoja miegodamas ant dešinio šono, o jei miegojote ant pilvo arba ant nugaros – sakoma, sapnas neišsipildys.

• Jei norite, kad sapnas išsipildytų, jo neturėtumėte niekam pasakoti, bent jau tris paras po susapnavimo. O geriausia jei apskritai prikąstumėte liežuvį.

Kad sapnas neišsipildytų

• Blogą sapną geriausia kuo greičiau pamiršti. O kad galėtumėte tai padaryti, vos prabudus turėtumėte: peštelėti sau plaukus viršugalvyje, pažiūrėti pro langą, pažiūrėti į gyvą ugnį (krosnyje, židinyje, o jei tokio jūsų namuose nėra – bent jau pažiūrėti į degtuko ar žiebtuvėlio liepsnelę), 3 kartus pabelsti į langą.

• Kad neišsipildytų baisus sapnas, vos atsikėlus pagalvę ir anklodę turėtumėte pervilkti į išvirkščią pusę išverstais užvalkalais.

• Apie savo blogą sapną iki pusiaudienio reikia papasakoti kuo daugiau žmonių – tada jis neišsipildys. Dar tikima, kad blogas sapnas neturėtų išsipildyti jei jį perpasakosite akmeniui.

• Labai gerai blogo sapno sukeltą nerimą ir neigiamus jausmus nuplauna vėsus vanduo. Atsukite čiaupą, nusiprauskite vėsiu vandeniu veidą ir kurį laiką palaikykite po bėgančia vandens srove rankas.

• Prietaringi žmonės siūlo ir tokį triuką: atidaro duris, peržengia per slenkstį kaire koja ir balsu įsako sapnui trauktis šalin.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti