Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Jūsų namų astrointerjeras 2

2012 03 21 autorius: Palmiros žvaigždės, flickr.com nuotr.
Jūsų namų astrointerjeras

Jei savo namus įsirengsite atsižvelgdami į savo ir kitų namiškių Zodiako ženklą, neabejotinai pavyks susikurti tikrai jaukų lizdelį, kuriame visi šeimos nariai jausis laukiami, mylimi ir saugūs.

Į ką atsižvelgti įrengiant kambarius skirtingiems Zodiako ženklams?

 

Avinas. Karštas ir ryžtingas ženklas. Raudoni interjero tonai puikiai derės su jo liepsninga vidine aistra. Idealu jei namuose pavyks rasti vietos ir sporto inventoriui: keleto rūšių treniruokliams, gimnastikos kamuoliui ar bent jau stoveliui su svarmenimis ir skersiniui. Priešingu atveju Avinas savo fizinės energijos perteklių gali iššvaistyti nuolat kliūdamas už įvairiausių baldų, energingai trankydamas duris ir mėtydamas ne vietoje padėtus daiktus.

Jautis. Jaučius globoja Venera. Todėl visa jų namų aplinka turėtų alsuoti estetine harmonija, džiuginti akį ir kurti jaukią, naminę atmosferą. Nors kitiems namiškiams tuo rūpintis gal ir neprireiks – šeimyniški jaučiai patys moka susiorganizuoti sau patogią ir jaukią gūžtą. Ypatingas dėmesys – miegamajam kambariui. Jaučiui būtinas ne tik patogus, bet ir prabangus poilsis, tad jis jausis laimingas galėdamas nugrimzti į purius, brangius, puikios kokybės patalus.

Dvyniai. Šio ženklo žmonėms svarbiausia – bendravimas ir ryšiai. Todėl net būdami tarp 4 savo kambario sienų jie turi jausti gyvenimo tempą ir pulsą. Aprūpinkite Dvynių kambarį ryšio priemonėmis: telefonas, kompiuteris su interneto tinklu, televizorius, radijas jiems ne prabanga, o būtinybė. Pravers ir turtinga biblioteka, fonoteka, videoteka. Dvyniai nuolat ieško naujų saviraiškos formų, domisi literatūros, muzikos, kino pasaulio naujovėmis.

Vėžys. Kaip ir kitiems vandens stichijos ženklams, Vėžiui labai svarbu turėti gražią ir patogią vonią su gausybe aksesuarų, kūno priežiūros priemonių. Namisėdai Vėžiui taip pat ypač svarbu namų jaukumas, šeimyniška atmosfera. Beje, ne pro šalį pasirūpinti ir minkštais pliušiniais žaisliukais: kad ir kelintą gimtadienį švęstų Vėžys, sieloje jis amžinai lieka vaiku.

Liūtas. Svarbiausia vieta namuose Liūtui – svetainė. Čia turėtų vienaip ar kitaip puikuotis visi jo trofėjai (apdovanojimai, kolekcijos, su Liūto pomėgiu susiję aksesuarai ir kt.), šiuo kambariu jis turėtų didžiuotis, trokšti jį parodyti savo svečiams. Be to, Saulės globojamam Liūtui būtinas geras apšvietimas: kad namai būtų šviesūs, ryškūs, tarsi menė, kurioje, žinoma, karaliauja jis.

Mergelė. Didžiąją savo laiko dalį Mergelė praleidžia virtuvėje, taigi šios patalpos interjeras turėtų būti smulkmeniškai apgalvotas, kad viskas būtų jauku, ergonomiška ir patogu. Jei Mergelė turi hobį, kurio imasi namuose – raskite vietą jo darbo įrankiams susidėti. Beje, ypatingos prabangos nereikia. Mergelės dievina minimalizmą – tad kuriant jai skirtą interjerą visada galima vadovautis principu „geriau per mažai nei per daug“.

Svarstyklės. Tai subtilaus skonio asmenybės. Taigi nenuostabu, kad jų namuose tarsi savaime atsiras ypatinga stiliaus, spalvų ir formų harmonija. Svarstyklių silpnybė – meno kūriniai, antikvariniai baldai ir prabangi patalynė.

Skorpionas. Daugiausia dėmesio savo namuose Skorpionai teikia voniai ir tualetui. Visų pirma šiose patalpose turi tvyroti ideali tvarka ir švara. Be to, visi čia esantys prietaisai ar įrenginiai turi veikti nepriekaištingai. Ir, žinoma, aromatas: Skorpionai dievina kai šiose erdvėse tvyro ne pernelyg intensyvus rožių, jazminų, sandalmedžio aromatas.

Šaulys. Šio ženklo žmonės labiau nei bet kas kitas iš visų 12 Zodiako ženklų jaučia kelionių ir nuotykių aistrą. Jų erdvė, jų kambariai turėtų atspindėti pačių Šaulių pomėgį keliauti arba svajones apie tolimus kraštus: nuotraukos, plakatai iš egzotiškų šalių, medžioklės trofėjai, žemėlapiai, gaublys, kelionių suvenyrai – visa tai Šaulių stichija.

Ožiaragis. Jo namuose nėra vietos niekniekiams. Viskas aplinkui privalo būti funkcionalu, kokybiška, tvarkinga. Jei visos šios sąlygos įgyvendintos – Ožiaragį dar galima palepinti ir itin prabangiais, firminiais daiktais. Jis tikrai įvertins garsius prekinius ženklus. Tik vienas „bet“: nepakęs daiktų, atliekančių vien puošmenos funkciją. Jei jau daiktas yra – jis turi praversti buityje, moksle ar profesinėje veikloje.

Vandenis. Ir ko tik nerastumėte Vandenio namuose! Pradedant senoviniu žvaigždėlapiu ir baigiant išsamiu turistiniu žinynu keliaujantiems po pietryčių Aziją. Nepaisant to, kad šis Vandenis ten nė karto nebuvęs ir artimiausiu metu nesiruošia keliauti. Platus Vandenio interesų spektras neišvengiamai atsispindi ir jo interjere. Pasirūpinkite namuose keliais įdomiais, vienaip ar kitaip žinių suteikiančiais akcentais – ir Vandenis noriai trauks namo jų tyrinėti. O kai šie nusibos – teks sugalvoti ką nors naujo.

Žuvys. Ženklas, kupinas keistenybių ir mistikos. Taigi jų interjere net labai pageidaujama prieblanda, violetiniai tonai, abstraktūs paveikslai, žvakės, krištolo rutuliai. Būrimo salono stilistikos interjeras leis pasijusti Žuvims it pasakoje. Nebūtinai taip turėtų atrodyti visas butas – užteks keleto paslaptingų detalių.

 

 

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
mma betting tips
Excellent to the point article and news.. Well appreciated, My sites: mma betting odds
Fumie
Džabas Rugpjūtis 11 d, 2009Sutinku, kad dabar nebrangiai/už dyką glaima praleisti laiką prekybos centre. Bet ir Laivės alėjoje tą glaima padaryti. Nesutinku, kad žmonėms užtenka vieno prekybos centro, jei jie ieško sau prekės. Prekių pasiūla nėra pakankama, o kainos dažnai didesnės už kokybę. Todėl dažnai žmonės priversti keliauti per kelis prekybos centrus. Bet jie yra ne miesto centre: Molas Šančiuose, Mega Šilainiuose, Senukai Pramonės rajone. Tik Akropolis centre. Kad apkeliauti juos reikalingas automobilis. O nei Laisvės al., nei Senamiestis neturi tvarkingų, patogių stovėjimo aikštelių. Tai kam žmogui vargintis, kai jis gali patogiai nuvažiuoti į prekybos centrą.Galima padiskutuoti ir kita tema: Ką žmogus gali rasti miesto centre? Kodėl jis turėtų neiti į prekybos centrą?Kelių kvailų žmonių noras ramiai gyventi miesto centre privedė prie to, kad jau beveik 10 metų vakarais nevyksta jokių nemokamų/mokamų koncertų miesto centre. Rotušės aikštė tuščia ir nejauki. Tik kelios kavinės. Taip atrodo ir senamiestis ir Laisvės al. Kokie realūs veiksmai daromi, kad ten grižtų žmonės?! Tik draudimai: triukšmauti draudžiama! Davatkų rojus!Buvau Bretanėje kai visą savaitę vyko Muzikos vasara šventė. Visame centre, ant kiekvieno kampo, skvero grojo muzikantai. Stilių ir triukšmo makalynė. Bet buvo smagu, nes žmonės rinkosi kas jiems patinka. Pilnas miestas žmonių.Praėjusį savaitgalį Liuksemburgo miesto centre vyko Street A(rt)nimation festivalis. Visame centre vaikščiojo klaunai, mimai, įvairūs megėjiško ir profesionalaus teatro aktoriai. Buvo rodomi lėlių, rankų teatrai.Ir tai tik keli pavyzdžiai kaip nebrangiai ir paprastai glaima pritraukti žmonės į miestą. Ir tuomet tikrai užteks Kauno gyventojų, kad užpildyti miesto centrą. Taip kaip būna per Kaziuko mugę.Oi. Pabaigiau ir vėl pirkimu.

Daugiau komentarų