Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Jūsų sapno planeta

2016 05 18 autorius: Astroguide.ru, 123rf nuotr.
Jūsų sapno planeta

Kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savų ypatybių, kurios veikia ne tik mūsų gyvenimą, bet ir sapnus.

 

Sapnas iš sekmadienio į pirmadienį

 

Pirmadienis laikomas sunkia diena todėl kad, jį valdo Mėnulis. Pirmadienio nakties sapnai, kad ir ką besapnuotumėte, atspindi jūsų emocinę ir psichologinę būklę, gali būti susiję su buitimi ir kasdieniais rūpesčiais, šeima, giminaičiais, visų pirma – moteriškos lyties, taip pat su mažais vaikais. Jei pirmadienio sapnas buvo išties intensyvus ir ilgas, ypač jei jame buvo vanduo – jums teks nuveikti tikrai daug darbų namuose. Taigi geriau, kad pirmadienio sapnai būtų kuo trumpesni ir lakoniškesni. Tokie reiškia, kad rūpesčių bus mažai, jums pavyks susikaupti ir išlaikyti gerą nuotaiką.

 

Sapnas iš pirmadienio į antradienį

 

Antradienis – ugninio Marso diena. Marsas gimdo siekius ir troškimus, suteikia impulsą veikti. Tai asmeninės jėgos planeta. Antradienio naktį susapnuoti sapnai siejami su jūsų asmeniniais siekiais ir tikslais. Sapnas parodys, kiek jumyse ugnies ir ar stiprūs jūsų troškimai. Marsas – vyriška planeta, tai karo dievas, taigi antradienio sapnai gali pasakoti apie laukiančius arba įveiktus mūšius, skandalus. Taip pat apie jūsų pažįstamus vyrus. Jei antradienio sapnas ramus – vadinasi, radote kaip išlieti savo energiją, lengvai įveiksite jūsų kelyje pasitaikysiančias kliūris, artimiausiu metu jūsų gyvenime nenusimato skandalų ir audringų santykių aiškinimosi. Ryškus, spalvingas sapnas rodo, kad jumyse kunkuliuoja daug jėgų. Neatidėliokite nieko rytojui, imkitės visų reikalų iš karto – jums tikrai pavyks. Nemalonus sapnas rodo jūsų pernelyg išpūstą savimeilę ir egoistiškus kėslus. Labai geras ženklas jei sapne buvote lyderiu.

 

Sapnas iš antradienio į trečiadienį

 

Trečiadienis – savaitės viduriukas. Šią dieną ir valdo komunikabiliausia planeta, savotiškas tarpininkas – Merkurijus. Oro stichijai priklausantis Merkurijus dovanoja lengvus, įvairius, lengvai pamirštamus sapnus. Bet jei vis dėlto sapną įsiminėte, vadinasi, jį iššifravus paaiškės informacija apie draugus ir bičiulius, brolius ir seseris – visus, su kuriais jūs bendraujate. Sapnai praneša apie jūsų laukiančius nereikšmingus gyvenimo įvykius. Jie pasakos apie jums šiuo metu priimtinus informacijos šaltinius, apie mokslą, laukiančias keliones ir pokalbius. Jei trečiadienio sapnas kupinas įvykių, dinamiškas, su daugybe siužeto vingių - vadinasi, jūs komunikabilus žmogus. Su jumis lengva ir malonu bendrauti, greitai įgysite naujų draugų ir pažįstamų, su kuriais linksmai leisite laiką ir kurie jus išmokys daugybės naujų dalykų. Jei sapnas skurdus įvykių, ramus ar tiesiog neįdomus, primityvus, - artimiausioje ateityje jums pristigs informacijos, niekas neateis jums į pagalbą. Gerai kai Merkurijaus sapne yra judesio, persikeliama iš vienos vietos į kitą. Judesys reiškia įvairovę, gyvenimo pilnatvę, permainas gerąja linkme, pasveikimą, santykių pagerėjimą su jums svarbiais žmonėmis. Jei naktį iš antradienio į trečiadienį „skraidėte“ – vadinasi, jau maksimaliai priartėjote prie jums reikalingos informacijos, gana greitai ją gausite. Aplinkybės darys mažiau įtakos jūsų veiksmams.

 

Sapnas iš trečiadienio į ketvirtadienį

 

Ketvirtadienis – socialinės planetos Jupiterio diena. Ketvirtadienio sapnai lygiomis dalimis pasakoja ir apie darbą, ir apie jums prieš akis atsiveriančias perspektyvas. Jie parodo veiklą, kurioje jūsų laukia didžiausia sėkmė. Jupiterio sapnai gali pasakoti apie jūsų valdžią arba globėjus, rėmėjus. Ketvirtadienio naktį galima susapnuti problemų, susijusių su visuomeniniu, socialiniu gyvenimu sprendimą. Intensyvūs sapnai Jupiterio periodu žada jums greitą sėkmę socialinėje veikloje, spartų kilimą karjeros laiptais, viršininko palankumą. Jei Jupiterio naktį sapnavote gana monotonišką sapną – vadinasi, darbas šiuo metu jūsų gyvenime nėra svarbiausia ir ten nelaukia jokių didesnių permainų. Jei šią naktį susapnuosite savo protėvius ar vaizdus iš savo tolimos praeities, vadinasi, gyvenimas jus ragina tęsti jūsų tėvų veiklą.

 

Sapnas iš ketvirtadienio į penktadienį

 

Būtent šie sapnai spalvingiausiai atspindi mūsų jausmus – juk penktadienį globoja jausmingoji venera. Manoma, kad sapnai į penktadienį dažniausiai išsipildo. Nenuostabu – juk tai, ko trokštame ne tik savo protu, bet ir savo jausmais, turi daugiau šansų išsipildyti. Veneros sapnai labiausiai sietini su asmeniniu gyvenimu, kūrybine veikla ir materialine padėtimi. Jie papasakos apie tai, kaip ir per kiek laiko gali išsipildyti mūsų troškimai. Jei Veneros sapnuose ką nors gauname ar įsigyjame – reiškia, mūsų jausmai bus patenkinti, artimiausiu metu turėsime tai, ko troškome. Tačiau jei sapne ką nore prarandate, norite pasiekti, bet negalite, vadinasi, teks apriboti savo poreikius, materialinė nauda bus kukli, o asmeninis gyvenimas – nuobodus. Juodai balti Veneros sapnai perspėja apie laukiantį sunkų darbą, kurį teks atlikti tam, kad pasiektumėte savo tikslą. Dažnai būtent penktadienį mes sapnuojame mylimus žmones. Svarbu įvertinti, ar sapne jautėmės nuo jų priklausomi, ar ne. Jei taip – vadinas, teks su savimi padirbėti kad įgytumėte daugiau vidinės laisvės.

 

Sapnas iš penktadienio į šeštadienį

 

Šeštadienis – griežtojo Saturno, likimo ir išbandymų planetos diena. Saturnas diktuoja įsitatyms, kurie mus apriboja, todėl šeštadienio sapnai pasakos apie taisykles, kurioms turėtume paklusti, gyvenimo sritis, kuriose turėtumėte labiau save riboti, ko verčiau išvis kol kas atsisakyti. Neretai šiuose sapnuose esama informacijos apie jūsų planų įgyvendinimo perspektyvas, apie jūsų laukiančių įvykių raidą ir eiliškumą. Jei šeštadienio sapnas spalvingas, malonus, vadinasi, rimtų apribojimų nenusimato, daug jūsų planų bus įgyvendinti lengvai, tarsi savaime. Bet jei sapnas niūrus, juodai baltas, jame regėsite aukštą sieną, tvorą, įvairias kliūtis ir trukdžius – vadinasi, jūsų planams įgyvendinti prireiks daug atkaklaus darbo, nieko nepasieksite lengvai.

 

Sapnas iš šeštadienio į sekmadienį

 

Sekmadienis – Saulės diena. Jo sapnai papasakos, kas gali sušildyti jūsų širdį, kas atneš laimės ir suteiks gyvenimo džiaugsmo. Saulė – meilės, įkvėpimo ir kūrybinio įkvėpimo planeta. Saulės sapnai parodys situacijas ar žmones, kurie mūsų gyvenime yra tikri spinduliai, kurie daro jį įdomesniu arba... atvirkščiai – temdo laimę. Jei sekmadienio sapnas gražus, vadinasi, greitai jus aplankys naujos idėjos, įdomūs žmonės, atsivers iki šiol nematytos galimybės. Gali būti, kad su gražiu Saulės sapnu į jūsų gyvenimą pasibels meilė, atrasite iki šiol snaudusį talentą. Gražus, intensyvus sapnas pranašauja aktyvią kūrybinę veiklą. Nuobodus sapnas gali ženklinti jūsų laukiantį pilką, tuščią periodą, nemalonumus. Taip pat ir energijos išeikvojimą, beprasmį kieno nors gailestį, nervinę įtampą.

 

Savaitės diena, kada išsipildys sapnas

 

Kiekvienas sapnas vienaip ar kitaip atsispindi realiame gyvenime. Bet kurią dieną? Į šį klausimą nesunkiai atsakys astrologija, o tiksliau – septynkampė magų žvaigždė. Septynkampė žvaigždė jungia septynias planetas ir parodo jų tarpusavio ryšius. Nuo Mėnulio, valdančio pirmadienį, eina dvi tiesios linijos link Jupiterio ir Veneros. Vadinasi, pirmadienio sapnai išsipildys ketvirtadienį, Jupiterio dieną, arba penktadienį, Veneros dieną (arba ir ketvirtadienį, ir penktadienį). Antradienio sapnai pildosi šeštadienį, Saturno dieną, arba penktadienį. Nuo Merkurijaus eina tiesios linijos link Saturno ir Saulės, vadinasi, trečiadienio sapnų išsipildymo galime laukti šeštadienį arba Saulės dieną, sekmadienį. Kad būtų paprasčiau – sudarykime lentelę:

 

Jei susapnavote pirmadienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis ketvirtadienį;
Jei susapnavote antradienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis penktadienį;
Jei susapnavote trečiadienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis šeštadienį;
Jei susapnavote ketvirtadienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis sekmadienį;
Jei susapnavote penktadienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis pirmadienį;
Jei susapnavote šeštadienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis antradienį;
Jei susapnavote sekmadienį – didžiausia tikimybė, kad sapnas pildysis trečiadienį.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti