Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Ką pranašauja žaidimo kortos? 7

2016 08 24 autorius: Palmiros žvaigždės
Ką pranašauja žaidimo kortos?

Visais laikais žmonės troško žinoti, kas jų laukia ateityje. Šio smalsumo nepažaboja nei socialinis sluoksnis, nei materialinė padėtis. Ką gi, į savo ateitį pažvelgti išties įmanoma. O ištikimiausias jūsų pagalbininkas – kortos.

Tradicija spėti ateitį iš kortų mus pasiekė iš senovės. Nors lyginant su kitais ateities būrimo būdais šis metodas – palyginti jaunas. Europoje jis atsirado kartu su pačiomis kortomis – XII-XIII amžiuje. Spėjama, kad pirmieji kortas būrimui ėmė naudoti čigonai. Apie XVIII a. būrimas kortomis pasidalino į kelias atšakas: kontinentinę, salos ir Rusijos.

Žemyniniai būrimai labiausiai paplito po Italiją, Prancūziją, Vokietiją, Austriją. Buriama iš 32 kortų malkos.

Salos būrimai labiausiai paplito tarp Didžiosios Britanijos čigonų, jie būrė su preferanso kortų malka, kurią sudaro 52 kortos.

Rusiškam būrimui naudojama 36 kortų malka.

Šie skirtumai išsirutuliojo iš labiausiai tam tikrame regione paplitusių žaidimų, kuriems, kaip žinia, būdavo reikalingas skirtingas kortų kiekis.

XVIII a. pabaigoje-XIX a. pradžioje Prancūzijoje išgarsėjo legendinė būrėja Marija Lenorman. Karjeros pradžioje ji mielai burdavo Prancūzijos revoliucijos veikėjams, vėliau tapo asmenine Napoleono ir jo mylimosios, Žozefinos, dvaro būrėja. Pati Lenorman ne itin mėgo burti kortomis, bet vis dėlto jos stulbinamai tikslios pranašystės ir dar įdomesnės politinės intrigos leido gimti visai puokštei mitų apie šios būrėjos gyvenimą ir gabumus.

Lenorman būrimas

Jam naudojama 52 kortų malka. Užduodamas klausimas. Malka gerai išmaišoma, perkeliama. Tada malka imama kaire ranka, paveikslėliu į viršų. Dešine ranka po vieną nuo viršaus imamos kortos, dedamos ant stalo ir atverčiamos. Dedant ant stalo buriantysis vardija iš eilės kortas pagal rangą: tūzas, dviakė, triakė, keturakė ir t.t. Baigiama karaliumi. Tada kortos dėliojamos toliau, rangus vardijant iš naujo, nuo apačios: tūzas, dviakė, triakė ir t.t. Jei atversta korta ir jos įvardijimas sutampa – ji atidedama į šalį. Kortos dėliojamos ir vardijamos toliau eilės tvarka, nuo vienu rangu aukštesnės už atidėtąją. Tarkim, jei sutapo ant stalo padėta ir jūsų vardijama šešiaakė, atidedate ją į šoną ir traukiant kitą kortą tariate „septynakė“.

Taip malka perrenkama 3 kartus. Tada ji atidedama į šalį, paimamos tik sutapusios kortos, kurias atidėjote. Atverstos jos išdėliojamos į eilę ir imamasi aiškinimo.

Būgnai

Tūzas: geras laiškas;
2: žodžiu perduodama žinia;
3: nemalonus pasivaikščiojimas;
4: malonus pokalbis;
5: maloni pažintis;
6: noro išsipildymas;
7: draugystė;
8: ištikimybė, nuoširdumas;
9: sėkminga darbų pabaiga;
10: laiminga kelionė;
Bartukas: veidmainis žmogus;
Dama: įsimylėjusi, mylima moteris;
Karalius: jaunikis.

Čirvai

Tūzas: Meilės laiškas
2: karšta meilė;
3: didelis džiaugsmas;
4: piršlybos;
5: linksma kompanija;
6: pasimatymas;
7: bučiniai, glamonės;
8: meilės prisipažinimas;
9: turtai ir prabanga;
10: kelionė pas mylimąjį (-ąją);
Bartukas: simpatija;
Dama: nuotaka;
Karalius: jaunikis.

Kryžiai

Tūzas: su pinigais ar verslo reikalais susijęs laiškas;
2: piniginis apdovanojimas;
3: maža dovanėlė;
4: pagyrimas, geras atsiliepimas;
5: staigmena;
6: žinia, keičianti tolimesnius įvykius;
7: radinys, laimėjimas;
8: didelė dovana;
9: permainos į gera;
10: klestėjimas, gerovė;
Bartukas: malonūs rūpesčiai;
Dama: ištekėjusi, garbinga, padori moteris;
Karalius: vedęs garbus vyras.

Pikai

Tūzas: smūgis, nemaloni žinia;
2: smulkūs nemalonumai;
3: kliūtys;
4: gandai;
5: liga;
6: melas;
7: pyktis;
8: praradimas, pralaimėjimas;
9: dideli nemalonumai, ašaros;
10: neištikimybė, nesėkmė;
Bartukas: nemalonūs rūpesčiai;
Dama: našlė, gandų nešiotoja;
Karalius: senukas, priešas.

Skaitome kortų išsidėstymą:

• Būgnai reiškia tendenciją į sėkmę, turtą.

• Čirvai – meilė, amžinybė, gera klotis, draugystė, tiesa.

• Kryžiai – verslo sėkmė, geresnio gyvenimo viltis.

• Pikai – nemalonumai, ligos, nelaimės, nepalanki įvykių tėkmė.

• Jei iškrito 4 tūzai, net ne vienas šalia kito – vestuvės.

• 4 bartukai – daug smulkių reikalų, daug gerbėjų.

• 4 damos – gandai, bevertiškai praleistas laikas.

• 4 karaliai, apsupti būgnų – pelninga vieta, čirvų – širdžiai miela veikla, kryžių – perspektyvus darbas, pikų – prestižinis, bet sunkus darbas. Mažiau karalių – tie patys rodikliai, tik atitinkamai silpnesni.

• 4 dešimakės, apsuptos būgnų – verslo laiškai ir popieriai, čirvų kaimynystė – meilės laiškai.

• Devynakės ir aštuonakės – kuo jų daugiau iškrito, tuo didesnė sėkmė ir gerovė lydės.

• Kuo daugiau septynakių – tuo daugiau nekilnojamojo turto.

• Keletas šešiaakių – vietos pakeitimas, 4 šešiaakės – noro išsipildymas.

O dabar – aiškinimo pavyzdys. Tarkim, norite sužinoti, kaip susiklostys jūsų vyro ir jo šefo santykiai ateinantį pusmetį. Buriant iškrito šios kortos: pikų dviakė, būgnų keturakė, kryžių karalius, pikų dešimakė, būgnų 8, būgnų bartukas, pikų šešiaakė ir kryžių šešiaakė.

Šiame išsidėstyme nėra čirvų. Vadinasi, vyro santykiai su šefu nebus nuoširdūs ir draugiški. Užtai 3 būgnų, 3 pikų ir kryžiai savo ruožtu parodo, kad santykiai bus grindžiami verslo, bendradarbiavimo pagrindu. Dvi šešiaakės greta kitų verslą reiškiančių kortų veikiausiai įspėja apie laukiančią komandiruotę.

Toliau aiškinamės viską nuosekliai. Verslo derybos su šefu neapsieis be povandeninių srovių, nors iš pažiūros atrodys gana ramios. Jūsų vyrui teks įrodinėti savo atsidavimą vadovybei. Jam trukdo kažkoks už jį jaunesnis kolega. Bet tai pasimirš išvykus į komandiruotę. Kortose vyrauja teigiama įvykių tėkmė – būgnai ir kryžiai. Tai reiškia, kad besiburiančiam žmogui viskas susiklostys palankiai.

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Amber
Thanks for the update and quick reply. I'll be sure to keep an eye on this thread. Looking for the same issue. Bumped into your thread. Thanks for creating it. Looking forward for solution. TellPopeyes Customer Feedback
Abed
Ką gi, pradėsiu nuo to, jog nesu pilnai pnneakittas tavo sužaidimu šioje situacijoje. Jei matai, kad opas agresyvus, ir pushina tave, KQo atidarius iš bu ir gavus permušimą visų pirma reiktų pagalvoti apie tai, su kuo varžovas gali daryti šį veiksmą. Jei jis matė, jog praeityje daug stealinai permušimą gausi iš labai plataus rankų diapazono, todėl prieš aktyvų varžovą, kuris žinai, jog tave gali permušt ir su sąlyginiu oru preflop mano galva galėtum laisvai 4bet/foldint jei išrašytų tau 5bet, ir pasiūlytų grubiai tariant komitintis ant flopo arba pre. Tai pirmasis mano sužaidimas, jei opas labai agresyviai vertina tave, ir stealus, būtų toks. Antras dalykas flopas su possible FD. Jei jau pakolinai preflop kam, pagavus TP ir turint gerą kickerį callinti jo raise be jokios informacijos? Čia būtinai reikėtų permušt, ir žiūrėti ką opas taro jei jis sueitų AI, galėtum ir pakolinti, nes lb dažnai čia jis galėtų daryti su FD, o kortos, kurios tave beatina flope AK, AA, KK, 77, 33 ir dviporės. Jei jis geras žaidėjas su šitom kortom preflope jis čia sužais taip pat, kaip ir sužaidė prieš tave, tačiau jei jis tricky iš jo range išmesčiau AA, KK, vien todėl, jog su tokia korta jis jau verčiau atsakytų flopą, ir check/raisintų flopą. Flope atmetus AA ir KK jo range, kuris tave beatina pasilieka AK, 77, 33. Tikrai nemanau, jog flopinus seta jis dažnai betintų boardą vien todėl, jog nenorėtų tave išmesti iš banko, su AK jis galėtų protectinti prieš FD, tačiau turi dar ir K blokerį, kas dar mažiau sumažina tikimybę jam turėti AK. Išvada iš to flope jis neturėjo nieko (mano nuomone), ir tavo reraise flop būtų visiškai for value, ir jei į tavo raise po flopo būtum gavęs AI tai dažniausiai būtum favoritas prieš FD. Turn sprendimas labai įdomus bet pot, ką laikyčiau nelabai adekvačiu veiksmu, pagal visą sužaidimo liniją, nes jei jis turi FD, tai dažniausiai čia pamatytum check/call su intensija kuo pigiau pamatyti riverį, tačiau įvertinus tai, jog jis čia tave spaudžia, siūlydamas iš principo apsispręsti tau žaisti iš visų žetonų, nes tu, po jo river beto, turi callinti su viskuo, ką nukolinai iki riverio. Po riverio jis čia, mano nuomone labai retai turėtų blefuoti, nes tu ir taip jau pot comitted , ir jo betas iš principo tampa maximized value betu, į kurį tu dažniausiai atsakysi, todėl, manau jis šitam spote pasigavo NUTS'us. Mano spėjimas būtų A9s, ir riverintas flushas, o po turno pagauta antra pora, kuri šitam spote good enough reprezentuoti šitą niekalą. Jei taip žaidei, tai tuomet turėtum shipint turną, nes bet kokiu atveju komitiniesi atsakyti į river betą Sėkmės pokeryje, kad ir kas tu būtum Andrius
Ieva
As buruosi visalaik situo budu man visalaik isipildo kaip kortuose parodo taip ir atsitinka

Daugiau komentarų