Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Kad blogas sapnas neišsipildytų... 5

2016 08 24 autorius: Horo.lt
Kad blogas sapnas neišsipildytų...

Nors ir retai, tačiau taip jau būna, kad prisižadiname išmušti šalto prakaito, nesuprasdami, kas tai buvo – eilinis košmaras, iššauktas nervų ir fobijų, ar paprasčiausiai blogas sapnas. O gal atvirkščiai – nenorime atmerkti akių, kad neišbaidyti gražaus reginio. Ir taip norisi, kad tai, kas gera – išsipildytų, o tai, kas išgąsdino – nugrimztų į nebūtį.

Jei iš tikrųjų norite pasiekti šio efekto, atminkite, kad bet kokiais veiksmais reikia patikėti, ir tik tuomet jie išsipildys. Ir dar vienas dalykas. Jei vienas ir tas pats negatyvus sapnas jums sapnuojasi keletą kartų, nereikėtų stengtis jo atsikratyti, kur kas svarbiau – užsirašyti jį ir išanalizuoti, kad žinotumėte ne tik, kur laukti netikėtumų, bet ir kaip jų atsikratyti realiame gyvenime.

Jei jus išgąsdino sapnas, tik prisižadinę ištarkite: kur naktis, ten ir sapnas. Tuomet atsikelkite ir ištarkite tą pačią frazę prie atviro lango. Su niekuo nekalbėdami nueikite į vonios kambarį, paleiskite šaltą vandenį, tris kartus juos nusiprauskite veidą, palaikykite po tekančiu vandeniu rankas, pakartokite dar tris kartus tuos pačius žodžius.

Nueikite į virtuvę, įsipilkite stiklinę vandens, joje ištirpdykite arbatinį šaukštelį druskos. Ir kartokite: kaip druska ištirpo, taip ir sapnas neišsipildys. Tuomet atsistokite nugara į kriauklę ir išpilkite šį vandenį per kairį petį.

Jei esate giliai tikintis, tuomet ryte karštai pasimelskite, kad sapnas neišsipildytų.

Jokiais būdais nepasakokite niekam išgąsdinusio sapno esmės. Jūs tai galite padaryti tik vienu atveju – jei žmogus, kuriuo jūs ruošiatės patikėti, yra sapnų aiškintojas ir gali jums paaiškinti, ką reiškia pats sapnas ir kaip galima išvengti jo pasekmių. Tiesa, egzistuoja ir visiškai priešinga nuomonė: kai kurie mano, kad blogą sapną būtina papasakoti trims žmonėms, ir tuomet jis neteks savo jėgos. Vis dėl to, yra tikimybė, kad baimės ir nemalonumai gali užsitvirtinti realiame gyvenime, materializuotis pačiu netinkamiausiu momentu. Todėl patariama neeksperimentuoti ir kontroliuoti patiems savo blogus sapnus, o ne „dovanoti“ aplinkiniam pasauliui.

Jei jus dažnai kankina blogi sapnai, tuomet nakčiai lovos galvūgalyje pastatykite indą su švariu (galima ir su švęstu) vandeniu. Vanduo apsaugos jus nuo kvailų sapnų, ir perims didelę dalį negatyvo. Žinoma, vandenį būtina keisti kasdien: rytais išpilti „atidirbusį“, o vakare prieš miegą, įpilti šviežią.

Jei sapnuose jūs mokate keisti įvykių eigą, susidoroti su blogu sapnu yra dar lengviau. Vos tik jūs suprantate, kad jus išgąsdino konkretus įvaizdis, simbolis, pasistenkite tuoj pat įsikišti ir sugadinti matytą įvaizdį. Pavyzdžiui, jums sapnuojasi juodas katinas, ir jūs suprantate, kad jis žada jums didelį nemalonumą – nereikia to bijoti, tik pasistengti, kad jūsų rankose atsidurtų teptukas su baltais dažais. Perdažykite juodą katiną į baltą, pariškite jam ant kaklo gražų ryškų kaspiną. Tuomet realiame gyvenime jūs, žaisdami ir juokaudami, susidorosite su nemalonumais, be to, sugebėsite nenaudingą sau situaciją paversti naudinga.

Arba jums sapnuojasi, kad jūs lekiate į bedugnę – bėdos ir nuopolio simbolį. Įsivaizduokite, kad jums išaugo sparnai, ir jūs pradedate sklandyti virš bedugnės. Tuomet realiame gyvenime jūs sugebėsite atsistoti pačiose sudėtingiausiose situacijose, galėsite į viską pažvelgti kitu kampu ir netgi rasite neutralią išeitį.

Taip pat galite išbandyti ir tokią taktiką: jei sapne jūs suprantate, kad kažkoks konkretus simbolis jums gresia kaip bėda arba labai stipriai jus gąsdina, sunaikinkite šį „faktorių“. Jūs galite sau įsivaizduoti sapne, kad viską suplėšote į gabaliukus, sumetate į duobę, sudeginate ir pan. – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Svarbiausiai, kad bet kokioms manipuliacijoms nepasiduokite anksčiau laiko, ir būtinai pabaikite negatyvaus vaizdinio transformaciją į pozityvų arba visiškai jį sunaikinkite.

Jei jums prisisapnavo, kad susirgo kažkas iš jūsų artimųjų arba jūs patys, pasistenkite neprisižadinti iki galo ir balansuokite tarp sapno bei realybės, ir įsivaizduokite save linksmais, sveikais, sveiko proto. Taip pat veikite ir su kitais gąsdinančiais sapnais.

O svarbiausiai – galų gale prisižadinę, neieškokite realiame gyvenime sutapimų su sapnu, nebijokite panašių detalių – taip jūs tik priimsite negatyvus ir suteiksite sapnui šansą išsipildyti. Kuo dažniau mintyse grįšite prie to sapno, tuo jis labiau brausis į jūsų gyvenimą. Atsiribokite nuo jo, priverskite save jį pamiršti, įsivaizduokite, kad niekada jo ir nebuvo.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
paulajimenez
Trying shell shockers 2 is possible for you to do everything.
ernest stephen
This is indeed good news! Finally the folks in the tech industry realized they thrashing the environment too much that they felt compelled to make something nice. with free guilds and quests
Agne
Sveiki. Susapnavau keista sapna, kad sedziu automobilyje ir skaitau laiska kuriame mano buvusi klasioke raso kai ji mire (lygtai kad uzspringo) ir labiausiai isiminiau paskutine detale,parasyta, kad dziaugtis gyvenimu, nes nezine kada viskas baigsis kazkas tokio.. Keista, bet cakar as tris kartus uzspringau valgydama.. Aciu uz ats.

Daugiau komentarų