Horo >> Liaudies medicina >> Straipsniai

Kaip gydytis akmenimis?

2015 09 23 autorius: pagal Yourtango.com, Dreamstime nuotr.
Kaip gydytis akmenimis?

Rožinis kvarcas suteikia ramybės, ametistas gydo galvos skausmą, padeda atsikratyti streso, rubinas spartina kraujotaką, padeda greičiau užgyti sielos žaizdoms. Kiekvienas brangusis ar pusbrangis akmuo bei mineralas turi savitą energetiką ir savų gydomųjų galių. O vis dėlto kaip jais gydytis? Ar užtenka vien palaikyti rankoje arba pridėti prie skaudamos vietos? Kartais – taip. Tačiau specialistai siūlo ir veiksmingesnių manevrų.

1. Pavedžiokite pasirinktu kristalu per savo kūno meridiano linijas, paspaudykite juo akupresūrinius taškus. Tai gana ilga procedūra, reikalaujanti tam tikrų žinių, tačiau gydymo mineralais specialistai įsitikinę, jog būtent toks būdas – pats efektyviausias, nes apjungiamos dvi terapijos: mineralų ir akupresūra.

2. Pasitelkite savitaigą. Pamėginkite kuo aiškiau įsivaizduoti akmenyje glūdinčią energiją. Pridėkite prie savo čakros taškų ir mintimis vizualizuokite procesą, kaip akmens energija pereina į jūsų kūną.

3. Atsigulkite ir uždėkite po gabalą pasirinkto mineralo ant visų savo čakros taškų. Pamedituokite, susikoncentruokite į kvėpavimą, įsivaizduokite, kaip gydomoji energija skverbiasi į jūsų kūną ir gydo pažeistas vietas.

4. Pavedžiokite akmeniu po visą kūną: ir vertikaliomis, ir horizontaliomis linijomis. Ši technika bus dar veiksmingesnė jei panaudosite savitaigos galią: stabtelėkite ties tomis kūno vietomis, kurios susiję su jūsų negalia, pasistenkite jomis absorbuoti gydomąją energiją.

5. Paimkite akmenį į dešinę ranką, kairiąją pridėkite prie širdies, žvilgsnį nukreipkite į žemę. Vizualizuokite savo negatyvią energiją, įsivaizduokite, kaip ji nukreipiama į dešinę ranką ir per akmenį išleidžiama ant žemės.

6. Jei negalavimas nėra rimtas, o mineralu tenorite išsivalyti savo aurą – užteks susikoncentravus pavedžioti mineralu virš viso kūno.

7. Organizmo gyvybines jėgas harmonizuoja aštuoneto ženklas – paėmę į ranką mineralą pavedžiokite juo po visą kūną kelių centimetrų atstumu ore piešdami aštuoniukes.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti