Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Kūrybos ir įkvėpimo horoskopas 2

2010 11 30 autorius: pagal Astroguide.ru
Kūrybos ir įkvėpimo horoskopas

Mums reikia energijos, mums reikia įkvėpimo, o kartkartėmis – ir tam tikro šaltinio, iš kurio galėtume pasisemti gyvenimo džiaugsmo tada, kai jėgos nusilpsta. Kur slypi ta versmė kiekvienam Zodiako ženklui?

Avinas

Įkvėpimas ateina tada, kada atsiranda idėja. Avinas – pionierius, avangardistas, amžinasis variklis, nuolatinis nuotykių ieškotojas ir deimantas, kuriam būtina parinkti deramą rėmelį. Jis barsto savo minčių sėklas į visas keturias puses, o štai jas prižiūrėti ir rinkti vaisius jau teks kitiems Zodiako ženklams.

Avinas – apskritai genijus, kiekvienas jo žodis vertas dėmesio, dauguma jo frazių pataiko tiesiai į dešimtuką. Pasistenkite ieškoti bendraminčių, kurie gebėtų jūsų idėjas įgyvendinti, o jums teliktų atsiduoti savo sparnuotos vaizduotės polėkiui, nesiblaškant dėl buitinių rūpesčių. Rezultatyviausia būtų kūrybiškai suartėti su Ožiaragiais ir Žuvimis.

Jautis

Ką padarysi, Jautis – labai žemiškas. Manote, tai – blogai? Anaiptol! Tai tiesiog puiku. Kai kiti plasnoja padebesiais ir stato oro pilis, Jautis iš oro daro pinigus ir puikiai žino, kaip juos leisti – o tai jau puiki pradžia.

Jo vaisinga vaizduotė pasireiškia per didelį, įdomiai įrengtą namą, gausų būrį vaikų, sodą, kurio pavydi visi kaimynai. Jaučio namuose rusens jaukus šeimos židinys, o sode augs koks nors augalas, kurio net pavadinimą daugumai mirtingųjų sunku ištarti. Jautis randa laimę ramybėje, jis nemėgsta blaškymosi. Tad jo fantazija geriausiai atsiskleidžia per gebėjimą sukurti jaukią aplinką, kurioje būtų visiems malonu bendrauti ir tiesiog būti.

Dvyniai

Laimė ateis tada, kai Dvyniai liausis švaistę savo jėgas į kairę ir į dešinę, ir vis tuščiai. Ne paslaptis, kad energijos iš Dvynių semiasi visi Zodiako ženklai. Deja, palengva ją atimdami iš pačių Dvynių.

Nesiblaškykite, nekreipkite dėmesio į smulkmenas, pasistenkite suvokti to, kas vyksta aplinkui jus, esmę – tai ir yra pats tiesiausias kelias į įkvėpimą. Naują gyvenimą pradėti padės tikslus veiksmų planas.

Vėžys

Vėžys – jautrus, žavus, ekstravagantiškas ženklas, bet jam neretai pritrūksta patirties. Todėl iki 30 metų jis gali vis dar kurti jaunatviškai nerealius planus savo galvoje, o realiai tik trypčios vietoje. Visa, kas vyksta jo gyvenime iki 28-29 metų – pakankamai nerimta. Dauguma šio ženklo atstovų pirmoje gyvenimo pusėje save vertina nepakankamai, tarsi patys bijo savo nuomonės. Užtai vėliau...

Bet tai – jau kito horoskopo tema. O Vėžio kelias į laimę eina per savęs pažinimą, savęs kaip visumos dalies pojūtį (pavyzdžiui, Vėžys jausis laimingas tik tada, kai visi jo artimieji bus laimingi). Šia linkme jis ir nukreipia savo fantaziją bei kūrybos jėgas.

Liūtas

Aukštasis pažinimo pilotažas Liūtui – gilinimasis į slaptas filosofines doktrinas, religijas, antgamtiškas galias. Jo galvoje nuolat kirba idėja užvaldyti visą pasaulį arba pažinti esmines jo tiesas, nuo pat atskaitos taško. Todėl Liūtai iš prigimties kodėlčiukai. Jie vargu ar susižavės pasjanso dėliojimu ar burtais ramunėle myli-nemyli. Jie labai pasikliauja savo vidiniu balsu, o šis savo ruožtu dažniausiai neklysta.

Ypatingos energijos Liūtams suteikia giminės relikvijos, sena močiutės skrynia, šeimos nuotraukų albumas.

Mergelė

Įgimtiems talentams vystyti Mergelei būtinas... tingulys. Įstabu, bet jai išties jėgų suteiktų išeiginė, kurią visą praleistų tiesiog sėdėdama prie kompiuterio ir žaisdama paprastutį žaidimą. Tokia banali, primityvi veikla suteikia Mergelei nuostabiausių kūrybinių impulsų.

Mergelėms greitai įkyri gyvenimas pagal laikrodžio rodykles. Jai būtina sustoti, atsikvėpti, pasivartyti dienelę-kitą nuo šono ant šono, paskaityti gerą detektyvą, pažiūrėti muilo operą – ir galvoje vėl ima suktis genialios idėjos bei tiestis kelias, kuriuo einant jos būtų įgyvendintos.

Svarstyklės

Kūrybingoms Svarstyklėms įkvėpimas – gana svarbus dalykas, glaudžiai susijęs su darbu, karjeros galimybėmis. Deja, mūza neateina pagal užsakymą, ji dažniau sušmėžuoja dirbant kruopštų, monotonišką darbą. Galbūt pasijusite, jog laiką švaistote veltui, bet netikėtas kolegos komplimentas, geras atsiliepimas apie jūsų darbą suteiks tikrų tikriausius sparnus.

Svarstyklėms kategoriškai draudžiama konfliktuoti su bendraminčiais. Beje, o įdomių minčių jiems gali suteikti... sisteminga dieta.

Skorpionas

Tarp Skoprionų apstu genijų. Jų gyvenimas – ištisa mįslė. Bet šis ženklas turi ir savybę, kuri gali atnešti jiems sėkmę. Tai vaizduotės spontaniškumas ir ypatingai greita reakcija. Buityje Skorpionai – nevykėliai, kūdikiai, kuriems viskas krinta iš rankų. Bet ekstremaliose situacijose, ten, kur kiti nuleidžia rankas, Skorpionai tik pasiraitoja rankoves – ir į mūšį.

Šiam ženklui sunku tai, kas kitiems lengva, ir atvirkščiai – lengva tai, kas kitiems neįveikiama. Jie mažiau nei kiti ženklai linkę graužtis dėl savo poelgių, nes retai kada nusižengia savo vidiniams principams. Skorpionai gali visą gyvenimą pragyventi vardan vienos sekundės!

Šaulys

Šio ženklo atstovai turėtų kuo anksčiau išmokti suprasti ir toleruoti kitų žmonių silpnybes. Įkvėpimo jie semiasi iš meno, bet tik tuo atveju, jei tai – ne jų darbas, o hobis. Kuo Šaulys skurdesnis materialiai – tuo turtingesnis jo vidinis pasaulis. Šio ženklo menininkai daugiausia savo šedevrų yra sukūrę pogrindyje, sunkiausiais savo gyvenimo periodais, kai jiems niekas nepadėjo, o priešai uoliai kaišiojo pagalius į ratus.

Jėgų Šauliams įkvepia žavėjimasis savo pačių darbo rezultatais. Jie patys moka save pagirti geriausiai, o kaip atpildą leidžia sau patenkinti kai kuriuos savo kaprizus ir mažas silpnybes.

Ožiaragis

Bet kokie rėmai šiam Zodiako ženklui gali sukurti sunkiai įveikiamų kompleksų. Nuo vaikystės jiems tėvai užkrauna sunkią naštą, kurią Ožiaragiams tenka nešiotis visą gyvenimą. Vieni Ožiaragiai džiaugiasi, kad juos gerai išauklėjo, ir nuolat už tai dėkoja, kiti visą savo savarankišką gyvenimą stengiasi išsivaduoti iš auklėjimo pančių. Tačiau bet kuriuo atveju yra nuolat to auklėjimo veikiami. Užtai ten, kur pirmuoju smuiku turėtų groti ryžtas ir valia, baigiasi Ožiaragio susikaustymas.

Savo įgimtą poreikį ieškoti tiesos ir kovoti už teisybę Ožiaragiai geriausiai patenkina studijuodami kitų tautų kultūrą, o jų susikaustymą ir kompleksus geriausiai pašalina sportas.

Vandenis

Kūrybinio pakilimo periodas pasireiškia tada, kai Vandenis regi, kaip jo planai virsta tikrove. Pajutęs dabarties pulsavimą, suvokęs, kad ateitis prasideda jau šiandien, Vandenis pagaliau pasijus laimingas.

Kita svarbi Vandenio savybė – optimizmas: jis paskutinis praranda tikėjimą, viltį, o tam, kad jis nusiviltų meile turėtų ištikti tikra katastrofa. Taigi patikimas Vandenio sėkmės receptas – pasitikėjimas savimi, ateities viltys ir iš praeities jį atlydinti meilė.

Žuvys

Paskutiniam, gudriausiam ir protingiausiam Zodiako ženklui, svarbu jaustis kam nors naudingam. Jo kosminė energija teka per tikėjimą ir meilę, jam itin svarbu jos suvokimo ir perteikimo forma. Pavyzdžiui, kai kurioms Žuvims didžiulę laimę leis pajusti netgi tai, kad jos draugui rekomenduos gerą knygą.

Meilė Žuvims leidžia kurti stebuklus. Žuvys – tai atradėjų ženklas. Kai tik šio ženklo žmogus pradeda gyventi ateitim, jį ima globoti angelas sargas, saugantis nuo dabarties negandų ir suteikiantis energijos siekti tikslų. Nei praeities patirtis, nei šiandiena tokio stebuklo nesukurs. Taigi Žuvims svarbu laikytis vienintelės krypties – pirmyn!
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Rira
Tikra tiesa , ir kaip gi taip pataikyti ?
jurlt
Labai sutinku su mergelės kūrybos ir įkvėpimo horoskopu. daug ilsėtis negaliu, bet kartais labai reikia išeiginės nepriklausomai nuo savaitės dienos. laisvas laiko planavimas- būtinas kūrybai. Tiesiog neplanavimas .

Daugiau komentarų