Hipertonija

Liaudies medicinos liga

Daugeliui iš mūsų gerai žinomas toks susirgimas kaip hipertonija. Jeigu ne Jūs asmeniškai, tai kas nors iš artimųjų ar pažįstamų tikrai kenčia nuo jos.

Kraujospūdžio padidėjimas – hipertonija, pastaruoju metu yra bene populiariausia priežastis, dėl kurios jauni žmonės ir senesnė karta nesulaukia gilios senatvės. Kovos būdai su hipertonine liga bus efektyvūs ligos nustatymo pradžioje.

Tačiau jei dėl daugelio priežasčių, liga buvo aptikta vėliau, negalima nuleisti rankų ir tikėtis „o gal praeis“, bet reikia griežtai prisilaikyti gydytojo rekomendacijų, pagal galimybes pakeisti maisto racioną ir gyvenimo būdą.

Miokardo infarktas – dažniausiai paplitusi komplikacija sergant hipertonija, nuo kurio miršta ypač daug vidutinio amžiaus vyrų ir moterų. Vyresni žmonės susiduria su tokia komplikacija kaip insultas, kuris yra lydimas didelio mirtingumo.

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Angel17
Thank you for sharing this knowledge. Keep us updated! Sugarcreek concrete
Denesik
Ostora TV neseniai parodė dokumentinį filmą apie hipertenziją. Filmas vadinasi "Hipertenzija: paslaptis, kurią reikia žinoti". Filmas yra labai informatyvus ir jame pateikiama daug naudingos informacijos apie hipertenziją ir jos prevenciją.
Nanisa
bitlife is a hot game online
Karina
negalima nuleisti rankų ir tikėtis doodle jump

Daugiau komentarų