Horo >> Asmenybė >> Straipsniai

Ryškiaspalvis ruduo: kaip išlaikyti demisezoninį tonusą?

2015 09 30 autorius: Passion.ru
Ryškiaspalvis ruduo: kaip išlaikyti demisezoninį tonusą?

Dar nuo mokyklos laikų rudens pradžia asocijuojasi su gyvenimo džiaugsmo ir savotiškos laisvės praradimu: mažiau šilumos ir saulės, negailestingai trumpėjančios dienos ir visaapimanti disciplina... Lengvas rudeninis liūdesys negraso nebent tiems, kas šiuo sezonu susiruošia į atostogų kelionę ir taip bent šiek tiek pratęsia vasaros džiaugsmus.

Tačiau neskubėkime tirštinti spalvų. Juk ruduo daugeliui menininkų – pats gražiausias metų laikas, pilnas savų žavesių. Tai metas, kai galima pasivaikščioti po auksinius rudenėjančius parkus ir skverus jaukiai užsimetus dailų vilnonį paltą, kepuraitę, atnaujinti savo batų arsenalą elegantiškais aulinukais, gerti šiltą arbatą su medumi ir domėtis po atostogų naują sezoną pradėjusių teatrų repertuarais. Akivaizdu, kad ir rudenį galima rasti daugybę pramogų bei įdomybių.

Papildykite savo skrynelę naujomis rudens optimizmo paslaptimis. Tam, kad ruduo būtų harmoningas, žvalus ir laimingas metų laikas, galite sau padovanoti net ir spalvų terapijos kursą – suteikite daugiau spalvų savo interjerui, garderobui, praturtinkite savo gyvenimą naujais įdomiais įvykiais.

3 spalvotos rudens taisyklės:

Geltona taisyklė: daugiau saulėtų detalių!

Psichologai įrodė: moterys daugiau dėmesio skiria svarbioms smulkmenoms nei vyrai, jos lengviau įsimena įvairius niuansus ir spalvas. Išnaudokite šią moterišką savybę savo naudai: apsupkite save gyvenimo džiaugsmu pulsuojančiomis geltonos ir oranžinės gamos detalėmis. Neįprastas tušinukas ar bloknotas, raktų pakabutis ar netgi naujas veidrodėlis – visa tai daiktai, kurie džiugins jus kiekvieną dieną ir padovanos lašelį saulės šilumos net ir dangų apniaukus pilkiems debesims.

Mėlyna taisyklė: Daugiau romantikos!

Šiuolaikinis gyvenimas kupinas sumaišties ir streso, todėl daugybė moterų vis dažniau pasineria į savo svajonių pasaulį. Ir tai – tikrai ne blogas būdas akimirkai pabėgti nuo pilkos kasdienybės. Pasimėgaukite savo svajonėmis! Dažniau palepinkite save valandėle su įdomia knyga ar geru filmu, skirkite laiko tiesiog pasėdėti ir pasvajoti apie ką nors nuostabaus.

Raudona taisyklė: Daugiau naujovių!

Ruduo – pats laikas ką nors pradėti nuo nulio: tai, apie ką seniai svajojote, bet vis atidėliodavote. Užsirašykite į prancūzų ar italų kalbos kursus, nusipirkite molbertą ir dažų, fotografuokite nuostabias gamtos spalvas, pradėkite lankyti šokius ar jogą, o gal laikas peržengti vairavimo mokyklos slenkstį?

 

Pradėkite nuo mažų dalykų, o vėliau viskas rutuliosis savaime. Svarbiausia – nepaleiskite iš rankų savo naujojo gyvenimo pirmaisiais mėnesiais, o vėliau prie jo priprasite ir sieksite naujų aukštumų. Tegul šį rudenį atsiveria ryškaus ir spalvingo gyvenimo erdvė!
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti