Horo >> Sapnininkas >> Straipsniai

Sapnai: Vaikas lopšyje 5

2016 08 31 autorius: Palmiros žvaigždės, sxc.hu
Sapnai: Vaikas lopšyje

Kai galvoje knibžda idėjos, tačiau mes vis nesiryžtame jų įgyvendinti – mumyse prisižadina išdykęs vaikas.

Stoviu prie vaikiško lopšio ir iš visų jėgų stengiuosi atkreipti į save kūdikio dėmesį. Žinau, kad tai ne mano vaikas. Mano pastangos bergždžios ir kūdikis užmiega kaip katinėlis. O virš jo – tartum gėlių vainikas. Gėlės rausvos, violetinės. Staiga visos violetinės gėlės dingsta ir tarp rožinių gėlių lieka vienas violetinis žiedas – viskas aplink užliejama rausva spalva, tartum rūke. Ir aš jaučiu neįprastą, malonų, labai švelnų aromatą.
Natalija

Prižadinkite savo sielą!

Jūsų gyvenime vyksta ryškios permainos: gimsta nauja kokybė, kurią jūs turite prižadinti ir pajusti kaip savą. Tai labai gražus sapnas, žadantis geras perspektyvas: būtent dabar jūs galite atskleisti savo moteriškumą ir svarbiausią jo išraišką – švelnumą. Rožinė spalva sapne perteikia jūsų gležną natūrą ir gebėjimą mylėti, violetinė spalva reiškia dvasingumą ir vidinę išmintį. Yra tik vienas niuansas, kuris gali jums sutrukdyti: noras likti mažai ir gyventi infantiliškame pasaulyje. Per daug rožinės spalvos sapne perspėja apie norą grįžti į vaikystę. Jums reikia tiesiogine ta žodžio prasme prisižadinti ir prižadinti savyje tai, kas geriausia.

Jei jūs sapne išvydote kūdikį arba mažą vaiką, kuris neegzistuoja realybėje, tai nereiškia, kad jūs tuoj susilauksite vaiko. Dažniausiai tokie sapnai pranašauja simbolinių „vaikų“ gimimą: tai gali būti naujos, jums labai svarbios jūsų savybės, glūdinčios jūsų sielos gelmėse, naujos idėjos ar projektai. Verta susimąstyti: kas šiuo metu man yra aktualu, apie ką vis galvoju ir kuo gyvenu? Galbūt jums šmėkščioja mintis studijuoti fengšui? Protas gali pradėti priešintis ir rasti tūkstančius priežasčių dėl ko neverta to daryti: nėra laiko, nėra pinigų, tai nerimta. Tačiau sėkminga mintis rado sėklą jūsų sieloje ir ji patiko jūsų vidiniam vaikui, kuris ir apsireiškė sapne, norėdamas palaikyti jūsų idėją. Dieviškas kūdikis slypi kiekviename iš mūsų, o jo pasirodymas sapne – kūrybinio potencialo palaiminimas, skatinantis veikti ir augti. Paprastai tokie sapnai būna pozityvūs: vaikai gražūs ir patenkinti.

Jei sapne matote laimingą vaiką, reiškia jūsų psichika palaiko jūsų pradines idėjas. Jei vaikas neprižiūrėtas, sergantis – reiktų susimąstyti, kokiai gyvenimo sričiai neleidžiate normaliai atsiverti ir vystytis. Vaikas miega – viskam savas laikas : laikas poilsiui ir būdravimui. Kaupkite jėgas ir būkite kantrūs, ateis laikas ir aktyviems veiksmams.

Naujagimis – būtent dabar, šiuo gyvenimu etapu jūs atgimstate iš naujo ir jūsų gyvenime prasideda pokyčiai. Vaiko lytis rodo, kokios energijos ir kokios charakterio savybės šiuo metu jums aktualios. Vyriška asmenybės pusė atsako už įsitikinimus, tikslus, veiklą ir aktyvumą. Mergaitės gimimas kalba apie intuicijos ir rūpestingumo atsiradimą. Vaiko amžius simbolizuoja laiką, kurį jūs skyrėte reikalų vystymui. Tarkim, sapne jums pasirodė trejų metų nepažįstamas berniukas, jūs su juo užsiimate, rūpinatės, auklėjate. Gali būti, kad perspėjama apie jūsų darbą ar kokį kitą reikalą, kuriam jūs skyrėte tris metus, o šiuo metu atėjo laikas kažką keisti.

Jus gąsdina vaiko išorė: jis svetimas, į nieką nepanašus, jo bruožuose kažkas gąsdina – tai perspėja jus apie netikėtas savybes, požiūrį. Pavyzdžiui, mėlynakei blondinei prisisapnavo rudaakis mažylis. Ir būtent tai skatina klausti, kodėl gi pas jį rudos akys? Viskas labai paprasta: jumyse atsirado naujas, neįprastas požiūris. Beje, gali būti, kad tam turėjo įtakos kažkoks žmogus, turintis panašią akių spalvą.
Bendra veikla su vaiku atspindi psichikos procesus, kurie vyksta jūsų viduje. Lengva suprasti, ką reiškia sapnas, jei analizuotumėte veiksmažodžius, kuriais jūs apibūdinate veiksmą: tam net nereikia „vertimo“ iš simbolių kalbos ir viską reikia suprasti tiesiogiai. Frazė: „stengiuosi atkreipti į save dėmesį“ yra esminė. Būtent tai ir vyksta jūsų pasąmonėje. Jums labai trūksta kieno nors dėmesio.

Vaikiška lopšinė – motiniško rūpesčio glėbys – pati saugiausia ir ramiausia pasaulio vieta. Simbolizuoja nerūpestingumą ir norą grįžti į tokią būseną.

Kūdikis susisukęs į kamuoliuką – embriono poza, kuri reiškia norą atsidurti vėl pas mamą pilve, kai apie nieką nereikia galvoti ir neprisiimti jokios atsakomybės savo gyvenime.

Gėlių puokštė – dėmesio, prisirišimo ir meilės ženklas. Gėlės sapnuose reiškia jūsų ir aplinkinių ryšius. Jei sapne kažkas dovanoja jums gėles, neskubėkite žavėtis: šis žmogus elgiasi su jumis formaliai, už jo mielumo gali slypėti klasta. Gėlės džiugina akis, tačiau tai nėra penas. Sapnuose reiktų atkreipti dėmesį į pačių gėlių simboliką. Neužmirštuolės – pasitikėjimas; ramunės – vaikiškas nerūpestingumas, tyrumas; lotosas – dvasinis augimas; rožė – meilė ir aistra.

Jei didesnis akcentas yra ne pati gėlė, bet jos spalva, vadinasi, reikia analizuoti gėlių spalvą. Rožinė – kilusi iš raudonos ir baltos, kur susimaišo seksualumas (raudona) ir nekaltybė (balta). Rožinė bet kuriuo atveju reiškia moterišką pradą. Blanki rožinė reiškia švelnumą; persikinė – jausmingumas; ryškiai rožinė – seksualumas, infantiliniai norai; avietinė – įkvėpimas ir savarankiškumas, ryžtingas noras veikti. Violetinė – mistinė spalva. Ji reiškia išmintį, iš kitos pusės – atotrūkį nuo realybės. Akcentas šiai spalvai sapne reiškia, kad žmogui reikia kažkieno paramos.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Moore
Thanks for sharing this mcdvoice
ernest stephen
This is indeed good news! Finally the folks in the tech industry realized they thrashing the environment too much that they felt compelled to make something nice. with free guilds and quests
Aistė
Laba Diena šiandien sapnavau kad laukiuosi ir kad vaikas pradejo mano pilve spardytis. Ką tai reiškia?

Daugiau komentarų